Skocz do zawartości

arletka1403

User_BN
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Becikowe

  Hej. Szukam mamy , która odpowie mi na moje pytania o załatwienie becikowego i spraw podobnych. Może któraś z pań miała podobną sytuację : Mąż pracuje ja od dłuższego czasu nie , jestem 5 -tym miesiącu ciąży. w ubezpieczeniu jestem "pod niego podpięta". Jeśli jest mamusia chętna popisać ze mną zapraszam na priv . :)
 2. Hej . Dwie rodzinny belgijskiej chcą żebym pomagała im w prowadzeniu domu sprzątała, itd. (praca prywatna) . Nie wiem czy jak się zgodzę mogę mieć jakieś nieprzyjemności ze strony państwa.???? Nie jestem zarejestrowana w żadnym biurze pracy .
 3. Sklep Primark

  Nie mieszkam w Brukseli , a chce się wybrać tam do primark a. Powiedzcie mi jaki tam jest dojazd , jest mijeść na zostawienie auta ?
 4. Początek Roku Szkolnego 1 Klasa

  Hej. Wiecie może czy poniosą jakąś karę rodzice dziecka 3,5 letniego mimo, że tamten rok szkolny uczęszczał do szkoły a teraz nie będzie chodził . ? ?
 5. Budowa Domu W Polsce ...

  Może źle sformułowałam pytanie . Chciałam się zapytac czy koszty będą tak samo liczone jakbym pracowała, mieszkała w Polsce .
 6. Budowa Domu W Polsce ...

  Witam. Chciałabym się zapytać jak jest z kupnem działki i budową domu jeśli pracuję w Belgii w Polsce nie rozliczam się z podatku . Czy dochód z kupna działki będzie tak samo liczony jak Polakowi mieszkającemu w Polsce ? Jakie są koszty tego wszystkiego ?
 7. Rejestracja / Ubezpieczenie Samochodu

  Mój znajomy zarejestrował samochód na tatę (który nie ma prawa jazdy) tylko po to żeby mieć zniżki do ubezpieczenia, więc wydaję mi się, że będziesz mógł na siebie ubezpieczyć i zarejestrować .
 8. Rejestracja / Ubezpieczenie Samochodu

  Wiecie gdzie znajdę wzór darowizny w języku niderlandzkim ?
 9. Rejestracja / Ubezpieczenie Samochodu

  Jeśli posiadam samochód na tatę i chcę go przerejestrować na belgijskie blachy to jeśli sporządzę umowę darowizny czy sporządzę umowę użyczenia na okres nie dłuższy niż 3 miesiące to w Polsce w wydziale komunikacji muszę ten dokument również dostarczyć ?
 10. Poszukiwanie Pracy

  Hej , Od grudnia szukam pracy chodzę pytam się w biurach , jeżdżę pytam się w różnych miejscach , dodaję ogłoszenia i ciągle nic . 3 lata temu jak przyjechałam tu nie minęły 3 dni i już pracę znalazłam tylko znajomością języka angielskiego .
 11. Samochód W Leasingu Z Polski

  Z tego co mówią znajomi i co słyszałam jeśli złapią Cię duany czy policja drogowa a masz pl blachy jest problem, mandat, przerejestrowanie auta, itd.... A jeśli zatrzyma Cię do kontroli policja "miastowa" sprawdzają dane i puszczają bez problemu .
 12. Samochód W Leasingu Z Polski

  Jesteśmy w Unii a taki problem poruszaniem się na Pl rejestracjach .
×