Skocz do zawartości

ania1111

User_BN
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Rodzinne

  Witam, a ja mam pytanie odnośnie miejsca składania dokumentów do rodzinnego? Papierki składam w swojej ubezpieczalni czy jest jakieś inne odpowiednie biuro? Acha i co w sytuacji gdy ojciec dziecka przebywa tutaj na kontrakcie czasowym, nie ma tutaj meldunku i wszystkie podatki odprowadza w PL ( mieszkamy razem, ale mój partner nie ma tutaj oficjalnych dochodów jak również meldunku). Czy w tedy również uznają to za konkubinat? Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.
 2. Koszt Porodu - Pokój 1-Osobowy W Szpitalu

  Witam Dziewczyny! Jestem przerażona tym co piszecie. Ja będę rodziła w szp Erasmus na Anderlechcie. Nie mam tego dodatkowego ubezp więc biorę pok 2 os( w cm powiedzieli że w większości zwracają za te pokoje) Jak czytam o tych rachunkach za pobyt to robię się zielona ze strachu. Ja mam termin na listopad 2014 może któraś z was też ma podobny termin? PS Czy któraś z Was rodziła w tym szpitalu i może mi co nieco opowiedziec?? Pozdrawiam
 3. Poród W Szpitalu Saint-Pierre

  PS czy któraś z Was rodziła w tym szpitalu i może mi powiedziec jak to jest w praktyce z tymi opłatami za pok 2 os?? I wogóle jakie miała doświadczenia?
 4. Poród W Szpitalu Saint-Pierre

  Witam, czy takie są koszty porodu w każdym szpitalu??? Ja mam termin na 29.11.2014 i będę rodzic w szp ERASME. Nie obejmie mnie to dodatkowe ubezpieczenie szpitalne, ale dopytywałam że za pok 2 os cm zwraca jednak większą częśc. Ale teraz to się przeraziłam!!! 4 tyś euro???!!!
 5. Lekarz Medycyny Pracy

  Dzięki za pomoc. Tak czy inaczej w końcu przejdę na zwolnienie skoro mi się należy :mellow: przynajmniej takią mam nadzieję.
 6. Lekarz Medycyny Pracy

  Nie, nie jestem na zwolnieniu. Ja nie pracuję w systemie TS ale myślę że to nie ma większego znaczenia ponieważ pracuję normalnie na etacie. Tak czy inaczej od lekarza prowadzącego dostałam tylko zaświadczenie które jest podstawą do odsunięcia mnie od pracy w 6 mc ciąży. W pracy nie wysłali mnie do żadnego ich lekarza ponieważ nie mają takiego. Powiedzieli mi tylko że mam zgłosic się sama do parteny. A w biurze parteny oczywiście odesłali mnie do mojego ubezpieczyciela co jest normalnie logiczne dla mnie.I nawet w partenie powiedzieli mi że to zaświadczenie mi wystarczy. Problem w tym że w moim biurze CM tego zaświadczenie konsultantka mi nie przyjeła! Pracuje tam również polska konsultantka ale jest teraz na urlopie. A czy wasze zwolnienia/ zaświadczenie dostarczałyście własnoręcznie czy pocztą?
 7. Lekarz Medycyny Pracy

  Witam Dziewczyny! Czy któraś się orientuje jak to jest z tym zwolnieniem w CM? Bo mnie powoli krew zalewa przez tych ludzi tam pracujących a dokładnie w tym jednym biurze w Brukseli. Mianowicie dostałam zaświadczenie lekarskie w którym tygodniu ciąży jestem i lekarz prowadzący powiedział mi że mam je dostarczyc do ubezpieczyciela. Szczególnie że u mnie w pracy nie podali mi żadnego konkretnego lekarza medycyny pracy. Więc wybrałam się do jednego z biur parteny po info. Tam konsultanci powiedzieli mi że to zaświadczenie jest dla mojego ubezpieczyciela i jeżeli będą jakieś problemy z nim to owszem oni się tym zainteresują ale sami będą to sprawdzac i ewentualnie wzywac mnie do lekarza medycyny pracy. Więc zaniosłam im zaświadczenie a w odpowiedzi dostałam listę dokumentów którą muszę im jeszcze dostarczyc. W skład której wchodzi oczywiście zaświadczenie od lekarza medycyny pracy....
 8. Niepracujaca Kobieta W Ciąży I Co Dalej?

  Nie u mnie w pracy powiedzieli mi że mam prawo do wcześniejszego urlopu ale sama muszę zgłosić się do owego lekarza. Pozbyć mnie się raczej nie chcą i nie mogą bo drogo by ich to kosztowało. Ale zdążyłam się dowiedzieć że w każdym z biur parteny mogą podać mi temin albo umówić mnie na spotkanie.
 9. Niepracujaca Kobieta W Ciąży I Co Dalej?

  Witam Dziewczyny! ja mam pytanie trochę z innej bajki. Mianowicie chodzi mi o zwolnienie lekarskie. Dowiedziałam się że że oficjalnie mogę przejsć na urlop przed porodowy już w 6 mc ciąży jednak muszę skontaktować się z lekarzem pracy w partenie. Szukałam na str inter bez skutku. Może któraś z was słyszała albo orientuje się w którym z biur dostępne są informację na ten temat??
×