Skocz do zawartości

NPort

User_BN
 • Zawartość

  61
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  ZATRUDNIMY ELEKTRYKÓW/ POMOCNIKÓW ELEKTRYKA DO PRACY W BELGII Dla naszego belgijskiego klienta poszukujemy elektryków do pracy przy obiektach przemysłowych realizowanych na terenie Belgii. Wymagania: - uprawnienia elektryczne minimum do 1 kV; - doświadczenie w pracy na obiektach przemysłowych/elektryce budowlanej (okablowanie obiektów komercyjnych, jak: sklepy, galerie handlowe, stacje benzynowe, etc.) - znajomość w stopniu komunikatywnym jęz. angielskiego lub niderlandzkiego; - własne auto - zwracamy koszty transportu. Oferujemy: - atrakcyjne warunki zatrudnienia; - opłacamy transport oraz zakwaterowanie. Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV na adres [email protected] lub kontakt telefoniczny +48 517 072 915 Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do procesu rekrutacji prowadzonego przez Administratora, zgodnie z Art.6 ust.1 Lit.A. Administratorem danych osobowych jest Firma N Port Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody. Ma Pani/Pan prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, co skutkować będzie usunięciem Pani/Pana danych z naszej bazy kandydatów. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do zakończenia rekrutacji na wyżej wskazane stanowisko (tj. nie dłużej niż przez 12 m-cy) lub do wycofania przez Panią/Pana zgody. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia niniejszej rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Jednocześnie informujemy, że w procesie rekrutacji nie są podejmowane decyzje w sposób zautomatyzowany i nie jest stosowane profilowanie.

  file_free

 2. Elektryk- Praca od zaraz.

  To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  ZATRUDNIMY ELEKTRYKÓW DO PRACY W BELGII Dla naszego belgijskiego klienta poszukujemy doświadczonych elektryków do pracy przy obiektach przemysłowych realizowanych na terenie Belgii Opis stanowiska: - montaż instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, centrach handlowych - montaż tras kablowych, gniazdek, przełączników, oświetlenia - wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych Wymagania: - uprawnienia elektryczne minimum do 1 kV; - doświadczenie w pracy - znajomość w stopniu komunikatywnym jęz. angielskiego lub niderlandzkiego; - własny samochód (zwracamy koszty transportu). - komunikatywność i bezkonfliktowość; Oferujemy: - długoterminowy kontrakt z możliwością stałego zatrudnienia, - korzystne warunki zatrudnienia; - opłacony transport i zakwaterowanie. Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV na adres [email protected] lub kontakt telefoniczny +48 517 072 915

  11.00 EUR

 3. To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  Obecnie dla naszego belgijskiego klienta, poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko Hydraulika Opis stanowiska: - Instalacja rur -zimna i gorąca woda- rury Alpex w ścianach. - Instalacja i podłączenie prysznica , toalety Geberit - Instalacja niebieskich i czerwonych rur w ścianach z centralnego ogrzewania. - Odłączanie i podłączanie grzejników - Instalacja i podłączenie prostego zespołu wentylacyjnego Wymagania: - doświadczenie na podobnym stanowisku - komunikatywna znajomość języka angielski/ holenderskiego - mobilność- własny samochód ( Zwracamy koszty dojazdu ) - komunikatywność i bezkonfliktowość Oferujemy: - kontrakt z możliwością stałego zatrudnienia, - korzystne warunki zatrudnienia; - zakwaterowanie Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania CV na adres [email protected] lub kontakt telefoniczny +48506171890 lub +48517072915 ( Pn.-Pt. 8.00-16.00)

  11.00 EUR

 4. Elektryk- Praca od zaraz.

  To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  ZATRUDNIMY ELEKTRYKÓW DO PRACY W BELGII Dla naszego belgijskiego klienta poszukujemy elektryków do pracy przy obiektach przemysłowych realizowanych na terenie Belgii. Wymagania: - uprawnienia elektryczne minimum do 1 kV; - doświadczenie w pracy na obiektach przemysłowych/elektryce budowlanej (okablowanie obiektów komercyjnych, jak: sklepy, galerie handlowe, stacje benzynowe, etc.) - znajomość w stopniu komunikatywnym jęz. angielskiego lub niderlandzkiego; - własne auto - zwracamy koszty transportu. Oferujemy: - atrakcyjne warunki zatrudnienia; - opłacamy transport oraz zakwaterowanie. Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV na adres [email protected] lub kontakt telefoniczny +48 506 171 890 lub +48 517 072 915 ( Pn.-Pt. 8.00-16.00)

  10.00 EUR

×