Skocz do zawartości

Dianka34

Użytkownik
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

873 wyświetleń profilu
 1. Walka Z Nerwicą

  ...rozwój duchowy byłby najlepszym psychiatrą...i nie mówie tu o bieganiu niedzielnym do kościółka..a o prawdziwym poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie..kim jestem, po co się tutaj urodziłem..dlaczego spotyka mnie to co mnie spotyka...odpowiedzi na pytania zrodzą nastepne pytania, Będziecie zbyt zajęci, żeby przeżywać nerwice, depresje...samodestrukcję.. to wszystko zniknie..."rozpuści się". Trzeba pracować nad sobą..nikt nam nie pomoże jeżeli sami sobie nie pomożemy. Chodzi o tzw "OBUDZENIE SIĘ"...to tylko malenka podpowiedź...zrobicie jak chcecie..Pozdrawiam ciepło.
 2. Zasiłek Dla Bezrobotnych / Chomage

  ...tutaj są przepisy i informacje na temat możliwości przeniesienia zasilku do Polski. http://europa.eu/youreurope/citizens/work/finding-job-abroad/transferring-unemployment-benefits/index_pl.htm
 3. Powrót Do Polski (Załatwienie Formalności)

  ...tak nie do końca stop i już...tutaj jest lineczka, gdzie można dowiedziecieć sie wiecej... http://goniecpolski.nl/wszystko-o-tajemniczych-drukach-e/
 4. ..aplikacja na smartfona i czeki elektroniczne..

  Bardzo Ci dziękuję Alexia za konkretną i szybką odpowiedź ... :) Pozdrawiam serdecznie.
 5. Witajcie dziewczyny :) Jakiej aplikacji używacie do odkodowywania czeków elektronicznych. Czy są inne sposoby? Jakie? Pozdrawiam :)
 6. Laboratorium w Brukseli

  Bardzo Wam dziękuję. :)
 7. Zniszczenie Rzeczy-Praca Na Czeki

  Cześć Ewuniu. Jeżeli koszt jest "niewielki" i nie przekracza 200 euro raczej będziesz musiała Ty za nie zapłacić. Może się mylę...ale tak mi powiedziano w jednym z biur TS. Pozdrówka
 8. Laboratorium w Brukseli

  Guniu..mam skierowanie :). U lekarza rodzinnego są teraz długie kolejki a ja mam skierowanie od specjalisty. Wiem, że jest gdzieś laboratorium bliziutko Dailly...ale trudno je namierzyć :). Znalazlam tylko jakies takie dziwne...no ale nic..pojdę sobie do jakiegoś szpitala :). Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. Pozdrówka :)
 9. Witajcie :) Wie ktoś, gdzie w okolicach Meiser albo Dailly jest jakieś laboratorium? Chcę zrobić badanie podstawowe krwi. Dzięki.
 10. Praca W Ts

  Witajcie :) Tutaj jest lineczka do stronki, która wyjaśnia sporo rzeczy...może się komuś przyda.. Pozdrawiam. http://www.emploi.belgique.be/defaultTab.aspx?id=42017
 11. MELDUNEK W BELGI

  Można zameldować się najpierw na trzy miesiące. Dostarczasz za pierwszym razem dwa dowody tożsamości, odpis aktu urodzenia ( czasami chcą, innym razem nie) i zdjęcia Zrób ksera dokumentów i to koniecznie bo pogonią, żeby je zrobić. Mówisz, czy będziesz pracował jako tzw ouvrier, associé, czy może indépendant. Gdzie będziesz mieszkał (wyślą do Ciebie policjanta, który może zjawić się nawet na drugi dzień, albo na ktorego możesz poczekać jakiś czas. Pamiętaj koniecznie o wypisaniu nazwiska przy domofonie ).Meldują Cię i masz właśnie trzy miesiące na dostarczenie im kontraktu. Jeżeli Cie traktują w taki sposób w jaki Cię potraktowali można wspomnieć coś o rasizmie albo nietolerancji innych nacji oraz o tym, że Polska należy również do UE :) W czwartki większość urzedów pracuje dłużej więc chyba wlaśnie w ten dzien jest największa szansa na załatwienie sprawy. Opisałam Ci moje "doświaczenie meldunkowe" na Schaerbeek. Tutaj też jest mnóstwo ludzi do zameldowania ale w okienku po numerek mówisz, że jesteś narodowości polskiej. Na Schaerbeek są dwie kolejki po numerek jedna dla obywateli Unii Europejskiej a druga dla wszystkich spoza. Może u Ciebie też tak jest. Rozejrzyj się dobrze. Pozdrawiam i powodzenia.
 12. http://ruiselede.cylex-bedrijvengids.be/bedrijf_12484039/slachthuis+de+coster.html Znalazłam w google rzeźnię. Czy o to Ci chodziło? :) Pozdrówka.
 13. Stodola

  Byłam tam jakiś rok temu i przyznam, że wyszlam zadowolona. Kupiłam wtedy sporo ciuszków dobrej jakości MCS Marlboro Classics. Zapłacilam grosze :). Trzeba mieć odrobinę szczęścia, żeby trafić na coś godnego uwagi...bo tak ogólnie to wisi tam "kupa" starych i struchlalych szmat z nie wiadomo jakiej epoki.. ;)
×