Skocz do zawartości

Ona88

Użytkownik_BN
 • Zawartość

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

1003 wyświetleń profilu
 1. Witam, ktoś w których biurach nie ma czeków żywnościowych, tylko biura płacą 7e dziennie zamiast tego??.
 2. Podwyżki w ts

  Wiem o którym biurze mowa. Teraz w simply helping dają nawet 12.54 chyba za około 38h. A tak to jest że jak mamy więcej godzin to wypisują aneksy i jak coś wyprosisz albo wyklocisz to dają podwyżkę. Podobno są podwyżki nie wielkie czasem ale kilka razy w roku i chciała bym to sprawdzać bo biura bądźmy szczerzy nie chwalą się tym bo po co płacić jak pracownik nie wie o tym że powinna podwyżka być.
 3. Podwyżki w ts

  Witam, ktoś wie gdzie można sprawdzić kiedy i o ile są podwyżki w ciągu roku w ts. Podobno są kilka razy w roku i dlaczego tylko niektóre biura dają podwyżki?
 4. Witam, jak mniej więcej napisać wypowiedzenie ze żłobka??
 5. Biura Titres-Services (Wybor Biura/opinie)

  To czemu zmieniłaś na gorsze...Teraz w gazetach widziałam że płacą nawet po 12e/h to się zastanawiam nad zmianą. Każdy chce mieć jak najlepiej.
 6. Biura Titres-Services (Wybor Biura/opinie)

  Witam, chce zmienic biuro obecnie mam 28/30h w tygodniu. Stawka to 11.80/h. Czeki po 7e ja płacę 3e i zwrot 0.15cent od km. Czy w jakimś biurze macie lepsze warunki przy tej ilości godzin?
 7. Meldunek Noworodka

  Tak rodzę w brx. kurcze to dobrze wiedzieć dzięki za informacje.
 8. Meldunek Noworodka

  Witam moze mi ktos udzielic informacji jak to jest z meldunkiem dziecka jezeli rodzice nie sa malzenstwem? Czy sa potrzebne jakies dokunenty z pl? Czy mozna juz cos załatwiać zanim sie maluszek urodzi? I wogole jak to wyglada?
×