Skocz do zawartości

ABCWork

User_BN
 • Zawartość

  785
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Glazurnik

  To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku: GLAZURNIK Oferujemy: -Atrakcyjne wynagrodzenie, od 15,21€ br/h -Umowę o pracę z belgijskim pracodawcą -Premię roczną – w skali przepracowanego roku wyniesie 8,33% rocznych zarobków brutto – pod warunkiem przepracowania min. 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego -Stała opieka polskiego koordynatora -Pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem -Indywidualnie ustalany termin wyjazdu -Ubezpieczenie zdrowotne -Liczba godzin zagwarantowana w umowie -Terminowo wypłacane wynagrodzenie -Dobre warunki pracy, miła atmosfera -Indywidualne podejście do każdego kandydata -Premie za polecenie kandydata do pracy Obowiązki: -Praca w domach prywatnych Wymagania: -Doświadczenie na stanowisku -Komunikatywna znajomość języka angielskiego -Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę -Prawo jazdy i własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane) Prosimy o wysłanie swoje CV na adres: [email protected] W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: +48 570 221 444 Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

  file_free

 2. Filetowanie ryb

  To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku: FILETOWANIE RYB Oferujemy -Atrakcyjne wynagrodzenie, od 13,80€ br/h -Umowę o pracę z belgijskim pracodawcą -Premię roczną – w skali przepracowanego roku wyniesie 8,33% rocznych zarobków brutto – pod warunkiem przepracowania min. 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego -Stała opieka polskiego koordynatora -Pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem -Indywidualnie ustalany termin wyjazdu -Ubezpieczenie zdrowotne -Liczba godzin zagwarantowana w umowie -Terminowo wypłacane wynagrodzenie -Dobre warunki pracy, miła atmosfera -Indywidualne podejście do każdego kandydata -Premie za polecenie kandydata do pracy Obowiązki: -Filetowanie ryb Wymagania: -Doświadczenie na stanowisku -Komunikatywna znajomość języka angielskiego -Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę -Prawo jazdy i własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane) Prosimy o wysłanie swoje CV na adres: [email protected] W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: +48 570 221 444 Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

  -0.01 EUR

 3. Elektromechanik

  To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku: ELEKTROMECHANIK Oferujemy: -Atrakcyjne wynagrodzenie, od 16,50€ br/h -Umowę o pracę z belgijskim pracodawcą -Premię roczną – w skali przepracowanego roku wyniesie 8,33% rocznych zarobków brutto – pod warunkiem przepracowania min. 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego -Stała opieka polskiego koordynatora -Pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem -Indywidualnie ustalany termin wyjazdu -Ubezpieczenie zdrowotne -Liczba godzin zagwarantowana w umowie -Terminowo wypłacane wynagrodzenie -Dobre warunki pracy, miła atmosfera -Indywidualne podejście do każdego kandydata -Premie za polecenie kandydata do pracy Obowiązki: - Umieszczenie i podłączanie silników, elementów pneumatycznych, znaków i świateł. Wymagania: -Doświadczenie na stanowisku -Komunikatywna znajomość języka angielskiego -Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę -Prawo jazdy i własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane) -Certyfikat BA5 Prosimy o wysłanie swoje CV na adres: [email protected] W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: +48 570 221 444 Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

  file_free

 4. Dekarz

  To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku: DEKARZ Oferujemy -Atrakcyjne wynagrodzenie, od 16,50€ br/h -Umowę o pracę z belgijskim pracodawcą -Premię roczną – w skali przepracowanego roku wyniesie 8,33% rocznych zarobków brutto – pod warunkiem przepracowania min. 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego -Stała opieka polskiego koordynatora -Pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem -Indywidualnie ustalany termin wyjazdu -Ubezpieczenie zdrowotne -Liczba godzin zagwarantowana w umowie -Terminowo wypłacane wynagrodzenie -Dobre warunki pracy, miła atmosfera -Indywidualne podejście do każdego kandydata -Premie za polecenie kandydata do pracy Obowiązki: -Praca z pokryciem dachowym / Epdm. -Spalanie i klejenie pokryć dachowych -Instalowanie kanałów dachowych i systemów rynnowych -Izolowanie płaskich i spadzistych dachów -Lutowanie cynku -Umieszczanie dachówek / płytek dachowych na spadzistym dachu -Montaż okien dachowych Wymagania: -Doświadczenie na stanowisku -Komunikatywna znajomość języka angielskiego -Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę -Prawo jazdy i własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane) Prosimy o wysłanie swoje CV na adres: [email protected] W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: +48 570 221 444 Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

  file_free

 5. Frezer CNC

  To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku: FREZER CNC Oferujemy -Atrakcyjne wynagrodzenie, od 14,40€ br/h -Umowę o pracę z belgijskim pracodawcą -Premię roczną – w skali przepracowanego roku wyniesie 8,33% rocznych zarobków brutto – pod warunkiem przepracowania min. 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego -Stała opieka polskiego koordynatora -Pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem -Indywidualnie ustalany termin wyjazdu -Ubezpieczenie zdrowotne -Liczba godzin zagwarantowana w umowie -Terminowo wypłacane wynagrodzenie -Dobre warunki pracy, miła atmosfera -Indywidualne podejście do każdego kandydata -Premie za polecenie kandydata do pracy Obowiązki: -Obsługa, ustawianie i utrzymanie maszyn -Kontrola jakości elementów -Rejestracja danych Wymagania: -Doświadczenie na stanowisku -Komunikatywna znajomość języka angielskiego -Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę -Prawo jazdy i własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane) Prosimy o wysłanie swoje CV na adres: [email protected] W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: +48 570 221 444 Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

  -0.03 EUR

 6. Pomocnik piekarza

  To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku: POMOCNIK PIEKARZA Oferujemy: - Atrakcyjne wynagrodzenie, od 13,26€ br/h - Umowę o pracę z belgijskim pracodawcą - Premię roczną – w skali przepracowanego roku wyniesie 8,33% rocznych zarobków brutto – pod warunkiem przepracowania min. 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego - Stała opieka polskiego koordynatora - Pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem - Indywidualnie ustalany termin wyjazdu - Ubezpieczenie zdrowotne - Liczba godzin zagwarantowana w umowie - Terminowo wypłacane wynagrodzenie - Dobre warunki pracy, miła atmosfera - Indywidualne podejście do każdego kandydata - Premie za polecenie kandydata do pracy Obowiązki: - Praca również w nocy - Pomoc w piekarni Wymagania: - Doświadczenie na stanowisku - Komunikatywna znajomość języka angielskiego - Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę - Prawo jazdy i własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane) - Prosimy o wysłanie swoje CV na adres: [email protected] W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: +48 570 221 444 Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

  file_free

 7. To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku: MONTER KONSTRUKCJI METALOWYCH Oferujemy - Atrakcyjne wynagrodzenie - Umowę o pracę z belgijskim pracodawcą - Premię roczną – w skali przepracowanego roku wyniesie 8,33% rocznych zarobków brutto – pod warunkiem przepracowania min. 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego - Stała opieka polskiego koordynatora - Pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem - Indywidualnie ustalany termin wyjazdu - Ubezpieczenie zdrowotne - Liczba godzin zagwarantowana w umowie - Terminowo wypłacane wynagrodzenie - Dobre warunki pracy, miła atmosfera - Indywidualne podejście do każdego kandydata - Premie za polecenie kandydata do pracy Obowiązki: - Montaż konstrukcji metalowych - szopy (rolnictwo lub magazynowanie), (małe) powierzchnie magazynowe, warsztaty, garaże itp. Wymagania: -Doświadczenie na stanowisku - Komunikatywna znajomość języka angielskiego - Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę - Prawo jazdy i własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane) Prosimy o wysłanie swoje CV na adres: [email protected] W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: +48 570 221 444 Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

  -0.03 EUR

 8. To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku: MONTER KLIMATYZACJI Oferujemy - Atrakcyjne wynagrodzenie - Umowę o pracę z belgijskim pracodawcą - Premię roczną – w skali przepracowanego roku wyniesie 8,33% rocznych zarobków brutto – pod warunkiem przepracowania min. 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego - Stała opieka polskiego koordynatora - Pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem - Indywidualnie ustalany termin wyjazdu - Ubezpieczenie zdrowotne - Liczba godzin zagwarantowana w umowie - Terminowo wypłacane wynagrodzenie - Dobre warunki pracy, miła atmosfera - Indywidualne podejście do każdego kandydata - Premie za polecenie kandydata do pracy Obowiązki: - Dokładny zakres obowiązków jest podawany w czasie rozmowy rekrutacyjnej Wymagania: - Doświadczenie na stanowisku - Wykształcenie kierunkowe (mile widziane) - Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę - Prawo jazdy i własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane) Prosimy o wysłanie swoje CV na adres: [email protected] W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: +48 570 221 444 Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

  -0.06 EUR

 9. To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku: HYDRAULIK/POMOCNIK HYDRAULIKA Oferujemy -Atrakcyjne wynagrodzenie -Umowę o pracę z belgijskim pracodawcą -Premię roczną – w skali przepracowanego roku wyniesie 8,33% rocznych zarobków brutto – pod warunkiem przepracowania min. 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego -Stała opieka polskiego koordynatora -Pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem -Indywidualnie ustalany termin wyjazdu -Ubezpieczenie zdrowotne -Liczba godzin zagwarantowana w umowie -Terminowo wypłacane wynagrodzenie -Dobre warunki pracy, miła atmosfera -Indywidualne podejście do każdego kandydata -Premie za polecenie kandydata do pracy Obowiązki: -Dokładny zakres obowiązków jest podawany w czasie rozmowy rekrutacyjnej Wymagania: -Doświadczenie na stanowisku -Wykształcenie kierunkowe (mile widziane) -Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę -Prawo jazdy i własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane) -Prosimy o wysłanie swoje CV na adres: [email protected] W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: +48 570 221 444 Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

  file_free

 10. To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku: ELEKTRYK/POMOCNIK ELEKTRYKA Oferujemy: -Atrakcyjne wynagrodzenie -Umowę o pracę z belgijskim pracodawcą -Premię roczną – w skali przepracowanego roku wyniesie 8,33% rocznych zarobków brutto – pod warunkiem przepracowania min. 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego -Stała opieka polskiego koordynatora -Pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem -Indywidualnie ustalany termin wyjazdu -Ubezpieczenie zdrowotne -Liczba godzin zagwarantowana w umowie -Terminowo wypłacane wynagrodzenie - Dobre warunki pracy, miła atmosfera - Indywidualne podejście do każdego kandydata - Premie za polecenie kandydata do pracy Obowiązki: - Dokładny zakres obowiązków jest podawany w czasie rozmowy rekrutacyjnej Wymagania: - Doświadczenie na stanowisku - Wykształcenie kierunkowe (mile widziane) - Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę - Prawo jazdy i własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane) - Prosimy o wysłanie swoje CV na adres: [email protected] W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: +48 570 221 444 Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

  file_free

 11. To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku: MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH Zakres obowiązków: - Naprawa i serwis ciężarówek różnych marek (m.in. MAN, DAF) - Samodzielna diagnostyka usterek Wymagania: - Minimum 4 letnie doświadczenie na stanowisku - Dobra znajomość języka angielskiego - Prawo jazdy (mile widziane) Oferujemy: - Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia - Kontrakt z belgijskim pracodawcą - Zakwaterowanie - Ubezpieczenie - Stałą opiekę polskiego koordynatora - Pomoc w organizacji wyjazdu Dlaczego ABC Work: - Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912 - Jesteśmy już 5 lat na rynku - Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami - Pomogliśmy już wielu kandydatom Prosimy o wysłanie swoje CV na adres: [email protected] W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: +48 570 221 444 Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.” Jeśli chcesz, żebyśmy wykorzystali Twoją aplikację w przyszłych procesach rekrutacyjnych, dołącz poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora Danych Osobowych.” Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe w celu realizacji usługi.

  file_free

 12. Operator maszyn CNC (drewno)

  To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku: OPERATOR MASZYN CNC (DREWNO) Zakres obowiązków: - Obsługa maszyn CNC do obróbki drewna - Szczegóły pracy podawane są podczas rozmowy rekrutacyjnej Wymagania: - Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku - Komunikatywna znajomość języka angielskiego - Prawo jazdy (mile widziane) Oferujemy: - Atrakcyjne wynagrodzenie - Kontrakt z belgijskim pracodawcą - Zakwaterowanie - Ubezpieczenie - Stałą opiekę polskiego koordynatora - Pomoc w organizacji wyjazdu Dlaczego ABC Work: - Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912 - Jesteśmy już 5 lat na rynku - Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami - Pomogliśmy już wielu kandydatom Prosimy o wysłanie swoje CV na adres: [email protected] W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: +48 570 221 444 Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.” Jeśli chcesz, żebyśmy wykorzystali Twoją aplikację w przyszłych procesach rekrutacyjnych, dołącz poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora Danych Osobowych.” Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe w celu realizacji usługi.

  file_free

 13. To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku: OPERATOR PIKOWAREK WIELOIGŁOWYCH Zakres obowiązków: - Obsługa pikowarek wieloigłowych sterowanych komputerowo - Usuwanie drobnych usterek Wymagania: - Doświadczenie na ww. stanowisku - Podstawowa znajomość języka angielskiego - Prawo jazdy i własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane) - Gotowość podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę Oferujemy: - Wynagrodzenie: uzależnione od doświadczenia - Kontrakt z belgijskim pracodawcą - Zakwaterowanie - Ubezpieczenie - Stałą opiekę polskiego koordynatora - Pomoc w organizacji wyjazdu Dlaczego ABC Work: - Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912 - Jesteśmy już 5 lat na rynku - Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami - Pomogliśmy już wielu kandydatom Prosimy o wysłanie swoje CV na adres: [email protected] W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: +48 570 221 444 Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.” Jeśli chcesz, żebyśmy wykorzystali Twoją aplikację w przyszłych procesach rekrutacyjnych, dołącz poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora Danych Osobowych.” Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe w celu realizacji usługi.

  file_free

 14. To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku: MONTER Zakres obowiązków: - prace wykończeniowe w drewnie, wykonywanie drewnianych konstrukcji ogrodowych na podstawie projektu (płoty, altanki, werandy, tarasy, pergole, domki na drzewach, obudowa basenów i oczek wodnych, itp.) malowanie gotowych konstrukcji prace pomocnicze związane z zakładaniem ogrodów obsługa narzędzi i elektronarzędzi: młotki, śrubokręty, wiertarki, piły, wkrętaki itp. Wymagania: - Doświadczenie na ww. stanowisku - Podstawowa znajomość języka angielskiego - Prawo jazdy i własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane) - Gotowość podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę Oferujemy: - Wynagrodzenie: 12,95€ brutto/H - Kontrakt z belgijskim pracodawcą - Zakwaterowanie - Ubezpieczenie - Stałą opiekę polskiego koordynatora - Pomoc w organizacji wyjazdu Dlaczego ABC Work: - Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912 - Jesteśmy już 5 lat na rynku - Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami - Pomogliśmy już wielu kandydatom Prosimy o wysłanie swoje CV na adres: [email protected] W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: +48 570 221 444 Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.” Jeśli chcesz, żebyśmy wykorzystali Twoją aplikację w przyszłych procesach rekrutacyjnych, dołącz poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora Danych Osobowych.” Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe w celu realizacji usługi.

  12.95 EUR

 15. Szwacz/Szwaczka bez języka

  To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku: SZWACZ/SZWACZKA Zakres obowiązków: - Praca na przemysłowych maszynach do szycia. - Szycie pokrowców na materace. Wymagania: - Doświadczenie na ww. stanowisku - Podstawowa znajomość języka angielskiego - Prawo jazdy i własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane) - Gotowość podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę Oferujemy: - Wynagrodzenie: 11,59€ brutto/H - Kontrakt z belgijskim pracodawcą - Zakwaterowanie - Ubezpieczenie - Stałą opiekę polskiego koordynatora - Pomoc w organizacji wyjazdu Dlaczego ABC Work: - Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912 - Jesteśmy już 5 lat na rynku - Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami - Pomogliśmy już wielu kandydatom Prosimy o wysłanie swoje CV na adres: [email protected] W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: +48 570 221 444 Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.” Jeśli chcesz, żebyśmy wykorzystali Twoją aplikację w przyszłych procesach rekrutacyjnych, dołącz poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora Danych Osobowych.” Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe w celu realizacji usługi.

  11.59 EUR

×