Skocz do zawartości

Migotka123

User_BN
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Leki antydepresyjne bez recepty

  Tentoma, wyobraź sobie, ze to żadne wymyśli i preteksty. Żadnego zwolnienia nie potrzebuje, gdyby tak było poszłabym do specjalisty. Byłam w Polsce i dostawałam hydroksyzne, niestety skończyła się. Myśle, ze depresja nie jest powodem do zwolnienia z pracy. Gdybym chciała poszłabym po prostu po zwolnienia na zwykła grupe. Nie masz nic ciekawego do powiedzenia to nie komentuj proste. Jeśli już tak bardzo chcesz wiedzieć nie potrzebuje zwolnienia bo sama na siebie pracuje. Życzę zdrowia Tobie i mniej frustracji na tematy nie dotyczące tematu Czy kupię to normalnie w aptece ?
 2. Witam, mam pytanie. Czy znajdę jakieś leki antydepresyjne bez recepty?
 3. Kredyt 5tys €, w którym banku najlepiej?

  Ja mam tygodniowe umowy, zależy mi jak najszybciej żeby dostac.
 4. Witam, pracuje od marca w Belgii, chciałbym wziąć kredyt powiedzmy z 5tys €, w którym banku najlepiej. ? Dodam, ze mam konto w ing, ale ostatnio nie chcieli mi przyznać bo powiedzieli, ze za krótko mam otwarte konto. Co zrobić żeby dostac pieniądze od ręki. Zaświadczenie z pracy itd mam, bo dostaje co tydzień wypłatę. Proszę o pomoc. ( pisze z konta dziewczyny) a może ktokolwiek jest w stanie Nam pomoc? :)
 5. Cofidis bank

  Toja- rowniez chciałabym prosic o kontakt. Da rade ? :)
 6. Ciąża a swiadczenia

  Witam, jestem w dość nietypowej sytuacji, otóż niedawno przyjechałam do chłopaka do Belgii. Zameldowałam się ponieważ chciałam zacząć tutaj prace i życie, chwile po zameldowaniu w urzędzie zrobiłam test ciążowy, który pokazal wynik pozytywny. Wczoraj byłam na badaniach krwi co potwierdziły wcześniejszy test, tak wiec jestem w ciąży. Nie mam pracy co wiąże się tez z ubezpieczeniem. Stad moje pytanie, czy można starać się o jakieś świadczenia, cokolwiek? Nie chciałabym teraz rozdzielać się z partnerem i wracac do Polski, myśleliśmy również nad ślubem. Proszę o pomoc, trochę wyczytałam w internecie o jakiś świadczeniach dla kobiet w ciąży bez pracy etc, ale wole porady sprawdzonej. Proszę o wyrozumiałość, bez hejtowania.
×