Skocz do zawartości

L2e

Użytkownik
 • Zawartość

  1162
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

3290 wyświetleń profilu
 1. Ważność: 6 dni i 8 godzin

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników poszukuje pracowników do sezonowej wymiany opon na terenie całej Belgii. Rekrutacją w tej branży zajmujemy się już od ponad 4 lat! Zaczęliśmy od garstki – dziś współpracujemy z prawie dwudziestoma serwisami wulkanizacyjnymi na terenie Belgii. W kolejnym sezonie za naszym pośrednictwem pracę może znaleźć nawet ponad 50 wulkanizatorów / serwisantów opon! Sezon zimowy już za nami, a więc poszukujemy kandydatów na stanowisko: Wulkanizator / monter opon Miejsce pracy: okolice Antwerpii, Belgia Sezon wiosna 2019, start marzec-kwiecień Sposób na szybki zarobek? Wyjedź z nami do Belgii! Jakie będą Twoje obowiązki: praca w jednym z serwisów wulkanizacyjnych zlokalizowanych na terenie Belgii. wymiana opon letnich na zimowe – praca w szybkim tempie. kontrola stanu opon; analiza zużycia opon /bieżnika. demontaż kół oraz opon z felg. wyważanie kół. obsługa narzędzi i maszyn używanych w warsztacie. obsługa magazynu-przechowalni opon (opcjonalnie). praca zespołowa. To praca dla Ciebie, jeśli: masz doświadczenie w wymianie opon w serwisie wulkanizacyjnym lub warsztacie mechanicznym. umiesz korzystać następujących maszyn i narzędzi: montażownica, wyważarka, klucze (pneumatyczne, dynamometryczne), podnośniki. potrafisz dogadać się po angielsku lub francusku lub holendersku – choć nie jest to konieczne. masz własne auto, lub możesz dojeżdżać do pracy rowerem (do 10 km). Możemy Ci zaoferować: legalne zatrudnienie na umowie belgijskiej. super stawkę godzinowa 13,45€ brutto/h. dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto (wypłacane raz w roku). pracę od poniedziałku do soboty z możliwością nadgodzin. możliwość korzystania z zakwaterowania oferowanego przez firmę – koszt 80€/tydzień. możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia - koszt od 7.50 € miesięcznie. opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu. pracę sezonową ok. 2 miesiące z możliwością przedłużenia lub powrotu w kolejnych sezonach (po pozytywnej ewaluacji przez klienta). zwrot kosztów transportu do Belgii. pierwszy tydzień zakwaterowania za darmo, dla pracowników, którzy będą wyjeżdżać przez naszą agencję po raz pierwszy . REKOMENDACJA jeśli polecisz nam pracownika, który przepracuje cały sezon to do ostatniej wypłaty doliczymy Ci 150€ !!!

  file_free

 2. Kierowca C+E Belgia

  Ważność: 6 dni i 8 godzin

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta, małej rodzinnej firmy działającej w branży budowlanej dysponującej flotą pojazdów samowyładowczych - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kierowca C+E Miejsce pracy: Puurs, Belgia Opis stanowiska: transport piasku do betoniarni w okolicy Brukseli. wypełnianie dokumentów przewozowych. praca od poniedziałku do piątku. Wymagania: doświadczenie w pracy na wywrotce. doświadczenie w operowaniu dźwigiem do ładowania naczepy. mile widziane doświadczenie w prowadzeniu śmieciarki. prawo jazdy C+E. znajomość j.francuskiego na poziomie komunikatywnym. Oferujemy: 12,10€h/brutto. dodatek ARAB 1,44€h/netto. praca na stałe. kontrakt belgijski. premia wakacyjna 15,38% rocznych zarobków brutto. premia roczna 8,33% rocznych zarobków brutto( naliczana jest dopiero po przepracowaniu min 65 dni w danym okresie rozliczeniowym). opieka polskiego koordynatora. pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem. zakwaterowanie płatne: 80€/tydzień.

  file_free

 3. Ważność: 5 dni i 15 godzin

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników poszukuje pracowników do sezonowej wymiany opon na terenie całej Belgii. Rekrutacją w tej branży zajmujemy się już od ponad 4 lat! Zaczęliśmy od garstki – dziś współpracujemy z prawie dwudziestoma serwisami wulkanizacyjnymi na terenie Belgii. W kolejnym sezonie za naszym pośrednictwem pracę może znaleźć nawet ponad 50 wulkanizatorów / serwisantów opon! Sezon zimowy już za nami, a więc poszukujemy kandydatów na stanowisko: Wulkanizator / monter opon Miejsce pracy: okolice Antwerpii, Brukseli Belgia Sezon wiosna 2019, start połowa marca-kwiecień Sposób na szybki zarobek? Wyjedź z nami do Belgii! Jakie będą Twoje obowiązki: praca w jednym z serwisów wulkanizacyjnych zlokalizowanych na terenie Belgii. wymiana opon letnich na zimowe – praca w szybkim tempie. kontrola stanu opon; analiza zużycia opon /bieżnika. demontaż kół oraz opon z felg. wyważanie kół. obsługa narzędzi i maszyn używanych w warsztacie. obsługa magazynu-przechowalni opon (opcjonalnie). praca zespołowa. To praca dla Ciebie, jeśli: masz doświadczenie w wymianie opon w serwisie wulkanizacyjnym lub warsztacie mechanicznym. umiesz korzystać następujących maszyn i narzędzi: montażownica, wyważarka, klucze (pneumatyczne, dynamometryczne), podnośniki. potrafisz dogadać się po angielsku lub francusku lub holendersku – choć nie jest to konieczne. masz własne auto, lub możesz dojeżdżać do pracy rowerem (do 10 km). Możemy Ci zaoferować: legalne zatrudnienie na umowie belgijskiej. super stawkę godzinowa 13,45€ brutto/h. dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto (wypłacane raz w roku). pracę od poniedziałku do soboty z możliwością nadgodzin. możliwość korzystania z zakwaterowania oferowanego przez firmę – koszt 80€/tydzień. możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia - koszt od 7.50 € miesięcznie. opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu. pracę sezonową ok. 2 miesiące z możliwością przedłużenia lub powrotu w kolejnych sezonach (po pozytywnej ewaluacji przez klienta). zwrot kosztów transportu do Belgii. pierwszy tydzień zakwaterowania za darmo, dla pracowników, którzy będą wyjeżdżać przez naszą agencję po raz pierwszy . REKOMENDACJA jeśli polecisz nam pracownika, który przepracuje cały sezon to do ostatniej wypłaty doliczymy Ci 150€ !!! kontakt: Michał +48 786 865 894

  13.45 EUR

 4. Monter podwozi naczep

  Ważność: 5 dni i 8 godzin

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 10 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług. Dla naszego Klienta - wiodącej firmy w Belgii, specjalizującej się w produkcji autobusów oraz naczep, posiadającej dobrą infrastrukturę, nowoczesny sprzęt i inwestującej w szkolenia pracowników -poszukujemy kandydatów na stanowisko: Monter podwozi naczep do tirów Miejsce pracy: Lier Opis stanowiska: Praca przy montażu podwozi naczep do tirów. Osoba zatrudniona będzie się zajmować umieszczaniem wszystkich rodzajów instalacji elektrycznych, oraz montażem części pneumatycznych i mechanicznych (osi, zbiorników) na podwoziu naczep. Praca z rysunkiem technicznym. Praca na okres 6-miesięcy z możliwością przedłużenia kontaktu bezpośrednio z firmą. Wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku pracy umiejętność montażu instalacji elektrycznych, pneumatycznych i mechanicznych na podwoziu naczep zdolności manualne umiejętność czytania rysunku technicznego znajomość mechaniki pojazdowej komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziane prawo jazdy kategorii B i własny samochód Oferujemy: wynagrodzenie 14,45 €/h brutto dodatek wakacyjny w wysokości 15,38 % rocznych zarobków brutto premia roczna – 8,33% rocznych zarobków brutto (naliczana po przepracowanych 65-dniach) zatrudnienie na warunkach belgijskich bony żywnościowe w kwocie 7€ /dzień roboczy opiekę koordynatora zakwaterowanie blisko miejsca pracy belgijskie ubezpieczenie zdrowotne dofinansowanie dojazdów do pracy płatne święta termin wyjazdy ustalany indywidualnie z kandydatem REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 150-350 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce „system rekomendacyjny”).

  14.45 EUR

 5. Ważność: 5 dni i 7 godzin

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Nasz klient to wiodąca firma w Belgii specjalizująca się w produkcji autobusów oraz naczep. To jednocześnie firma z pierwszego miejsca na liście najlepszych pracodawców w Belgii posiadająca dobrą infrastrukturę, nowoczesny sprzęt i inwestująca w szkolenia pracowników. Firma liczy w obecnej chwili ok 4 tys. pracowników, ma swoje oddziały w wielu krajach Europy. Dla powyższego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Monter przewodów elektrycznych (podwozia autobusów) Miejsce pracy: Lier OPIS STANOWISKA: praca przy produkcji autobusów montaż okablowania nisko i wysokonapięciowego w podwoziu pojazdu zgodnie ze schematem elektrycznym dokonywanie pomiarów elektrycznych z użyciem przyrządów pomiarowych praca w godzinach 8-16 WYMAGANIA: wykształcenie średnie techniczne (elektryk, elektryk samochodowy, elektromechanik samochodowy lub pokrewne) - warunek konieczny doświadczenie w elektryce samochodowej - warunek konieczny mile widziana znajomość wysokonapięciowych układów hybrydowych (napędy hybrydowe) zdolności manualne umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych komunikatywna znajomość języka angielskiego chęć do podjęcia nauki języka holenderskiego mile widziane prawo jazdy kategorii B i własny samochód OFERUJEMY: wynagrodzenie 14,66 €/h brutto bon żywnościowy w wysokości 7,00 € dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4283 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto). premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2320 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego) możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 80 € / tydzień. możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 7,5 euro miesięcznie. dofinansowanie do dojazdów do pracy. płatne święta. pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego. termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem! Dodatkowe informacje: REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 150-350 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika). Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580

  14.66 EUR

 6. Operator produkcji

  Ważność: 4 dni i 10 godzin

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 10 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług. Dla naszego Klienta - największego na świecie producenta wafli ryżowych, kukurydzianych i innych, posiadającego swoje zakłady w Holandii, Włoszech i Belgii - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku: Operator produkcji Miejsce pracy: Zottegem, Belgia Opis stanowiska: obsługa maszyn na linii produkcyjnej. pakowanie produktów spożywczych. kontrole jakości gotowego produktu. praca w systemie 3-zmianowym. ścisłe przestrzeganie zasad BHP podczas pracy: na terenie zakładu obowiązuje całkowity zakaz palenia. Wymagania: komunikatywna znajomość języka angielskiego. min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (najlepiej w przemyśle spożywczym, chemicznym, biochemicznym, farmaceutycznym). przestrzeganie zasad BHP: zakaz palenia na terenie zakładu, zakaz noszenia biżuterii i makijażu w czasie pracy. zdolności manualne. gotowość do pracy zmianowej (system 3-zmianowy). motywacja i zaangażowanie. uczciwość i sumienność. doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane. prawo jazy kat. B oraz własny samochód - mile widziane. Oferujemy: zatrudnienie długoterminowe na belgijskich warunkach. stawkę: 13,10 € brutto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo). dodatki zmianowe: + 0,54 € brutto/h za pracę na 1 i 2 zmianie, +2,68 € brutto/h za pracę na zmianie nocnej. bon żywnościowy w wysokości 6,00 € / dzień pracy (1,09 € - wkład własny pracownika). dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 3828 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto). premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2073 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego. gwarantowane 40 h pracy tygodniowo. pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem. opiekę polskiego koordynatora. możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 80 € / tydzień. możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 7,5 euro miesięcznie. dofinansowanie do dojazdów do pracy. płatne święta. pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego. termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem! Dodatkowe informacje: Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez naszą stronę internetową (zakładka: "oferty pracy"). Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2europe sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)". Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, będzie Link2europe z siedzibą przy ul. Damrota 7/2 w Opolu. CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę! REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 150-350 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika). Kontakt w sprawie powyższej oferty pod numerem +48 503028187

  13.64 EUR

 7. Monter podwozi naczep

  Ważność: 1 dzień i 8 godzin

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 10 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług. Dla naszego Klienta - wiodącej firmy w Belgii, specjalizującej się w produkcji autobusów oraz naczep, posiadającej dobrą infrastrukturę, nowoczesny sprzęt i inwestującej w szkolenia pracowników -poszukujemy kandydatów na stanowisko: Monter podwozi naczep do tirów Miejsce pracy: Lier Opis stanowiska: Praca przy montażu podwozi naczep do tirów. Osoba zatrudniona będzie się zajmować umieszczaniem wszystkich rodzajów instalacji elektrycznych, oraz montażem części pneumatycznych i mechanicznych (osi, zbiorników) na podwoziu naczep. Praca z rysunkiem technicznym. Praca na okres 6-miesięcy z możliwością przedłużenia kontaktu bezpośrednio z firmą. Wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku pracy umiejętność montażu instalacji elektrycznych, pneumatycznych i mechanicznych na podwoziu naczep zdolności manualne umiejętność czytania rysunku technicznego znajomość mechaniki pojazdowej komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziane prawo jazdy kategorii B i własny samochód Oferujemy: wynagrodzenie 14,45 €/h brutto dodatek wakacyjny w wysokości 15,38 % rocznych zarobków brutto premia roczna – 8,33% rocznych zarobków brutto (naliczana po przepracowanych 65-dniach) zatrudnienie na warunkach belgijskich bony żywnościowe w kwocie 7€ /dzień roboczy opiekę koordynatora zakwaterowanie blisko miejsca pracy belgijskie ubezpieczenie zdrowotne dofinansowanie dojazdów do pracy płatne święta termin wyjazdy ustalany indywidualnie z kandydatem REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 150-350 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce „system rekomendacyjny”).

  14.45 EUR

 8. To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 10 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług. Dla naszego Klienta, firmy o stabilnej pozycji na belgijskim rynku, zajmującej się sprzedażą, wynajmem, i naprawą różnych modeli wózków widłowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Mechanik wózków widłowych Miejsce pracy: Diest, Laakdal Opis stanowiska: praca na hali w zakresie utrzymania floty wózków widłowych w dobrym stanie technicznym naprawa i konserwacja wózków widłowych: przednich, wysokiego składowania, teleskopowych montaż podzespołów wózków widłowych Wymagania: wykształcenie średnie techniczne w zakresie mechaniki samochodowej wiedza z zakresu mechaniki, hydrauliki samochodów ciężarowych min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku dobra znajomość języka angielskiego, francuskiego lub holenderskiego Oferujemy: stawka godzinowa 12,92 - 19 € brutto uzależniona od doświadczenia dodatek wakacyjny- w skali przepracowanego roku wyniesie w zależności od stawki godzinowej 3775- 5552 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto). premię roczną- w skali przepracowanego roku wyniesie w zależności od stawki godzinowej 2044 - 3007 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego możliwe nadgodziny płatne 150% możliwa praca w soboty pomoc polskojęzycznego koordynatora umowę o pracę na warunkach belgijskich zatrudnienie w międzynarodowej, stabilnej firmie możliwość rozwoju zawodowego ubezpieczenie płatne przez pracownika ok. 7,5€ miesięcznie zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego! płatne święta! dofinansowanie dojazdów do pracy! Dodatkowe informacje: Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2europe sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)". Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, będzie Link2europe z siedzibą przy ul. Damrota 7/2 w Opolu. CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę! REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 150-350 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce „system rekomendacyjny”). Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy pod numerem telefonu: +48 572 325 580

  12.92 EUR

 9. To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 10 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług. Dla naszego klienta - firmy zajmującej projektowaniem ogrodów i architekturą ogrodową - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany/ kafelkarz Miejsce pracy: w zależności od zlecenia okolice Beveren, Belgia Opis stanowiska: drobne prace ogólnobudowlane i wykończeniowe (np. instalacja płyt kartonowo-gipsowych, układanie płytek). kafelkowanie, kładzenie posadzek, instalacja odpływów, kanałów prace pomocnicze związane z zakładaniem ogrodów. obsługa narzędzi: wiertarki, piły, wkrętaki itp. praca od zaraz na dłuższy okres czasu Wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 3 lata). znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym - warunek konieczny. doświadczenie w branży ogólnobudowlanej - dodatkowy atut. gotowość do podjęcia długoterminowej pracy. umiejętność pracy w grupie. dokładność. prawo jazdy kat. B, mile widziane B+E. własny samochód - mile widziany. Oferujemy: wynagrodzenie w wysokości 12,95€ brutto/h. dodatek wakacyjny w wysokości ok.3935 € brutto w skali roku. premia roczna w wysokości do 2131 € brutto (pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca danego roku do czerwca kolejnego). pracę min. 38 godzin tygodniowo, możliwe nadgodziny i pracujące soboty. możliwość zatrudnienia na stałe. wsparcie polskiego koordynatora. pomoc w zorganizowaniu dodatkowego ubezpieczenia. zakwaterowanie płatne 80 euro tygodniowo. Dodatkowe informacje: Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez naszą stronę internetową (zakładka: "oferty pracy"). Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2europe sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)". Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, będzie Link2europe z siedzibą przy ul. Damrota 7/2 w Opolu. CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę! REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 150-350 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika). Kontakt i więcej informacji w sprawie powyższej oferty pracy, tel. +48 512 198 101.

  file_free

 10. To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 10 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dla naszego klienta firmy produkującej materace, poduszki oraz narzuty na łóżka, poszukujemy osób chętnych podjąć stałą pracę w Belgii na stanowisku: Pracownik magazynowy z j. niderlandzkim Miejsce pracy: Lokeren, Belgia Opis stanowiska: Osoba na tym stanowisku będzie operatorem wózka widłowego przedniego w dziale związanym z dystrybucją gotowych produktów ( jak łóżka, materace) do klientów. Wymagania: Doświadczenie jako operator wózka widłowego przedniego Umiejętność samodzielnego organizowania czasu pracy Zdolność analitycznego myślenia Komunikatywna znajomość języka niderlandzkiego Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu Gotowość do pracy w systemie zmianowy Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie 13 € brutto/h w początkowym okresie zatrudnienia Bony żywnościowe 5,20€ brutto / dzień pracy (w pierwszym roku pracy w kolejnym podwyżka) Pracę na stałe Opiekę polskiego koordynatora Dopełnienie formalności związanych z wyjazdem Dodatek wakacyjny- w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 3798 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto). Premię roczną- w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2057 € brutto ( 8,33 % rocznych zarobków brutto) - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca Pomoc w zorganizowaniu ubezpieczenia płatne przez pracownika około 7,5 € miesięcznie Zakwaterowanie blisko miejsca pracy płatne przez pracownika 80 € Dodatkowe informacje: Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez naszą stronę internetową (zakładka: "oferty pracy"). Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2europe sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)". Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, będzie Link2europe z siedzibą przy ul. Damrota 7/2 w Opolu. CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę! REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 150-350 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika). Kontakt i więcej informacji w sprawie powyższej oferty pracy, tel. +48 512 198 101

  file_free

 11. To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 10 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług. Dla naszego Klienta - firmy zajmującej się budową i konserwacją dróg, naprawami nawierzchni asfaltowych, betonowych i brukowych - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku: Pracownik drogowy / brukarz Miejsce pracy: zależnie od zlecenia, Belgia Opis stanowiska: Do obowiązków zatrudnionych osób będzie należeć naprawa dróg, chodników, ścieżek rowerowych, remonty każdego rodzaju nawierzchni i płytek chodnikowych, uzupełnianie i wyrównywanie ubytków w drogach, naprawy barierek chodnikowych oraz drogowych. Wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku. znajomość j. angielskiego lub niderlandzkiego. umiejętność posługiwania narzędziami do robót ziemnych. umiejętność obsługi zagęszczarek i stopek. umiejętność układania krawężników, obrzeży i kostki brukowej. prawo jazdy kat. C. Oferujemy: zatrudnienie na belgijskich warunkach. stawkę: 13 - 13,50 € brutto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo). nadgodziny płatne 150% dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie od ok. 3950€ brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto). premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie od ok. 2140€ brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego. 39 h pracy tygodniowo. 6 dodatkowych dni urlopu. pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem. opiekę polskiego koordynatora. możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 80 € / tydzień. możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 7,5 euro miesięcznie. dofinansowanie do dojazdów do pracy. płatne święta. pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego. termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem! Dodatkowe informacje: REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 150-350 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika). Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2europe sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)". Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, będzie Link2europe z siedzibą przy ul. Damrota 7/2 w Opolu. CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę! Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 512 198 101.

  file_free

 12. Ważność: 5 dni i 8 godzin

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 10 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług. Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy logistycznej w Belgii - poszukujemy kandydata na stanowisko: Operator wózka bocznego (podwójne widły) Miejsce pracy: Bornem, Belgia Opis stanowiska: Do obowiązków zatrudnionych osób będzie należeć re-lokalizacja towaru na magazynie za pomocą bocznego wózka wysokiego składu z podwójnymi widłami (double deep). Firma zwraca szczególną uwagę na przestrzeganie norm bezpieczeństwa. Praca na zmianę nocną. Wymagania: duże doświadczenie jako operator wózka widłowego typu reach truck. umiejętność i doświadczenie podwójnego składowania. umiejętność pracy z kamerą. komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny. certyfikat na operatora wózka widłowego typu reach truck - warunek konieczny. łatwość pracy w zespole. gotowość do pracy na nocną zmianę. własny samochód - mile widziany. Oferujemy: wynagrodzenie 12.82€ brutto + 15% zmianowego za pracę w nocy. bony żywnościowe wartości 8€ brutto (koszt pracownika 1,24 euro) za każdy dzień pracy. dodatek wakacyjny w wysokości ok. 3817 € brutto w skali roku. premię roczną w wysokości do 2067 € brutto (pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni). wsparcie polskojęzycznego koordynatora. min. 38 godzin pracy tygodniowo. zakwaterowanie płatne przez pracownika 80€ tygodniowo. ubezpieczenie płatne przez pracownika ok. 7,5€ miesięcznie. Dodatkowe informacje: Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2europe sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)". Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, będzie Link2europe z siedzibą przy ul. Damrota 7/2 w Opolu. CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę! REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 150-350 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika). Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 512 198 101.

  12.82 EUR

 13. To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 10 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług. Dla naszego Klienta - firmy, która od ponad 60 lat zajmuje się produkcją tradycyjnych wyrobów mięsnych z koniny - poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik produkcji (mięso) Miejsce pracy: Hamme Opis stanowiska: praca przy produkcji szynki oraz salami z koniny. praca z nożem - porcjowanie koniny na części przeznaczone do dalszej obróbki w maszynach. oddzielanie tłuszczu i innych części nie nadających się do dalszej produkcji. obsługa maszyn do mielenia mięsa. obwiązywanie szynek sznurkiem. przygotowanie jelit do produkcji wędlin. obsługa prasy do szynek. Wymagania: doświadczenie przy obróbce mięsa, umiejętność operowania nożem. własny samochód - warunek konieczny! min. podstawowa znajomość języka angielskiego. Oferujemy: zatrudnienie na belgijskich warunkach, na dłuższy okres. stawkę godzinową: 13,69 € brutto (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo). dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4160 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto). premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2250 € brutto ( 8,33 % rocznych zarobków brutto) - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego. możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 80 euro/tydzień. opiekę polskiego koordynatora. pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem. możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 7,5 euro miesięcznie. dofinansowanie do dojazdów do pracy. płatne święta. pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego. termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem! Czas pracy: 40 godzin tygodniowo, cztery dni w tygodniu (poniedziałek – czwartek). praca w godz. 6.00-16.00. Dodatkowe informacje: Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2europe sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)". Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, będzie Link2europe z siedzibą przy ul. Damrota 7/2 w Opolu. CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę! REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 150-350 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).

  13.69 EUR

 14. Spawacz-monter

  Ważność: 4 dni i 10 godzin

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 10 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług. Dla naszego Klienta - wiodącej firmy w Belgii, specjalizującej się w produkcji autobusów oraz naczep, posiadającej dobrą infrastrukturę, nowoczesny sprzęt i inwestująca w szkolenia pracowników - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku: Spawacz-monter Miejsce pracy: Lier, Belgia Opis stanowiska: montaż elementów do cystern, naczep - sczepianie i spawanie MIG MAG. szlifowanie i cięcie części metalowych. praca na podstawie rysunku technicznego. początkowo, praca w systemie jednozmianowym (godz. 8-16), po wdrożeniu, w systemie dwuzmianowym (godz.: 6-14, 14-22). Możliwe metody spawania: - półautomatyczne spawanie metodą 135, 136. - spawanie metodą podolną, stale o minimalnej granicy plastyczności - PA (1G) oraz (1F/1G). - spawanie metodą naboczną - drobnoziarniste stale, przerobione tremo-mechanicznie i staliwa o minimalnej granicy plastyczności PB (2F). - spawanie narożników wewnętrznych metodami: naboczna, okapowa i pionowa z dołu do góry. - spawanie narożników zewnętrznych metodami: naboczna i okapowa. Wymagania: doświadczenie w spawaniu metodą 135, 136 (certyfikaty spawalnicze NIE są wymagane). komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub holenderskiego. umiejętność czytania rysunku technicznego. Doświadczenie w pracy ze stalą INOX. wiedza na temat różnych cech stali, znajomość skrótów stali oraz oznaczeń. mile widziana umiejętność spawania metodami: 111, 131 PBW, PFW, 141. własny samochód – mile widziany. Oferujemy: zatrudnienie na warunkach belgijskich. stawkę: 15,04 € brutto/h (wynagrodzenia wypłacane tygodniowo). dodatek zmianowy: +12,5% za pracę na 1 i 2 zmianie. bon żywnościowy w wysokości 7,00 € / dzień pracy (1,09 € - wkład własny pracownika). dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4500 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto). premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2440 € brutto ( 8,33 % rocznych zarobków brutto) - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego. gwarantowane 39 h pracy w tygodniu (możliwość pracy w soboty). po 6 miesiącach kalendarzowych możliwość pracy bezpośrednio u pracodawcy. pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem. opiekę polskiego koordynatora. możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 80 € / tydzień. możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 7,5 euro miesięcznie. dofinansowanie do dojazdów do pracy. płatne święta. pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego. termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem! Dodatkowe informacje: Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2europe sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)". Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, będzie Link2europe z siedzibą przy ul. Damrota 7/2 w Opolu. CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę! REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 150-350 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika). Kontakt i więcej informacji w sprawie powyższej oferty pracy, tel. +48 503 028 187

  15.04 EUR

 15. To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 10 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług. Dla naszego Klienta - firmy specjalizującej się w produkcji konstrukcji metalowych i usługach budowlanych - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku: Ślusarz (obróbka metali, montaż konstrukcji, UR) Miejsce pracy: Sint-Amands, Belgia Opis stanowiska: produkcja i montaż różnego rodzaju konstrukcji metalowych oraz elementów budowlanych (schody, poręcze, zadaszenia, warsztaty, magazyny, budynki przemysłowe, drzwi stalowe, przenośniki taśmowe, regały, bramy segmentowe, bramy i kraty rolowane, bramy wjazdowe, itp.). materiały wykorzystywane w pracy: stal czarna, stal nierdzewna, aluminium. instalacja, konserwacja, utrzymanie maszyn, kompletnych linii produkcyjnych oraz sprzętu magazynowego (regały, platformy) . wprowadzanie korekt do urządzeń i maszyn, naprawa awarii. praca w małym zespole. praca w siedzibie firmy i na wyjazdach do klientów firmy (różne lokalizacje). Wymagania: min. komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niderlandzkiego. wykształcenie i doświadczenie w zawodzie elektromechanik. prawo jazdy kat. B. brak przeciwwskazań do pracy na wysokości. mile widziane: doświadczenie w montażu konstrukcji metalowych i pracach budowlanych, umiejętność spawania, VCA, własne auto, prawo jazdy kat. C. Oferujemy: zatrudnienie na warunkach belgijskich, pracę na dłuższy czas (tygodniowy okres próbny). stawkę: 14,00-17,00 € brutto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo). dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4090-4960 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto). premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2215-2690 € brutto ( 8,33 % rocznych zarobków brutto) - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego. gwarantowane 38h pracy tygodniowo (pracę od godz. 7.00; możliwość nadgodzin - płatne 150%). pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem. opiekę polskiego koordynatora. możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 80 € / tydzień. możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 7,5 euro miesięcznie. dofinansowanie do dojazdów do pracy. płatne święta. pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego. termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem! Dodatkowe informacje: Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez naszą stronę internetową (zakładka: "oferty pracy"). Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2europe sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)". Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, będzie Link2europe z siedzibą przy ul. Damrota 7/2 w Opolu. CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę! REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 150-350 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika). Kontakt i więcej informacji w sprawie powyższej oferty pracy, tel. +48 503 028 187

  14.00 EUR

×