Skocz do zawartości

MaMa

User_BN
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

 1. Czy może mi ktoś podać adres do szkoły w Beringen ? chodził już ktoś tam? jakie opinie? od kiedy zaczyna sie semestr? luty i wrzesien?
 2. Christelijke Mutualiteit

  Pierwsze 2 tyg wypłaca Ci pracodawca, potem co miesiąc CM. Więc najpierw powinien wypłacić ci pracodawca do dnia 02.02 a od tego dnia CM, powinni Ci wysłać pocztą zawiadomienie w odnośnie daty i kwoty wypłaty.
 3. Diabetolog

  Witam, w ciąży zachorowałam na curzycę ciężarnych, niestety nie przeszła mi i mam cukrzyce typu2, poszukuję polskiego diabetologa by prowadził moje leczenie. Mieszkam w prowincji Antwerpia / Limburg
 4. L4 A Macierzyński

  Tak byłam dłużej niż 2 mies, więc pracodawca sie nie pomylił. Zastanawia mnie tylko dlaczego w błąd wprowadziła mnie ubezpieczalnia :(
 5. Mamy Poznajmy Się

  Witam jestem mamą 1,5miesięcznej córeczki od niedawna mieszkam w Leopoldsburgu i chętnie poznam kogoś z kim można wyjśc na spacer bądź napić sie kawy.
 6. Witam miesiąc temu urodziłam córeczke i do ostatniego dnia przed porodem przebywałam na zwolnieniu lekarskim w ubezpieczalni poinformowano mnie ze mam 15 tyg urlopu macierzyńskiego od dnia porodu zaś pracodawca powiedział ze mam obowiazkowo 6 tyg macierzyńskiego przed porodem i pozostało mi tylko 9tyg urlopu...z tego co mi wiadomo te 6 tyg przed porodem są na proźbe matki a nie obowiązkowe, obowiązkiem jest przerwanie pracy na tydzień przed porodem ale ja byłam do końca na zwolnieniu więc jak to jest z tym urlopem???
×