Skocz do zawartości

Mikael

Użytkownik
 • Zawartość

  31
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

 1. Mam pytanko dotyczące ubezpieczenia na życie takiego czegoś na wzór ubezpieczenia grupowego w zakładzie pracy? Chodzi o ubezpieczenie wypadkowe i od śmierci naturalnej. Pozdrawiam
 2. Przegląd Samochodu.

  Tak do sprzedaży jest robiony inny przegląd na czerwonej kartce(nawet jeżeli ten normalny robiłeś 3 dni wcześniej) Dzięki za odpowiedź, chcę kupić samochód i on ma przegląd do marca 2015, ale nie ma przeglądu do sprzedaży, to jeśli go kupię, czy obowiązek dodatkowego przeglądu spocznie na mnie? Sory może te pytania są infantylne, ale mieszkałem w różnych krajach i z takim dziwactwem nigdzie się nie spotkałem.
 3. Witam, od niedawna jestem w Belgii i nijak nie mogę rozgryźć o co chodzi z tymi przeglądami, czy jeśli samochód ma przegląd, to do sprzedaży musi mieć jeszcze inny? Pozdrawiam
 4. Zelfstandig / Independant

  Mam pytanko do zorientowanych w temacie, jak wykonywać usługi w systemie dienstencheques, czy trzeba najpierw wnosić jakieś opłaty? Czy trzeba być zarejestrowany w jakimś specjalnym systemie? Czy firmy-kantory zlecające sprzątanie też zakupują czeki, czy są one tylko zarezerwowane dla sektora prywatnego-mieszkań?
 5. Zelfstandig / Independant

  22 € netto, czy brutto z góry dzięki za odpowiedź.
 6. Zelfstandig / Independant

  widocznie malo osob na tych zasadach pracuje :) ,stety ,niestety sprzatanie i budowlanka maja branie a orientujesz się jakie są stawki przy sprzątaniu dla zelfstandig?
 7. Plukkart

  Witam, jak niektórzy to omijają, że pracują w szklarni 12 miesięcy w roku? Znam kilka takich przypadków, ale szczegółów nie chciały mi te osoby zdradzić. Pozdrawiam
 8. Zelfstandig / Independant

  Witam, orientujecie się ile dostaje zelfstandig za godzinę w szklarni? Pozdrawiam.
 9. Tanie Latanie.

  Dziękuje za odpowiedzi.
 10. Orientuje się ktoś, gdzie najtaniej kupić bilety na loty z BE do Pl Pozdrawiam
 11. Jak Zdobyć A1?

  Mam jeszcze pytanie dotyczące konieczności meldowania po 8 dniach przyjazdu do Belgii, czy mając polską działalność i druk A1 mogę już świadczyć usługi, czy najpierw muszę mieć ten meldunek?
 12. Jak Zdobyć A1?

  Z Limosą nie ma problemu, ale A1 wydaje Zus w Polsce, oznacza to wyjazd do Polski i czekanie za kazdym razem 7 dni? Wystarczy zadzwonić do swojego oddziału ZUS, wyjaśnić i poprosić o korespondencyjne załatwienie sprawy ( z naciskiem na poprosić :) bo wiadomo jak wiele zależy od humoru Pani urzędniczki). Orientujesz się jak to dokładnie w praktyce wygląda, czy w czasie załatwiania sprawy można pracować, co jeśli przyjedzie kontrola?
 13. Jak Zdobyć A1?

  Z Limosą nie ma problemu, ale A1 wydaje Zus w Polsce, oznacza to wyjazd do Polski i czekanie za kazdym razem 7 dni?
 14. Witam, mam pytanie dotyczące druku A1, co w sytuacji, gdy kończy się praca u osoby zapraszającej jako pierwsza i znajdującej się na druku A1, co z tym drukiem, gdy znajduje się nowego kontrahenta? To samo pytanie dotyczy Limosy 1. Dzięki z góry za info.
 15. Samochód W Leasingu Z Polski

  Jest jakiś czas, jaki ma się prawo poruszać na polskich blachach od chwili zameldowania?
×