Skocz do zawartości

Ciasteczkowy_Potwór

Użytkownik
 • Zawartość

  44
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

2419 wyświetleń profilu
 1. Kajak

  Witam. Jest ktoś w Belgii kto pływa kajakiem po kanałach? Mam 40 lat i chciałbym jeszcze coś fajnego w życiu zrobić. Gór tu nie mamy,jezior też nie, wszystko zurbanizowane i wpadł do głowy kajak.możliwości są w tym kierunku olbrzymie. Może amator, zaawansowany.Czeksm na odp.pozdrawiam.
 2. Adopcja

  Witam.Czy ktoś z naszych rodaków orientuje się lub cokolwiek wie jak wygląda sprawa adopcji dziecka przez Polaków tutaj w Belgii? Wiem że najlepiej udać się do odpowiednich instytucji ale chcieliśmy zaciągnąć języka w tej sprawie przed podjęciem jakiś działań. Dzięki
 3. Obywatelstwo Belgijskie

  Na czym polega ten kurs integracyjny i gdzie go przeprowadzić?
 4. Ogrzewanie Na Mazout A Koszty

  Mój znajomy ma dom 4 fasady,parterowy,około 140m.Jak pytałem to zużywa około 1000-1200L mazutu na okres grzewczy,ale dodatkowo w salonie ma piecyk wolnostojący i gdy jest bardzo zimno dogrzewa nim.
 5. Ważność Belgijskiego Przeglądu Technicznego W Polsce

  A więc tak. ..trzy miesiące temu mój brat też sprowadził samochodód dla siebie z Belgii. Nie robił przeglądu, uznali mu tutejszy, oczywiście nie uznaja jak termin mija np za dwa miesiące. Wszystko na miejscu w wydziale komunikacji.
 6. Ważność Belgijskiego Przeglądu Technicznego W Polsce

  Dopytam i udzielę odp.
 7. Ważność Belgijskiego Przeglądu Technicznego W Polsce

  Data nastepnego przegladu po upływie fr
 8. Ważność Belgijskiego Przeglądu Technicznego W Polsce

  Zależy w jakim celu .moj kuzyn ostatnio sprowadził samochodód z Francji do Polski i nie musiał robić ponownie przeglądu gdyż francuski był jeszcze ważny 8 miesięcy.
 9. Co Zrobić? Córka Nie Chce Wracać Ze Mną Do Polski

  Będę bronił pani która dała zapytanie. Nie wam oceniać motywy takiego postępowania. Po drugie. ..co Wy wogóle piszecie. Po pierwsze 14 latka to nie niemowlak, po drugie to chyba nie sądzicie że ta pani jest z facetem który mógłby skrzywdzić jej córkę! Po trzecie mężczyzna to nie pijak i gwałciciel! Niech się Pani uda do prawnika i zamknie ten temat, bo będą się sypać dalej "morale".powodzenia życzę
 10. Nękanie Pracownika

  Właśnie to chciałem napisać :-) , ,albo się postawi albo sam się godzi na takie traktowanie. ...
 11. Nękanie Pracownika

  haha,masz do niego prawo...moje ego jest ok...
 12. Nękanie Pracownika

  Sorry za błędy i nie spójność ale pisze z telefonu i różne rzeczy się wpisują :-)
 13. Nękanie Pracownika

  Jestem od nich lepszy. .przyjechałem tutaj bez znajomości języka, bez kontaktów, nie znając nikogo i znalazłem pracę,nie u Polaka, kupiłem dom i etc....Oni są u siebie i płaczą jaki to świat jest do dupy i jak my im pracę zabieramy.Tak jak pisałem wcześniej. Dajemy się traktować jak ciecie to i tak nas traktują. Siła argumentów ich zabija. ..zawsze się z nimi kłócę dlaczego nigdy słyszałem że niemiec, francuz czy hiszpan nie zabiera prace?!sami zabijają swoją gospodarkę kupując chińskie czy tajwanskie rzeczy. .my polacy im tego nie karzemy. Jest to strasznie leniwy,malo wyuczony i z wieeelkim ego naród. Tylko zapomnieli dlaczego mają tak dobrze. ..nie przez swoją pracowitość lub ponadprzeciętną inteligencję. .. Nie czuję się gorszy od nich i nie dam sobie im skakać po głowie . wystarczy im rzucić konkretami w twarz i miękną.nie dać się tak jak nie dają się inne nacje.szanujmy siebie a i nas będą szanować! ! Koniec kropka, tyle na ten temat
 14. Nękanie Pracownika

  Opie.....l i tyle. Jestem jedynym obcokrajowcem w firmie i czasem do mnie też mają jakieś ale. ..pracownicy że tutaj przyjechałem zabieram pracę itd.co trzy miesiące muszę robić wojnę z nimi i jest chwilowy spokój. Nie daj wejść sobie na głowę i przekaż to koledze. Z szefem tez miałem poważną rozmowę co on o tym sądzi. ..i jest ok. Ale trzeba się im postawić. ..gdyż oni myślą że są jakimś wybranym i szczególnie uzdolnionym narodem :-).siła argumentów ich zabija :-)
 15. Strzelanka

  witam,strzela ktoś w painbolla lub asg? region wallon
×