Skocz do zawartości

FRSHoogstraten

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Stolarz

  To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  O nas Accent jest Biurem pośrednictwa pracy łączącym elastyczność systemu pracy tymczasowej z jakością biur rekrutacyjnych. Oferujemy tylko prace z szansą na otrzymanie stałego kontraktu. Dzięki zaangażowaniu naszych 700 pracowników codziennie pomagamy 12000 ludzi w znalezieniu pracy. Accent posiada 250 biur, co stanowi największa sieć biur pośrednictwa pracy w Belgii. Zakres wykonywanych prac: W zaleznosci od zainteresowan/doswiadczenia praca na warsztacie przy maszynach lub do prac montazowych lub/i przygotowawczych. Praca przy obsludze recznej lub maszynowej maszynie do obrobki drewna. Zarowno stolarka zewnetrzna jak i wewnetrzna: okna, drzwi, drzwi wewnętrzne, parkiet, schody, ... Od kandydatów oczekujemy: Osoby z pasja do drewna. Doswiadczenie na podobnym stanowisku. Jeśli mieszkasz w regionie Wuustwezel, jest to duży plus. Komunikatywna znajomosc jezyka Niderlandzkiego. Oferujemy: Prace w stabilnej firmie. Po okresie probnym mozliwosc przejscia na staly kontrakt. Wynagrodzenie weglug stawek z sektoru budowlanego. Mila atmosfera w pracy.

  file_free

 2. Kierowca C/CE

  To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  O nas Accent jest Biurem pośrednictwa pracy łączącym elastyczność systemu pracy tymczasowej z jakością biur rekrutacyjnych. Oferujemy tylko prace z szansą na otrzymanie stałego kontraktu. Dzięki zaangażowaniu naszych 700 pracowników codziennie pomagamy 12000 ludzi w znalezieniu pracy. Accent posiada 250 biur, co stanowi największa sieć biur pośrednictwa pracy w Belgii. Dla naszego klienta w regionie Hoogstarten szukamy kierowcy C/CE. Zakres wykonywanych prac: Stale trasy z Hoogstraten do roznych klientow na terenie Belgii. Praca 37,50 godz. tygodniowo rozlozonych na 4 dni. Poza tym jestes elastyczny jezeli chodzi o harmonogram trasy poniewaz towar jest dostarczany zgodnie z zapotrzebowaniem klienta. Od kandydatów oczekujemy: Wazne dokumenty prawo jazdy C/CE + code 95. Doswiadczenie jako kierowca C lub/ i CE. Pozytywne nastawienie. Pozytywne nastawienie do klientow. Oferujemy: Mozliwosc przejscia na staly kontrakt po okresie probnym. Praca w stabilnej firmie.

  file_free

 3. Betoniarz

  To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  O nas Accent jest Biurem pośrednictwa pracy łączącym elastyczność systemu pracy tymczasowej z jakością biur rekrutacyjnych. Oferujemy tylko prace z szansą na otrzymanie stałego kontraktu. Dzięki zaangażowaniu naszych 700 pracowników codziennie pomagamy 12000 ludzi w znalezieniu pracy. Accent posiada 250 biur, co stanowi największa sieć biur pośrednictwa pracy w Belgii. Dla naszego klienta z regionu Turnhout pilnie szukamy pracownikow budowlanych na stanowisko betoniarz. Zakres wykonywanych prac Jako pracownik budowlany na stanowisku betoniarz wraz ze swoim zespolem jestes odpowiedzialny za roznego rodzaju projekty betonowe : reczne i maszynowe. Roznorodne projekty: ronda, sciezki rowerowe, drogi etc. Od kandydatów oczekujemy Doswiadczenie na podobnym stanowisku mile widziane lub doswiadczenie przy robotach drogowych. Potrafisz pracowac samodzielnie ale rowniez w zespole. Wykonujesz chetnie prace betonowe, drogowe. Jestes ciekawy i chetny do nauki nowych rzeczy. Jestes gotowy pracowac dlugie dni, wiele godziny. Prawo jazdy B oraz wlasne auto aby dojechac do firmy. Oferujemy Po okresie probnym mozliwosc przejscia na staly kontrakt. Wynagrodzenie wedlug stawek z sektoru budowlanego. Praca w milym zespole.

  file_free

×