kasia1986

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio


O kasia1986

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 • Urodziny

Ostatnio na profilu byli

311 wyświetleń profilu
 1. Szukam jak najbliżej Brukseli - ale raczej tereny Asse, Merchtem, Wemmel. Jakie agencje - structura, key one, century 21 i wiele innych - wszędzie te same zasady.
 2. Dzień dobry, mam koszmarny kłopot ze znalezieniem domu! Mimo stałych dochodów na pełen etat nie mogę znaleźć domu - kastingi, wygórowane wymagania itd. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z dobrą i szybko działającą agencją? Pierwszy raz szukam domu dla siebie w Belgii - szukam czegoś blisko francuskich komun. Ludzie, pomóżcie, bo naprawdę nie wiem, jak to jest możliwe, że przychodzę do agencji z kasą w zębach i i tak mogę sobie nią co najwyżej podetrzeć... Pozdrawiam!
 3. Dzień dobry, szukam domku z ogródkiem do wynajęcia dla 2 dorosłych i 3 dzieci (6, 3, 1). Od sierpnia lub września. Może być umeblowane lub nie - do 100 km od Brukseli. Czynsz: max. 550. Jeśli ktoś posiada taką nieruchomość, proszę o kontakt: Kasia, 0485 211 036. Pozdrawiam.
 4. Niemniej jednak dziękuję za chociaż jedną odpowiedź:) Pójdę tam w tym tygodniu. Pozdrawiam.
 5. Dzień dobry, jestem studentką w 8 miesiącu ciąży. Nie byłam nigdy zatrudniona w Belgii. Czy mam szansę liczyc na jakąkolwiek pomoc z cpas? Chociaż na czas tych dwóch-trzech miesięcy? Chciałabym zasięgnąć rady najpierw tutaj, zanim pojawię się osobiście w tej instytucji.. Będę wdzięczna za jakąkolwiek odpowiedź! Pozdrawiam, Kasia.