Skocz do zawartości

Verbalion

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Praca terakota, glazura, mozajki

  Ważność: 1 dzień i 12 godzin

  • Zatrudnię
  • Pilne

  Praca w Belgi Poszukuje osób do pracy w charakterze Płytkarza, tylko pracownicy z własną działalnością gospodarczą z ważnym dokumentem A1 - - - - - - - - - - - - - - Oferuję: - Stałe i stabilne zatrudnienie u belgijskiego kontrahenta. - Możliwość stałego i szybkiego rozwoju, liczne podwyżki postępujące z czasem, zalezne od poziomu zaangażowania. - Pomoc w ewentualnym transporcie do Belgii - Wszelakie porady dotyczące przepisów - Stawka początkowa 16€/h na reke - - - - - - - - - - - - - - Oczekiwania: - Doświadczenie w układaniu terakoty, glazury, mozajki - Własne auto i narzedzia - Własna działalność i ważny dokument A1 Kwestie zakwaterowania są do uzgodnienia, zależnie od tego ile kto chce pieniędzy przeznaczyć na noclegi, w tym temacie jestem elastyczny. Stawka na start to 16€ na godzinę, jednak przy odpowiedniej ilości pracy i sprawdzeniu się, można bardzo szybko stawkę renegocjować. Szybki rozwój firmy to szybkie podwyżki dla pracowników. W danym momencie potrzebujemy 3 glazurnikow, praca jest pilna, mamy bardzo dużo zleceń. Istnieją jeszcze inne drogi podwyżki, ale to temat na popracowanie kilku miesięcy. Oferty z CV można składać na adres e-mail Lub zgłaszac kandydaturę telefonicznie.

  16.00 EUR

 2. To ogłoszenie zostało oznaczone jako nieaktualne

  • Studio
  • Szukam do wynajecia

  Poszukuję studio/pokój dla dwoch osób/pary. Cena jaka chce zapłacić to 600 € wyłączając opłaty. Inne oferty w innej cenie również biorę pod uwagę. Okolice: Antwerii/Lier/Berlaar Zależy mi na wynajęciu czegoś na dłuższy okres czasu, jednak oferty krótkoterminowe też wchodzą w grę. Najchętniej proszę o SMS lub maila. Oddzwonię najszybciej jak się da.

  600.00 EUR

 3. Mieszkania

  Zakładam temat, aby dać może komuś na miejscu do pomyślenia. Może ktoś z Polaków w końcu wpadnie na pomysł stworzenia duzego osiedla dla Polaków, dość trafiony pomysł. Wystarczyły by dwa, okolice Antwerpii i Brukseli.
×