Skocz do zawartości

lilianna

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

566 wyświetleń profilu
 1. Szczepienie Dzieci W Belgii

  te kary, o których piszesz tyczą się tylko szczepionki na polio?
 2. Mamy Poznajmy Się

  Jest jakaś mama z Kortrijk, która miałaby ochotę na współny spacer albo kawę? Mam półrocznego syna i zdecydowanie znudziły nam się samotne spacery :)
 3. Mamy Pomagajmy Sobie

  Infacol w przypadku mojego dziecka nie dzialal. W Niemczech sa bardzo dobre krople SAB SIMPLEX. u mnie w aptece mozna go kupic bez recepty lub rodzinny lekarz moze wypisac recepte i apteka sciaga krople. Kosztuja okolo 9 euro.Gdzie kupowalas sab simplex? Pytalam u siebie w mieście i niestety pan powiedział, że nie mają i nie sprowadza, a infacol niestety u nas nie działa :(
 4. Koszt Porodu - Pokój 1-Osobowy W Szpitalu

  U mnie w szpitalu w Sint Maarten Mechelen ok2000e przy porodzie silami natury bez kompliakcji pobyt 5dni. to już po zwrocie z ubezpieczalni?
 5. Koszt Porodu - Pokój 1-Osobowy W Szpitalu

  Dzięki dziewczyny, jeszcze dopytam, bo jestem zielona w temacie. Jeśli całość rachunku z pobytem w pokoju 1 os wynioslaby np 2000 euro, to jaki procent tego pokrywa podstawowe ubezpieczenie?
 6. Koszt Porodu - Pokój 1-Osobowy W Szpitalu

  Ile może wynosić koszt pobytu w pokoju 1os przy podstawowym ubezpieczeniu? Czy są gdzieś jakieś kalkulatory kosztów? Chciałbym przejrzeć archiwum, ale nie działa :)
 7. Poród a ubezpieczenie

  Według moich informacji w cm można korzystać z hospitali już po 3 miesiącach (tak mi mówił pan w ubezpieczalni i parę innych osób), a karencja 9 miesięcy dotyczy samego dziecka i ewentualnych koniecznych operacji czy zabiegów itp.
 8. Poród a ubezpieczenie

  Mi ostatnio pan w mc mówił, że moje podstawowe ubezpieczenie będzie działać przy porodzie i nie zwracają wtedy całości, ale dużą część, o ile wybierasz pokój 2 os bez tych wszystkich dodatkowych udogodnień. Mówił mi też, że w mc karencja na poród przy dodatkowych hospitaliach wynosi 3 miesiące.
×