Skocz do zawartości

fikka

User_BN
 • Zawartość

  23
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Urlop Macierzyński

  Więc mogę wykorzystać od razu 3 msc.? Co jeśli pracodawca się upiera, że tylko 1 miesiąc? Jakie wyjście, co robić?
 2. Urlop Macierzyński

  Pracując nie na cały etat, czy pracodwca może nie zgodzić się, żebym wzięła urlop od razu na 3 miesiące? Tylko np. na 2 tygodnie lub miesiąc? A jeśli się rozbija taki urlop np. 3x1 msc, to można w tym samym roku wziąć go?
 3. Urlop Macierzyński

  Dla dziecka urodzonego po 2005r., 3 msc., jednak czy mogę go wziąć w całości, jeśli pracuję na pół etatu?
 4. Urlop Macierzyński

  Czy orientuje się ktoś, czy mogę wziąć urlop wychowawczy od razu na 3 miesiące (pracując na pół etatu w systemie TS)? Czy moge jedynie na miesiąc (w roku)? Dziękuję za odpowiedź.
 5. Rodzinne

  Dziękuję:) Pozdrawiam.
 6. Rodzinne

  Witam, Czy ktoś może mi powiedzieć, jaka powinna być miesięczna kwota rodzinnego, w poniższym wypadku. Dziewczyna ma dziecko i mieszka z chłopakiem. On nie jest ojcem dziecka. Nie mają konkubinatu. Wszyscy zameldowanie pod jednym adresem. Dziewczyna powinna dostawać pieniądze tak, jak samotna matka (około 140 euro), czy też tak, jakby była w konkuninacie/małżeństwie około 90 euro? Być może któraś z Pań ma podobną sytuację. Proszę o informację. Z góry dziękuję. Pozdrawiam.
 7. Wyplata Za Urlop Wychowawczy

  Witam, Czy mógłby mnie ktoś pokierować, jakie kroki powinnam podjąć, aby uzyskać urlop wychowawczy? Co, gdzie, po jakim czasie się należy, czy każdemu, jak długo się czeka na taki urlop itp. Będę wdzięczna za wszelkie informacje. Pozdrawiam
 8. Zasiłek Dla Bezrobotnych / Chomage

  To zalezy od twojego wieku, dwa lata powinno wystarczyc raczej chociaz nie wiem jak oni licza pol etatu i to jeszcze zalezy od tego czy w 5 dniowym systemie czy w szescio dniowym systemie pracy.Powiem ci jednak jedno ze nawet jezeli dostaniesz to bedzie to niewiele .Licza procentowo od zarobkow, sa tu na forum dokladne informacje.Wielkim bledem jest praca na pol etatu , owszem unika sie placenia podatkow lecz w razie bezrobocia lub choroby dostaje sie ochlapy nie wystarczajace nawet na wegetacje a CPS nie jest skory do dop^lacania bo tam juz jest tyle pasozytow ze kasa jest pusta Dziękuję.
 9. Zasiłek Dla Bezrobotnych / Chomage

  Po jakim czasie należy się zasiłek? Czy trzeba mieć przepracowane 2 lata, pracując w TS po 25h/tyg. czy rok wystarczy?
 10. Prawo Jazdy- Egzamin W Belgii

  Dziękuję. Pozdrawiam.
 11. Prawo Jazdy- Egzamin W Belgii

  Czy ktoś z Was ma namiar na szkołę jazdy na Merode? Interesuje mnie kurs po polsku.
 12. Czek Z Rodzinnego

  Witam, Co w wypadku (i jaka może być przyczna), kiedy nie dostałam rodzinnego w tym miesiącu. Zawsze dostawałam 6, każdego miesiąca. Nie wiem czy dzwonić do nich już, czy też nie ma jakiegoś konkretnego terminu wypłacania świadczeń. I pieniądze mogą przyjść np. 20 - ego.
×