Skocz do zawartości

hall

Użytkownik_BN
 • Zawartość

  38
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Tynkarz - Hasselt OD ZARAZ

  To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Pilne

  Szukamy tynkarza do pracy w okolicach Hasselt. Tynki maszynowe. Wymagania: - doświadczenie na danym stanowisku min 2/3 lata, - min. komunikatywny język angielski - prawo jazdy kat. B oraz samochód, - własna działalność lub zatrudnienie na polską umowę o pracę - doświadczenie w pracy za granicą - mile widziane. Oferujemy: - kontrakt podwykonawczy lub etat w polskiej firmie, - zatrudnienie długoterminowe, - atrakcyjne wynagrodzenie ( stawki od 14-20 euro netto/roboczogodzina - w zależności od doświadczenia oraz znajomości języka), - zakwaterowanie firmowe lub pomoc w znalezieniu własnego i dopłaty.

  20.00 EUR

 2. Elektryk - okolice Waregem

  To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Pilne

  Szukamy elektryka do pracy w okolicach Waregem. Instalacje elektryczne od A do Z w apartamentowcach. Wymagania: - doświadczenie w zawodzie min. 3 lata, - komunikatywny język angielski (warunek konieczny), - własna działalność, - prawo jazdy oraz samochód. Oferujemy: - wysokie zarobki - pracę długoterminową, - kontrakt podwykonawczy, - możliwość darmowego zakwaterowania bądź dopłaty do mieszkania Zainteresowanych prosimy o kontakt.

  18.00 EUR

 3. Monter okien i fasad - Genk

  To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Pilne

  Poszukujemy 2 osób do pracy przy montażu okien i fasad w okolicach Genk. Praca na wysokościach Praca od zaraz. Wymagania: doświadczenie w podobnej pracy min. rok, komunikatywny język angielski - przynajmniej jedna osoba, prawo jazdy kat. B oraz samochód, doświadczenie w pracy za granicą, mile widziana własna działalność. Oferujemy: polską umowę o pracę lub umowę jako podwykonawca, atrakcyjne warunki finansowe od 13 do 17 euro za godzinę (uzależnione od znajomości języka, doświadczenia i formy zatrudnienia), zapewnione darmowe zakwaterowanie. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.

  file_free

 4. Brukarz - Kasterlee, Belgia

  To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Pilne

  Szukamy 1 osoby na stanowisko brukarza do pracy w Belgii, w rejonie Kasterlee (nie ma możliwości pracy w parach). Praca przy układaniu kostki brukowej i kamiennej w prywatnych domach i na parkingach. Wymagania: - doświadczenie w zawodzie min. 2 lata, - komunikatywny język angielski (warunek konieczny), - prawo jazdy, samochód mile widziany - mile widziane doświadczenie w pracy za granicą, - mile widziana własna działalność gospodarcza. Oferujemy: - polska umowę o pracę lub kontrakt podwykonawczy (nie ma możliwości belgijskiego kontraktu), - zatrudnienie długoterminowe, - zakwaterowanie (darmowe) lub pomoc w znalezieniu własnego ( + dopłaty ), - atrakcyjne warunki finansowe (od 13€ do 17€ netto za roboczogodzinę - stawka zależna od znajomości języka, doświadczenia oraz formy zatrudnienia), - zwrot za przejazd z Polski do Belgii. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV

  file_free

 5. Elektryk - Genk

  To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Pilne

  Szukamy elektryka do pracy w okolicach Genk Wymagania: - doświadczenie w zawodzie min. 3 lata, - komunikatywny język angielski ( warunek konieczny), - własna działalność, - prawo jazdy oraz samochód. Oferujemy: - wysokie zarobki (od 17€/h netto) - pracę długoterminową, - kontrakt podwykonawczy, - możliwość zakwaterowania bądź dopłaty do mieszkania Zainteresowanych prosimy o kontakt.

  file_free

 6. To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Pilne

  Szukamy pań do sprzątania powierzchni biurowych w okolicach Waregem. Wymagania: dobry język angielski, prawo jazdy kat. B , doświadczenie w podobnych pracach. Mile widziane osoby z własną działalnością. Proszę o kontakt w wiadomości.

  file_free

×