Skocz do zawartości

Rafi21

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. A wiec jestem w PL i od 9kwietnia biorę zasiłek chorobowy do 21czerwca z Belgii, nie chce wracać mogę się zwolnic nie przyjeżdżając do Belgii i jak to zrobić bezpiecznie ?
 2. Witam wszystkich bardzo cieplutko licze na wasze odpowiedzi :) Pracuje w firmie od wrzesnia do grudnia przez interim a od stycznia do teraz na kontrakcie, A wiec mamy dzisiaj 18.03.2018 a 31marca będę już w PL na świetach do 7kwietnia mam normalnie urlop. Czekam teraz na wizyte policjanta żeby wyrobić id karte i nie mam ubezpieczenia dodatkowego tylko w pracy i w drodze do niej. Moje pytanie polega na tym czy mogę w Polsce przy okazji urlopu nastawić sobie bark i dostawać pieniążki z Belgii na zwolnieniu lekarskim z Polski jak nie mam ubezpieczenia dodatkowego np CM jeśli nie to czy jest możliwość teraz takie ubezpieczenie zdobyć bo myśl że na bark to co najmniej miesiąc zwolnienia lekarskiego przysługuje. Licze na jakiekolwiek odp. Pozdrawiam:)
 3. wakacyjne

  Wiem że jestem trochę nachalny ale może mi ktoś pomóc ? nie śpię po nocach nwm co z tym robić niedługo wracam do polski :/
 4. wakacyjne

  Byłem na samym początku jak przyjechałem w gminie się zgłosić ale nic nie dostałem ani nie dzwonili a mieli zadzwonić niby na wszystkich umowach jest moj adres zamieszkania tutaj w belgii, Mam INSZ Nummer (to chyba pesel) czy ten numer insz wystarczy do otrzymania wakacyjnego czy wyrobić sobie ID karte tylko się boje że jakieś kary zapłące typu 200e za zwłoke :/
 5. wakacyjne

  Bardzo cieplutko witam wszystkich forumowiczów :D, naprawdę liczę na waszą pomoc. A wiec: -pracowałem przy spawaniu (od 11sierpnia 2017 do 2wrzesinia 2017) na umowie, stawka na rękę 10euro/h zarobek za ten okres na rekę jakieś 1100euro. -Jako tapicer pracuje (Od 4wrzesnia do 31grudnia 2017 przez interim stawka 12,89 brutto 9,21 na reke nadgodzina 150% zarobek za ten okres na reke jakieś 4800euro) -Teraz pracuje w tej samej firmie tylko już na kontrakt stawka 13,0357e brutto (od 8stycznia 2018r i chce popracować do 31marca 2018r szacowany zarobek na reke 4300euro (dużo nadgodzin jest ) A wiec w skrócie pracuje w Belgii (od 11sierpnia2017 do 31marca 2018) czyli 8msc a nie mam jeszcze ID karty nie chce jej wyrabiać bo w marcu wracam na stałe do PL moje pytanie to: Czy bez ID karty dostane wakacyjne za ten okres pracy i jakiej sumy mogę się spodziewać :) Z góry bardzo dziękuje za wszystkie odpowiedzi również te negatywne. Pozdrawiam ;)
×