Skocz do zawartości

Foka

User_BN
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Polska Szkoła W Bxl

  Witam .Czy ma ktoś listę uczniów do zerówki przy polskiej misi katolockiej w Bruxelli .Prosiła bym bardzo o przesłanie - jestem jeszcze w Polsce a szkoła już tuż tuż.
 2. Konto W Ing

  Ja też jestem ciekawa co w tym fortisie jest takiego czego nie ma w Ing. W ing mam już konto z 9 lat ,zaczynałam od opłaty rocznej 39€ a teraz płace 40,50€ i tu są wliczone już wszystkie opłaty łącznie z używaniem karty za granicą ,przez tyle lat za nic nie dopłacałam .Czy to tak dużo? Kredyt załatwili mi prawie od ręki ,no gdyby nie te wszystkie formalności ....A tak apropos kredytu ,dzieku temu że mamy u nich tak długo konto dostaliśmy -0,20 % .Czego więcej oczekiwać ? Ja jestem zadowolona z usług tego banku. No,ale każdy chwali swoje - tacy już jesteśmy ... :)
 3. Poród a ubezpieczenie

  Możesz zgłosić żonę tylko do podstawowego ubezpieczenia a na hospitalia płaci się składki indywidualnie,czyli np.cztero osobowa rodzina i tylko jedna osoba pracująca ,opłaca jedną składkię podstawową i cztery składki hospitalia .
 4. Koszt Życia W Belgii / Zarobki

  Kokosy to nie są ale przy dobrej gospodarności jeszcze na wakacje za granicą (w Polsce. :P) odłożycie,a gdy będzie ciężko zawsze zamiast do restauracji można zjeść kolację w domu przy świecach .
×