Skocz do zawartości

iza36

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

421 wyświetleń profilu
 1. Zasiłek Dla Bezrobotnych / Chomage

  Witam. Mam pytanie jaki jest termin wypłaty zasiłku dla bezrobotnych(do którego miesiąca jest wypłacany).
 2. Zwrot podatku

  Witam. Mój mąż pracuje w belgi i podatek rozliczała mu polska księgowa , po jej wypełnieniu dokumentów które uwzględniały zwrot podatku mąż złożył dokumenty w urzędzie skarbowym. I tu zaczyna się nasz problem urząd nie uwzględnił ulg które mój mąż odliczył : 3 dzieci , i to ze mąż jest jedynym żywicielem rodziny. Do zwrotu dostał 5 euro chociaż z wyliczeń księgowej wyszła kwota ponad 1900 euro. Czy ktoś orientuje się jak można odwołać się od decyzji urzędu skarbowego i jakie dokumenty trzeba przedłożyć?Dzwoniłam też do firm które zajmują się zwrotem podatku z zagranicy , ale oni nie robią korekt.
 3. Dlaczego Trudno Jest Wynająć Mieszkanie

  Witam. dziękuje za pomoc. jesli miałbys jeszcze może numer telefonu to wyslij mi na priva. Pozdrawiam Mam jeszcze pytanie to jest w mechelen?
 4. Dlaczego Trudno Jest Wynająć Mieszkanie

  Witam. dziękuje za pomoc. jesli miałbys jeszcze może numer telefonu to wyslij mi na priva. Pozdrawiam
 5. Dlaczego Trudno Jest Wynająć Mieszkanie

  wiem, i tez to mój mąż czyni. ale sami chcielibyśmy dać ogłoszenie i znaleźć też strony na których ludzie sie ogłaszają że mają mieszkanie lub dom do wynajęcia.
 6. Dlaczego Trudno Jest Wynająć Mieszkanie

  Witam. Czy zna ktoś jakieś adresy stron o wynajmie mieszkań w belgi, ale nie biur nieruchomości tylko prywatnych osób (www.kapaza.be, www.immoweb.be znam). Z góry dziękuję.
 7. Dlaczego Trudno Jest Wynająć Mieszkanie

  nie ograniczamy się tylko do mieszkania, patrzymy na różne oferty i próbujemy.
 8. Dlaczego Trudno Jest Wynająć Mieszkanie

  Witam. Już nie szukamy mieszkania przez agencję bo wymagania jakie mają są dla nikogo nie do zaakceptowania(no chyba ze przez nich samych). Szukamy przez prywatne ogłoszenia ale jest kiepsko wszystko jest ok do momentu dopóki mąż nie poda liczby osób. Przy podaniu liczby osób czyli 5 następuje odmowa. Chcieliśmy wynająć 3 pokojowe, ale ofert jest bardzo mało i mieszkania 3 pokojowe są przeznaczone dla 3 osób w mentalności belgów. Mam nadzieje ze nam się uda, chociaż po woli tracę nadzieje. Pozdrawiam
 9. Dlaczego Trudno Jest Wynająć Mieszkanie

  Witam. Mój mąż pracuje w Belgii od dwóch lat, miesiąc temu postanowiliśmy się do niego przeprowadzić i tu zaczęły się schody. Mamy problem z wynajęciem mieszkania. Rodzina z trójka dzieci jest dyskwalifikowana już na początku. Czy może ktoś ma namiary na normalne biuro nieruchomości które pomogłoby nam znaleźć mieszkanie w Mechelen.
×