Skocz do zawartości

expertum

Użytkownik_BN
 • Zawartość

  128
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Ważność: 6 dni i 11 godzin

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  Expertum to firma rekrutujca, specjalizująca się od 30 lat w zawodach technicznych i handlowych. Zapewniamy firmom różnej wielkości wykwalifikowanych specjalistów w przyszłościowych branżach. Obecnie dla naszego klienta szukamy technika serwisowego do okien i drzwi drewnianych. Engels to rodzinna firma, która oferuje jakościowe i estetyczne rozwiązania dla okien i drzwi. Dzięki 11 salonom wystawowym rozlokowanym w Belgii z sukcesem pomagamy naszym klientom w dostosowaniu porad i inspiracji. Miejsce pracy: Lokeren Opis pracy: - Będziesz wysyłany codziennie do klientów, aby dokonać napraw i ochronić ich przed zimnem. - Myślenie analityczne i rozwiązywania problemów. - szacowanie na podstawie wiedzy o oknach i drzwiach, jakie naprawy należy przeprowadzić, aby klienci mogli w pełni cieszyć się ze swoich okniem i drzwi. - Kalibrowanie, wymiana skrzydeł, lakierowanie. - Pomiar okien i drzwi. Szukamy osoby: - Z dobrym nastawieniem i silnym zapałem do pracy. - Zorientowanej na usługi i komunikatywnej (komunikacja z klientami) i odpowiedzialnej. - Dokładnej, takiej dla której ważna jest jakość i odczuwanie dumny ze swojej pracy. - Pewnej swoich możliwości w pracy, takiej, która bez wysiłku naprawi usterki. - Odpornej na stres i elastycznej. Wymagania - Doświadczenie w zakresie obsługi klienta i standardów technicznych Wymagane doswiadczenie, komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego i wlasny transport OFERTA Wynagrodzenie: na początek od 14 do 15 €, w zależności od doświadczenia Zapewnione zakwaterowanie: 85 EUR tygodniowo po stronie pracownika (w oplate wliczone oplaty eksploatacyjne i nielimitowany internet). Domy znajduja sie ok 30 minut jazdy samochodem do miejsca pracy (wymagany wlasny transport – kilometrowka – zwykle wynosi ona kilka euro dziennie) Pokoje maksymalnie dwuosobowe, dla znajomych mozliwe mieszkanie w 1 pokoju. Dodatki: wakacyjny, na koniec roku, na dzieci Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV (najlepiej w jezyku angielskim) na adres email: [email protected] Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

  14.00 EUR

 2. Operator reachtrucków ELG

  Ważność: 5 dni i 11 godzin

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  Operatozy wózków wysokiego składowania (reachtruck) ELG Expertum to firma rekrutujca, specjalizująca się od 30 lat w zawodach technicznych i handlowych. Zapewniamy firmom różnej wielkości wykwalifikowanych specjalistów w przyszłościowych branżach. Obecnie dla naszego klienta, poszkujemy dwóch operatorów wózków wysokiego składowania (reachtruck). Miejsce pracy: Brugia, Flandria Zachodnia, Belgia (ELG) OPIS STANOWISKA Zadania: - Pomoc przy przygotowaniu przesyłek (elektronika) - Kompletowanie zamówienia w oparciu o formularz zamówienia, relokacja towarów z magazynu za pomocą wózka wysokiego składowania - Skanowanie produktów i rejestracja na komputerze, przygotowywanie przesyłek dla kierowców - Przyjęcie i wysyłka towarów - Przygotowanie wszystkich towarów w strefie załadunku dla kierowców - Praca dzieli się na operowanie wózkiem wysokiego składowania (reach truck) przez ok. 75% czasu, a 25% czasu pracy to pomoc w magazynie WYMAGANIA - Komunikatywna znajomość języka anielskiego - WAŻNY certyfikat na wózki widłowe wysokiego składowania - Doświadczenie - Elastyczność, ponieważ praca dzielona jest na obsługę wózka wysokiego składowania i - Własnego środek transportu, ponieważ miejsce pracy nie jest dostępne transportem publicznym GWARANTUJEMY PAŃSTWU · Wynagrodzenie: 12,72 EUR brutto za godzinę · Premia: 7,5% · Zapewnione zakwaterowanie: 85 EUR tygodniowo po stronie pracownika (w oplate wliczone oplaty eksploatacyjne i nielimitowany internet). Domy znajduja sie ok 30 minut jazdy samochodem do miejsca pracy (wymagany wlasny transport – kilometrowka – zwykle wynosi ona kilka euro dziennie) Pokoje max 2 os. · Vouchery żywieniowe 3,09 € za przepracowany dzień. · Dodatki: wakacyjny, na koniec roku, na dzieci · Szansa na zawarcie umowy stałej po dodatnim okresie przejściowym · Możliwość zakupu towarów z dużym rabatem Nadgodziny są płatne w wysokości 150% => wszystko, co jest wykonywane powyżej 38 godzin tygodniowo · Sobota to zawsze nadgodziny z wynagrodzeniem na poziomie 150%, nawet jeśli na przykład ktoś chorował 1 dzień w tygodniu W niedziele - 200% SPOSÓB APLIKOWANIA: Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV (najlepiej w jezyku angielskim) na adres email: [email protected]

  file_free

 3. Ważność: 5 dni i 11 godzin

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  Operator reach truck TRANSWEST Expertum to firma rekrutujca, specjalizująca się od 30 lat w zawodach technicznych i handlowych. Zapewniamy firmom różnej wielkości wykwalifikowanych specjalistów w przyszłościowych branżach. TransWest jest specjalistą w dystrybucji i logistyce mrożonek. Od ponad 60 lat jest ważnym partnerem w łańcuchach dostaw swoich klientów. Znajduje się w Flandrii Zachodniej, będącej zapleczem flamandzkiego przemysłu rolnego, między największymi miastami Europy Zachodniej. https://www.transwest.be/en/transport-and-distribution Obecnie dla naszego klienta, poszkujemy Operatorów wózków typu reach truck Miejsce pracy: Oostkamp, Flandria Zachodnia, Belgia Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za: Przewożenie produktów wózkiem i umieszczanie ich na właściwym miejscu w magazynie. Wózek sięga do 12 metrów w górę. Nie ma kamery, więc trzrba być uważnym i skupionym, bez problemów z oczami Praca w trudnych warunkach, w zimnym środowisku: - 22 stopni (firma zapewnia specjalne ubrania oraz rękawiczki, a agencja buty ochronne; we włsnym zakrezie należy zapewnić ochronę uchu i głowy) Czasami operator wózka typu reach truck musi pomóc współpracownikom magazynu w załadowaniu lub rozładowaniu przyczep ciężarowych za pomocą palety elektrycznej. Praca w systemie 2-zmianowym: 06.00 - 14.00/ 14.00 - 22.00 od poniedziałku do piątku i 1 w sobotę 4. WYMAGANIA Doświadczenie, Dobra znajomość języka angielskiego Wlasny transport (na dojazdy do pracy) OFERTA Wynagrodzenie: 12 885 € Bruto / godzinę + 0,96 € / godzina opłaty za zmianę (tylko w przypadku pracy w systemie 2-zmianowym) + 1,28 € / h opłata za zimne środowisko pracy (liczy się na wszystkie zmiany - dzień / noc / 2 zmiany) Więc dla systemu 2-zmianowego będzie to: 15,07 € / godzinę (bruto) Zapewnione zakwaterowanie: 85 EUR tygodniowo po stronie pracownika (w oplate wliczone oplaty eksploatacyjne i nielimitowany internet). Domy znajduja sie ok 30 minut jazdy samochodem do miejsca pracy (wymagany wlasny transport – kilometrowka – zwykle wynosi ona kilka euro dziennie) Pokoje max 2 os. Vouchery zywieniowe Dodatki: wakacyjny, na koniec roku, na dzieci Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV (najlepiej w jezyku angielskim) na adres email: [email protected] Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

  file_free

 4. Pracownik nadwozi

  Ważność: 3 dni i 11 godzin

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  expertum to firma rekrutujca, specjalizująca się od 30 lat w zawodach technicznych i expertum to firma rekrutujca, specjalizująca się od 30 lat w zawodach technicznych i handlowych. Rekrutujemy do firm w Niemczechi Belgii. Obecnie dla naszego klienta, Delorge, poszkujemy doświadczonego specjalistę zajmującego się przygotowywaniem i naprawianiem nadwozia dla swojej siedziby w Tongeren (Limburgia) OPIS STANOWISKA Pracownik na tym stanowisku będzie pracował w dynamicznym zespole.Delorge ma różne oddziały, rozproszone po całej prowincji. Doświadczenie z Audi i Volkswagenem będzie DUŻYM PLUSEM! Praca 38 h w tygodniu: poniedziałek - czwartek 8 h, a w piątek 6 h pracy. WYMAGANIA Wymagane są: prawo jazdy, własny samochód na dojazdy do pracy oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego. OFERTA Wynagrodzenie: Płace zaczynają się od 14 € / godzinę, w zależności od doświadczenia. Zapewnione zakwaterowanie: 85 EUR tygodniowo po stronie pracownika (w oplate wliczone oplaty eksploatacyjne i nielimitowany internet). Domy znajduja sie ok 30 minut jazdy samochodem do miejsca pracy (wymagany wlasny transport - kilometrowka) Pokoje max dwuosobowe. Blegijska umowa (dodatki na koniec roku, wakacyjny, dla dziecka) Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV (najlepiej w jezyku angielskim) na adres email: [email protected] Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

  2,200.00 EUR

 5. Ważność: 2 dni i 8 godzin

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  expertum to firma rekrutujca, specjalizująca się od 30 lat w zawodach technicznych i handlowych. Zapewniamy firmom różnej wielkości wykwalifikowanych specjalistów w przyszłościowych branżach Obecnie dla naszego klienta z Belgii poszukujemy osoby na stanowisko kierowca CE (czesciowo miedznarodowa trasa; Belgia, Holandia, Luksemburg, polnoc Francji) OPIS STANOWISKA Praca polega na przeworzeniu mrozonek: rano wyjazd z firmy zaladowanym samochodem, wieczorem powrot do magazynu. Nie ma mozliwosci zabierania samochodu pod dom, musi zostac na firmie – konieczy wlasny trasport. Praca w Brugii WYMAGANIA Wazne dokumenty (prawo jazdy, kod 95) Wymagane doswiadczenie, komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego i wlasny transport OFERTA Wynagrodzenie: 14 – 16 €/ h Kilometrowki za dojazd do pracy Zapewnione zakwaterowanie: 85 EUR tygodniowo po stronie pracownika (w oplate wliczone oplaty eksploatacyjne i nielimitowany internet). Domy znajduja sie ok 30 minut jazdy samochodem do miejsca pracy (wymagany wlasny transport). Pokoje jednoosobowe, dla znajomych mozliwe mieszkanie w 1 pokoju (max 2 os.) Vouchery zywieniowe Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV (najlepiej w jezyku angielskim) na adres email: [email protected] Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

  file_free

 6. Ważność: 2 dni i 8 godzin

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  Kierowca CE (samochód z przyczepą – betoniarka I wywrotka) Obecnie, dla klienta z Nieuwpoort, poszukujemy kierowców CE do samochodów z przyczepą I wywrotką do przewozu materiałów surowych, betonu. Samochód będzie także doczepiony do betoniarki. Trzeba będzie dostarzyć beton w kilka lokalizacji o konkretnym czasie. Dla kandydatów, którzy nie mają takiego doświadczenia, zostanie zorganizowane szkolenie oraz pomoc. Wszystkie lokazlizacje są położone w niedalekiej odległości. Dziennie jest ok. 4-12 przystanków. Doświadczenie w tego typu pracy będzie dużym plusem, w przypadku jego braku ważna jest motywacja, by wszystkiego się nauczyć. WYMAGANIA - Prawo jazdy CE + kod 95 - Karta kierowcy - Motywacja - Gotowość do pracy w innych godzinach niż 9-16 - Praca od poniedziałku do piątku, choć zdarzają się pracujące soboty - Początek pracy wcześnie rano - Nastawienie na pracę - Pewne manewrowanie samochodem ciężarowym (niektóre lokalizacje są trudnodostępne) - Praca między 40-55 godzin tygodniowo - Własny samochód mile widziany - Komunikatywna znajomość języka angielskiego OFERTA - Stawka brutto: od 12.04 €/ godzina (na początek) - Dodatek ARAB: 1.441 €/ h (netto) - Zapewnione zakwaterowanie: 85 EUR tygodniowo po stronie pracownika (w oplate wliczone oplaty eksploatacyjne i nielimitowany internet). Domy znajduja sie ok 30 minut jazdy samochodem do miejsca pracy (wymagany wlasny transport – kilometrowka – zwykle wynosi ona kilka euro dziennie) Pokoje jednoosobowe, dla znajomych mozliwe mieszkanie w 1 pokoju (max 2 os.) - Vouchery zywieniowe - Dodatki: wakacyjny, na koniec roku, na dzieci Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV (najlepiej w jezyku angielskim) na adres email: [email protected] Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

  file_free

 7. Mechanicy/ kierowcy CE

  Ważność: 2 dni i 8 godzin

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  Mechanik/ kierowca samochodów ciężarowych Obecnie poszukujemy mechanika/ kierowcy CE do firmy zajmującej się między innymi pakowaniem i dystrybujcą różnych rodzajów karmy dla zwierząt. Miejsce pracy: Peer Opis stanowiska: Praca polega na rozwożeniu karmy do prywatnych klientów. Do obowiązków pracownika należy także załadowanie i rozładowanie samochodu (podnośnikiem). Zajmie to ok. ½ czasu pracy. Pozostałą częścią pracy jest utrzymanie (naprawa i konserwacja) samochodó ciężarowych, wózków widłowych i maszyn pakujących. Wymagania: Ważne prawo jazdy CE Certyfikat na wózki widłowe (lub gotowość wyrobienia) Znajomość języka angielskiego Doświadczenie Własny samochód OFERTA Wynagrodzenie: od 13, 29 EUR brutto/ h Zapewnione zakwaterowanie: 85 EUR tygodniowo po stronie pracownika (w oplate wliczone oplaty eksploatacyjne i nielimitowany internet). Domy znajduja sie ok 30 minut jazdy samochodem do miejsca pracy (wymagany wlasny transport – kilometrowka – zwykle wynosi ona kilka euro dziennie) Pokoje jednoosobowe, dla znajomych mozliwe mieszkanie w 1 pokoju (max 2 os.) Vouchery zywieniowe Dodatki: wakacyjny, na koniec roku, na dzieci Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV (najlepiej w jezyku angielskim) na adres email: [email protected]

  file_free

 8. Mechanik do ciężarówek

  Ważność: 2 dni i 8 godzin

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  expertum to firma rekrutujca, specjalizująca się od 30 lat w zawodach technicznych i handlowych. Zapewniamy firmom różnej wielkości wykwalifikowanych specjalistów w przyszłościowych branżach. Firma Gheys oferuje usługi logistyczne dla międzynarodowych producentów, dystrybutorów, handlowców i przetwórców, aby umożliwić im skupienie się na ich podstawowej działalności. Firma dba o koordynację, monitorowanie i dokumentację wszystkich przesyłek. Obecnie poszukujemy kandydatów na technika ciężarówki w Mol (Antwerpia, Belgia). ZADANIA: - Niezależna naprawa ciężarówek i wykonywanie konserwacji - Konserwacja prewencyjna kombinacji ciągnik-przyczepa - Naprawy mechaniczne lub elektryczne i ich rejestracja w systemie - Zdbanie o ogólne utrzymanie w warsztacie - Zbieranie i analizowanie danych technicznych - Uporządkowywanie i organizacja miejsca pracy. - Praca na 2 zmiany i co 2 tygodnie w sobotę rano. Powyższe zadania i obowiązki nie mogą zostać uzupełnione / zastąpione dodatkowymi zadaniami i obowiązkami w zależności od wykonania pracy. WYMAGANIA: - wykształcenie technicznie - zaintreresowanie samochodami, ciężarówkami i wszystkim, co ma związek z technologią - elastyczność - samodzielność w pracy, ale rownnież umiejęstność pracy - bardzo dobra znajomość języka angielskiego! GWARANTUJEMY PAŃSTWU: WYNAGRODZENIE: Zapewnione zakwaterowanie: 85 EUR tygodniowo po stronie pracownika (w oplate wliczone oplaty eksploatacyjne i nielimitowany internet). Domy znajduja sie ok 30 minut jazdy samochodem do miejsca pracy (wymagany wlasny transport – kilometrowka – zwykle wynosi ona kilka euro dziennie) Pokoje jednoosobowe, dla znajomych mozliwe mieszkanie w 1 pokoju (max 2 os.) Vouchery żywieniowe w wysokości 6 euro/ przepracowany dzień Dodatki: wakacyjny, na koniec roku, na dzieci SPOSÓB APLIKOWANIA: Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV (najlepiej w jezyku angielskim) na adres email: [email protected]

  file_free

 9. Ważność: 2 dni i 8 godzin

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  Pilnie poszukujemy zmotywowanych operatorów CNC do tokarek i / lub frezarek. Miejsce pracy: Waregem Czego dokładnie szukamy? • Nie do: ostrzałek, giętarek, spawania ... Specjalizujemy się w pracy na akord, więc kandydaci z doświadczeniem tylko w pracy seryjnej nie mają (zwykle) odpowiedniego doświadczenia. Konieczne jest spojrzenie logiczne / techniczne. • Znajomość programów: Fanuc i Heidenhain. • Osoby, które właśnie zakończyły naukę są mile widziane, jeśli przeszły odpowiednie szkolenia i edukację (zarówno wykształcenie średnie, jak i licencjackie). • Praca wakacyjna jest możliwa. OPIS STANOWISKA - Tokarka CNC Jesteś odpowiedzialny za obracanie części mechanicznych (toczenie). Analizujesz plany i umiesz doprowadzić różne prace do pomyślnego zakończenia. Potrafisz dostosować działanie do materiału (dłuta i narzędzia) i ustawiasz maszyny. Jesteś odpowiedzialny za własną tokarkę (koła zębate, wałki, złączki gwintowane itp.). Jest to stanowisko wielozadaniowe, na którym pracuje się także na innych maszynach. Pracujesz na najnowszych maszynach do obróbki metalu, masz szansę uczestniczyć w procesie od A-Z. Nie jest to praca powtarzalna i nie jest stale w tym samym miejscu. Duże części są przenoszone za pomocą suwnic, co oznacza, że praca nie wymaga pracy wymagającej fizycznie. Nasi klienci to głównie sektor medyczny i energetyczny. PROFIL Jesteśmy otwarci na absolwentów szkół z doświadczeniem technicznym w toczeniu i / lub frezowaniu CNC. Doświadczeni ludzie z pewnością kwalifikują się do tego wakatu. Największymi atutami są niezależność, jakość pracy i elastyczność w wykonywaniu różnych zadań. OPIS STANOWISKA - Frezarka CNC Jesteś odpowiedzialny za frezowanie części mechanicznych, głównie kół zębatych (wiercenie, frezowanie, wytaczanie i gwintowanie). Analizujesz plany, aby doprowadzić do pomyślnego zakończenia różnych prac. Potrafisz dobrać odpowiednią metodę do materiału (dłuta i narzędzia) i ustawić maszyny. Jest to stanowisko wielozadaniowe, na którym pracuje się także na innych maszynach. Pracujesz na najnowszych maszynach do obróbki metalu (w tym na frezarkach 5-osiowych itp.), , masz szansę uczestniczyć w procesie od A-Z. Nie jest to praca powtarzalna i nie jest stale w tym samym miejscu. Duże części są przenoszone za pomocą suwnic, co oznacza, że praca nie wymaga pracy wymagającej fizycznie. Nasi klienci są głównie w sektorze medycznym i energetycznym. PROFIL Jesteśmy otwarci na absolwentów szkół z doświadczeniem technicznym w frezowaniu CNC. Doświadczeni ludzie z pewnością kwalifikują się do tego wakatu. Największymi atutami są niezależność, jakość pracy i elastyczność w wykonywaniu różnych zadań. WYMAGANIA Wymagane doswiadczenie/ umiejętności, komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego własny transport OFERTA Stawka brutto: od 12.50 €/ h w zależności od doświadczenia Zapewnione zakwaterowanie: 85 EUR tygodniowo po stronie pracownika (w oplate wliczone oplaty eksploatacyjne i nielimitowany internet). Domy znajduja sie ok 30 minut jazdy samochodem do miejsca pracy (wymagany wlasny transport – kilometrowka – zwykle wynosi ona kilka euro dziennie) Pokoje jednoosobowe, dla znajomych mozliwe mieszkanie w 1 pokoju (max 2 os.) Vouchery zywieniowe Dodatki: wakacyjny, na koniec roku, na dzieci Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV (najlepiej w jezyku angielskim) na adres email: [email protected] Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

  file_free

 10. mechanik/ (de)monter

  Ważność: 2 dni i 8 godzin

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  handlowych. Zapewniamy firmom różnej wielkości wykwalifikowanych specjalistów w przyszłościowych branżach. Grupa expertum, licząca sobie w Niemczech ponad 40 oddziałów i około 1600 pracowników, skupiająca się na przemyśle metalowym i elektrycznym, a także na branży farmaceutycznej i chemicznej, należy do liderów na rynku rekrutacji personelu. Dzięki naszym technikom, inżynierom, wykwalifikowanym pracownikom, majstrom i pracownikom handlowym jesteśmy cenionym partnerem niemieckiego przemysłu. Obecnie dla naszego klienta, poszkujemy demontera/ mechanika (naprawa nadwozia) OPIS STANOWISKA · Wymiar pray: 38h / tydzien · Praca w godzinach 8:00 – 12:30 i 13:00 – 16:30 · Praca 7,6 dziennie 2 przerwy po 12 minut (rano i popoludniu) WYMAGANIA · wlasny samochod (ewentualnie mozna wypozyczyc samochod za 55 € tygodniowo -paliwo po stronie pracownika) · Znajomosc angielskiego (warunek konieczny) · Doswiadczenie (warunek konieczny) OFERTA · Wynagrodzenie: okolo 14.50 do 15.20 €/h brutto · Zapewnione zakwaterowanie: 85 EUR tygodniowo po stronie pracownika (w oplate wliczone oplaty eksploatacyjne i nielimitowany internet). Domy znajduja sie ok 30 minut jazdy samochodem do miejsca pracy (wymagany wlasny transport - kilometrowka) Pokoje jednoosobowe, dla znajomych mozliwe mieszkanie w 1 pokoju (max 2 os.) · Vouchery zywieniowe Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV (najlepiej w jezyku angielskim) na adres email: [email protected] Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

  file_free

 11. Mechanicy do montażu dyszli

  Ważność: 2 dni i 8 godzin

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  Obecnie poszukujemy 2 mechaników do montażu dyszli holowniczych Miejsce pracy: Hasselt, Limburgia, Belgia Dyszle do przyczep, stojaków na rowery, przyczek turystycznych Na czym polega praca? Krok 1: Zdjąć zderzak Krok 2: Zamocować metalowy element pod pojazdem Krok 3: Połączyć elektrycznie – najważniejsza I najtrudniejsza część pracy Mechanik musi: · mieć doświadczenie w pracy ze wszystkimi typami samochodów i konstrukcji · mieć wiedzę na temat elektryki w samochodzie · znać angielski · posiadać wiedzę teoretyczną oraz paktyczną · posiadać własny samochód na dojazdy do pracy Klienci to osoby indywidualne oraz firmy OFERTA Wynagrodzenie: od 14 euro brutto/ h (podlega negocjacji, zależy od doświadczenia) – wypłacane co tydzień Sezon wysoki trwa od marca do października. Później będzie możliwość zostania w firmie, ale pracownicy sezonowi również są mile widziani (szczególnie jeśli ktoś chce pracować do października a później wrócić w marcu) Praca 40 h w tygodniu (zakład działa przez 10 h dziennie 5 dni w tygodniu). Zapewnione zakwaterowanie: 85 EUR tygodniowo po stronie pracownika (w oplate wliczone oplaty eksploatacyjne i nielimitowany internet). Domy znajduja sie ok 30 minut jazdy samochodem do miejsca pracy (wymagany wlasny transport – kilometrowka – zwykle wynosi ona kilka euro dziennie) Pokoje jednoosobowe, dla znajomych mozliwe mieszkanie w 1 pokoju (max 2 os.) Vouchery żywieniowe (za przeprowadzony dzień pracy) Dodatki: wakacyjny, na koniec roku, na dzieci Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV (najlepiej w jezyku angielskim) na adres email: [email protected]

  file_free

 12. Kierowcy CE

  Ważność: 2 dni i 8 godzin

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  expertum to firma rekrutujca, specjalizująca się od 30 lat w zawodach technicznych i handlowych. Zapewniamy firmom różnej wielkości wykwalifikowanych specjalistów w przyszłościowych branżach. Firma Gheys oferuje usługi logistyczne dla międzynarodowych producentów, dystrybutorów, handlowców i przetwórców, aby umożliwić im skupienie się na ich podstawowej działalności. Firma dba o koordynację, monitorowanie i dokumentację wszystkich przesyłek. Obecnie poszukujemy kandydatów na kierowców CE do następujących zadań: 1. Transport kontenerowy z portu w Antwerpii – krótkie dystanse, pomoc w załadunku 2. Transport towarów pakowanych Kursy odbywają do Niemiec, Francji, Luksemburga, Danii od 5 do 6 godzin jazdy, dlatego też nocuje się często n trasie. Praca od poniedziałku do piątku. Może się zdarzyć, że powrót będzie w sobotę. Zapeniony jest odpowiedni trening przed rozpoczęciem pracy (w jednym z następujących języków: angielski, francuski, niemiecki lun niderlandzki). OPIS STANOWISKA: • Krajowy i międzynarodowy transport drogowy • Transportowanie kontenerów 6-14 m • Przechowywanie i obsługa towarów • Kontraktowanie • Usługi logistyczne • Obsługa terminalu kontenerowego • Współpraca z halą Ogólny profil kandydatów na kierowców: • Dobra znajomość języka angielskiego, francuskiego lub niemieckiego • Zarządzanie swoim komputerem pokładowym: wprowadzanie do komputera pokładowego odpowiednich informacji (np. o spóźnieniu klienta) Brak wpisu = brak prawidłowej płacy! • Odpowiedzialna, zaangażowana postawa • Pracowitość • Przestrzeganie umów, które firma zawarła z klientami: kierowca odzyskuje klucze i zapewnia, że samochód ciężarowy nie ucierpi. • Bycie silnym fizycznie, brak klaustrofobii i lęku wysokości (silosy!). • Nie ma żadnych ograniczeń co do tego, co trzeba przewozić (mogą to być odpady z produktów mięsnych lub piwo, co może się wiązać z nieprzyjemnym zapachem) Informawanie dyspozytorów o tym, gdzie jest w danym momencie i obliczyć odległość (czas podróży) do miejsca, do którego powinien się udać (wliczając czas odpoczynku jeśli jest potrzebny). Samochód można zabrać do domu, o ile będzie bezpiecznie i prawidłowo zaparkowany, nie będzie nikomu przeszkadzać, a skład nie zostanie odłączony. GWARANTUJEMY PAŃSTWU: Stawka brutto: 12,10 EUR/ h Dodatek ARAB: 1,446 netto na godzinę Dodatki za nocki (jeśli trzeba spędzić noc w trasie) Zapewnione zakwaterowanie: 85 EUR tygodniowo po stronie pracownika (w oplate wliczone oplaty eksploatacyjne i nielimitowany internet). Domy znajduja sie ok 30 minut jazdy samochodem do miejsca pracy (wymagany wlasny transport – kilometrowka – zwykle wynosi ona kilka euro dziennie) Pokoje max dwuosobowe. Dodatki: wakacyjny, na koniec roku, na dzieci Po 100 efektywnych dniach każdy kierowca ma szansę na uzyskanie stałej umowy! SPOSÓB APLIKOWANIA: Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV (najlepiej w jezyku angielskim) na adres email: [email protected]

  file_free

 13. Pracownicy drogowi

  Ważność: 2 dni i 8 godzin

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  Obecnie dla klienta, który zajmuje się budowaniem i renowacją dróg oraz budownictwem, poszukujemy 8 budowlańców – drogowców 4 osoby do Gent, 2 do Leuven, 2 do Kortenbergu Firma zajmuje się pracą przy m.in.: infrastrukturze publicznej, drogach I autostradach, centrach miast, drogach rowerowych i ścieżkach spacerowych, krawężnikach, infrastrukturze tramwajowej, szpitalach, instalacjach kanalizayjnych. WYMAGANIA · Odpowiednie uprawnienia · Nadzorowanie przygotowań · Wylewanie fundamentów · Układanie krawężników · Montaż instalacji kanalizacyjnej · Doświadczenie w pracach drogowych – WARUNEK KONIECZNY · Chęć do pracy · Znajomość przynajniej jednego języka z następujących: angielski, niderlandzki, francuski · WŁASNY SAMOCHÓD BĘDZIE DUŻYM PLUSEM (nie jest to jednak wymóg konieczny) OFERTA Praca od zaraz do końca października 2019 (później możliwe stałe zatrudnienie po pomyślej współpracy). Start jak najszybciej! Stawka brutto: od 14,50 euro/ h (w zależności od doświadczenia i pracowitości) Zapewnione zakwaterowanie: 85 EUR tygodniowo po stronie pracownika (w oplate wliczone oplaty eksploatacyjne i nielimitowany internet). Domy znajduja sie ok 30 minut jazdy samochodem do miejsca pracy (wymagany wlasny transport – kilometrowka – zwykle wynosi ona kilka euro dziennie) Pokoje jednoosobowe, dla znajomych mozliwe mieszkanie w 1 pokoju (max 2 os.) Vouchery zywieniowe Dodatki: wakacyjny, na koniec roku, na dzieci Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV (najlepiej w jezyku angielskim) na adres email: [email protected] Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

  file_free

 14. Ważność: 2 dni i 6 godzin

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  Expertum to firma rekrutujca, specjalizująca się od 30 lat w zawodach technicznych i handlowych. Rekrutujemy do firm w Niemczechi Belgii. Obecnie dla naszego klienta, firmy dostarczającej produkty do ogrzewania, chłodzenia, osuszania oraz nawilżania i oczyszczania powietrza, poszkujemy operatów wózków typu reachtruck. Miejsce pracy: Gendawa OPIS STANOWISKA Na stanowisku jest się odpowiedzialnym za załadunek i rozładunek towarów za pomocą wózka wysokiego składowania. Pracuje się w bardzo wąskich korytarzach o wysokości do 6 metrów i głębokości do 5 metrów. Kandydaci pracują przez większość czasu na dwie zmiany, ale muszą być w stanie pracować na 3, w zależności od zapotrzeboowania. 5:55 - 14:05 13:55 - 22:05 21:55 - 06:05 WYMAGANIA doświadczenie, komunikatywna znajomość języka angielskiego prawo jazdy kat. B i wlasny transport (koniecznie) OFERTA Wynagrodzenie: 13,6975 € + premia za zmianę - poranną / popołudniową = 0,7346 - nocną = 2,4682 Zapewnione zakwaterowanie: 85 EUR tygodniowo po stronie pracownika (w oplate wliczone oplaty eksploatacyjne i nielimitowany internet). Domy znajduja sie ok 30 minut jazdy samochodem do miejsca pracy (wymagany wlasny transport - kilometrowka) Pokoje max dwuosobowe. Blegijska umowa (dodatki na koniec roku, wakacyjny, dla dziecka) Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV (najlepiej w jezyku angielskim) na adres email: [email protected] Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

  2,300.00 EUR

 15. Dekarze

  Ważność: 2 dni i 6 godzin

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  Obecnie do pracy w Belgii poszukujemy doświadczonych dekarzy. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Pelt. Praca głównie przy dachach płaskich, ale trzeba być doświadzczonym i umieć pracować przy różnych rodzajach dachów oraz izolacjach (EPDM). Praca w różnych lokalizacjach w Belgii (Limburgia, Antwerpia, Bruksela...) w zgranych zespołach. Praca w różnych warunkach pogodowych. WYMAGANIA: Doświadczenie Znajomość języka angielskiego Bez lęku wysokości Ambicja Własny samochód OFERTA: Wynagrodzenie: € 14.36 - € 17.28 (w zależności od doświadczenia; najwyższa stawka dla pracowników z doświadczeniem min. 10letnim Zapewnione zakwaterowanie: 85 EUR tygodniowo po stronie pracownika (w oplate wliczone oplaty eksploatacyjne i nielimitowany internet). Domy znajduja sie ok 30 minut jazdy samochodem do miejsca pracy (wymagany wlasny transport – kilometrowka – zwykle wynosi ona kilka euro dziennie). Pokoje max 2 os. Vouchery zywieniowe Dodatki: wakacyjny, na koniec roku, na dzieci Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV (najlepiej w jezyku angielskim, ważne by było kompletne, bez luk) na adres email: [email protected]

  file_free

×