Skocz do zawartości

MasterWorks

Użytkownik_BN
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Cieśla szalunkowy

  To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Pilne

  Firma MasterWorks poszukuje doświadczonych cieśli szalunkowych do pracy w Belgii. Praca na własnej działalności lub polskiej umowie o pracę. WYMAGAMY: - własnej działalności - doświadczenia w pracy - zaangażowania - sumienności - uczciwości - motywacji do pracy OFERUJEMY: - wysokie wynagrodzenie (adekwatne do doświadczenia) - ciągłość pracy - zakwaterowanie - dojazdy do pracy - polską umowę o pracę Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy zadzwoń: +32 478 10 40 96 lub wyślij swoje CV na: [email protected]

  file_free

 2. Pracownik drogowy/ziemny

  To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Pilne

  Firma MasterWorks poszukuje solidnych pracowników na stanowisko pracownik ziemny/drogowy do pracy w Belgii. WYMAGAMY: - własnej działalności - doświadczenia w pracy - zaangażowania - sumienności - uczciwości - motywacji do pracy OFERUJEMY: - wysokie wynagrodzenie (adekwatne do doświadczenia) - ciągłość pracy Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy zadzwoń: +32 478 10 40 96 lub wyślij swoje CV na: [email protected]

  file_free

 3. Murarz lub ekipa murarzy.

  Ważność: 9 godzin i 51 minut

  • Zatrudnię
  • Pilne

  Firma MasterWorks poszukuje solidnych pracowników na stanowisko murarza do pracy w Belgii. Oferujemy: - dobre zarobki - zakwaterowanie - przejazdy do pracy - odzież roboczą - legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę W zamian za to od pracownika oczekujemy: - sumienności wykonywanej pracy - dokładności - pracowitości - doświadczenia - motywacji do pracy Chętnie podejmujemy współprace z firmami. Zawieramy umowy o podwykonawstwo. Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem pracy lub współpracy zadzwoń: 608 693 330 lub +32 478 10 40 96

  file_free

 4. Pracownik obróbki metalu

  To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Pilne

  Poszukujemy doświadczonego pracownika, który potrafi czytać z planu i wycinać poszczególne elementy z metalu. Gwarantowane wysokie zarobki (20 000 - 24 000 tysięcy miesięcznie). Jeżeli jesteś zainteresowany, prosimy o kontakt 608 693 330.

  file_free

 5. Praca dla Murarza

  To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Pilne

  Firma MasterWorks poszukuje solidnych pracowników na stanowisko murarza do pracy w Belgii. Oferujemy: - dobre zarobki - zakwaterowanie - przejazdy do pracy - odzież roboczą - legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę W zamian za to od pracownika oczekujemy: - sumienności wykonywanej pracy - dokładności - pracowitości - doświadczenia - motywacji do pracy Chętnie podejmujemy współprace z firmami. Zawieramy umowy o podwykonawstwo. Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem pracy lub współpracy zadzwoń: 608 693 330.

  file_free

 6. Murarz - Belgia

  To ogłoszenie zostało oznaczone jako nieaktualne

  • Zatrudnię
  • Pilne

  PRACA SZUKA CZŁOWIEKA Wraz ze swoim rozwojem firma Master Works poszukuje nowych pracowników na stanowisko Murarzi Pracownik ziemny/drogowy. Od kandydata oczekujemy: § Sumienności § Uczciwość § Doświadczenia § Dokładności § Motywacji do pracy Mile widziana jest podstawowa znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego. Dobrze jeżeli masz prawo jazdy i własny środek transportu. W zamian za to oferujemy: § Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace § Atrakcyjne wynagrodzenie § Zakwaterowanie i dojazdy do pracy Zawieramy również umowy o podwykonawstwo. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem: +48 608 693 330.

  file_free

 7. Pracownik drogowy/ziemny

  To ogłoszenie zostało oznaczone jako nieaktualne

  • Zatrudnię
  • Pilne

  PRACA SZUKA CZŁOWIEKA Wraz ze swoim rozwojem firma Master Works poszukuje nowych pracowników na stanowisko Pracownik drogowy/ziemny. Od kandydata oczekujemy: - Sumienności - Uczciwość - Doświadczenia - Dokładności - Motywacji do pracy Mile widziana jest podstawowa znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego. Dobrze jeżeli masz prawo jazdy i własny środek transportu. W zamian za to oferujemy: - Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace - Atrakcyjne wynagrodzenie - Zakwaterowanie i dojazdy do pracy Zawieramy również umowy o podwykonawstwo. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem: +48 509 655 553 Możesz również wysłać swoje CV na adres: [email protected] Prosimy pamiętać o zawarciu w CV zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach dla celów rekrutacji na aplikowane stanowisko." lub/oraz zgody do celów przyszłych rekrutacji „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez Master Works Sp. z o. o. dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez te spółkę."

  file_free

 8. Murarz Poszukiwany

  To ogłoszenie zostało oznaczone jako nieaktualne

  • Zatrudnię
  • Pilne

  PRACA SZUKA CZŁOWIEKA Wraz ze swoim rozwojem firma Master Works poszukuje nowych pracowników na stanowisko Murarz. Od kandydata oczekujemy: - Sumienności - Uczciwość - Doświadczenia - Dokładności - Motywacji do pracy Mile widziana jest podstawowa znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego. Dobrze jeżeli masz prawo jazdy i własny środek transportu. W zamian za to oferujemy: - Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace - Atrakcyjne wynagrodzenie - Zakwaterowanie i dojazdy do pracy Zawieramy również umowy o podwykonawstwo. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem: +48 509 655 553. Możesz również wysłać swoje CV na adres: [email protected] Prosimy pamiętać o zawarciu w CV zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach dla celów rekrutacji na aplikowane stanowisko." lub/oraz zgody do celów przyszłych rekrutacji „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez Master Works Sp. z o. o. dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez te spółkę."

  file_free

×