Skocz do zawartości

Krystynaaa

User_BN
 • Zawartość

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

965 wyświetleń profilu
 1. 21.12 Roeselare -----> Piła

  To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Do Polski
  • Zapraszam

  Witam. 21 grudnia (w piątek wieczorem) jadę z Roeselare do Piły. Jeśli ktoś chętny do przejazdu to zapraszam :-) Wracam 6-go stycznia (niedziela). Pozdrawiam!

  55.00 EUR

 2. Do wynajęcia pokój w Ieper

  To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Pokój
  • Mam do wynajęcia

  Witam. Wynajmę przestronny pokój w Ieper (czynsz 350 € + jeden miesiąc kaucji). Dom jest usytuowany na obrzeżach centrum miasta. Tuż pod domem duży parking. Pozdrawiam

  350.00 EUR

 3. Egzamin z kursu integracyjnego.

  Wszystkich niedowiarków informuję, że egzamin zaliczony!
 4. Egzamin z kursu integracyjnego.

  To się powtórzę, ale napiszę jeszcze raz. Jest możliwość NIE UCZĘSZCZANIA na ten kurs, ale trzeba napisać sam egzamin (który trwa koło godziny). Ja na ten egzamin zapisałam się do Gent (pewnie w innych miastach również można). Jeśli go zaliczkę to otrzymam dokument potwierdzający. Nie mylcie proszę pojęć! To co napisaliście to wszystko wiem, wiem również, że jeśli się chodzi na te zajęcia to z automatu ma się certyfikat ukończenia (bez żadnych egzaminów). Ja szukam tylko osób, które podeszly do SAMEGO egzaminu!!!
 5. Egzamin z kursu integracyjnego.

  Ale ja nie mam zamiaru chodzić na kurs! Piszę sam egzamin!
 6. Egzamin z kursu integracyjnego.

  Proszę przeczytać zapytanie jeszcze raz. Nie szukam informacji na temat kursu! Chcę podejść do samego egzaminu.
 7. Hej. Zamierzam podejść do egzaminu integracyjnego już niebawem. Nie chodzi mi o sam kurs, bo na niego nie mam czasu. Planuję w Gent napisać. Z tego co się zdążyłam zorientować to można tylko po francusku, holendersku i angielsku. Ale jeśli się nie mylę to egzamin po skończonym kursie pisze się po polsku (jeśli oczywiście kurs był w takim języku) Czy ktoś jest po takim egzaminie?
×