Skocz do zawartości

ABCWork

User_BN
 • Zawartość

  989
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Kafelkarz

  Ważność: 5 dni i 9 godzin

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku KAFELKARZ Poszukujemy osób z całej Polski. Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą? Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę. Kafelkarz- Belgia (Beveren) Oferujemy: -stawkę: 12,95€ brutto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo). -dodatek wakacyjny – w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 3935€ brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto). -premię roczną – w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2131€ brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w -okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego. -gwarantowane 40 h pracy tygodniowo. -zatrudnienie na warunkach belgijskich -premię roczną – w skali przepracowanego roku 8,33% rocznych zarobków brutto – pod warunkiem przepracowania 65 dni -możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania -zorganizowane dojazdy do pracy -ubezpieczenie zdrowotne -opiekę polskiego koordynatora -pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem -indywidualnie ustalony termin wyjazdu -premię za polecenia kandydata do pracy Zakres obowiązków: -kafelkowanie, kładzenie posadzek,instalacja odpływów, kanałów -prace pomocnicze związane z zakładaniem ogrodów -obsługa narzędzi: piły, wiertarki, wkrętarki itp. Wymagania: -doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 3 lata). -znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym – warunek konieczny. -gotowość do podjęcia długoterminowej pracy. -umiejętność pracy w grupie. -dokładność. -prawo jazdy kat. B, Prosimy o wysłanie CV na adres [email protected] Więcej aktualnych ofert pracy na stronie www.abcwork.eu Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

  file_free

 2. Ważność: 5 dni i 9 godzin

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Monter konstrukcji drewnianych Poszukujemy osób z całej Polski. Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą? Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę. Monter konstrukcji drewnianych (Beveren) Oferujemy: -stawkę: 12,95€ brutto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo). -dodatek wakacyjny – w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 3935€ brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto). -premię roczną – w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2131€ brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w -okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego. -gwarantowane 40 h pracy tygodniowo. -zatrudnienie na warunkach belgijskich -premię roczną – w skali przepracowanego roku 8,33% rocznych zarobków brutto – pod warunkiem przepracowania 65 dni -możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania zorganizowane dojazdy do pracy -ubezpieczenie zdrowotne -opiekę polskiego koordynatora -pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem -indywidualnie ustalony termin wyjazdu -premię za polecenia kandydata do pracy Zakres obowiązków: -prace wykończeniowe w drewnie. -wykonywanie drewnianych konstrukcji ogrodowych na podstawie projektu (płoty, altanki, werandy, tarasy, pergole, domki na drzewach, obudowa basenów i oczek wodnych, itp.) -malowanie gotowych konstrukcji. -prace pomocnicze związane z zakładaniem ogrodów. -obsługa narzędzi i elektronarzędzi: młotki, śrubokręty, wiertarki, piły, wkrętaki itp. -praca w terenie na wyjazdach do klientów firmy. Wymagania: -doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. -dobra znajomość języka angielskiego -umiejętność pracy w grupie. -prawo jazdy kat. B. Prosimy o wysłanie CV na adres [email protected] Więcej aktualnych ofert pracy na stronie www.abcwork.eu Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

  file_free

 3. Ważność: 5 dni i 9 godzin

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Operator produkcji (branża spożywcza) Poszukujemy osób z całej Polski. Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą? Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę. Oferujemy: -stawkę: 14,29 € brutto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo). -dodatki zmianowe: +0,64 € brutto/h za pracę na 1 i 2 zmianie, +2,81 € brutto/h za pracę na zmianie nocnej. -bon żywnościowy w wysokości 6,00 € / dzień pracy (1,09 € – wkład własny pracownika). -dodatek wakacyjny – w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4175 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto). -premię roczną – w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2262 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w -okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego. -gwarantowane 40 h pracy tygodniowo. -zatrudnienie na warunkach belgijskich -premię roczną – w skali przepracowanego roku 8,33% rocznych zarobków brutto – pod warunkiem przepracowania 65 dni -możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania -zorganizowane dojazdy do pracy -ubezpieczenie zdrowotne -opiekę polskiego koordynatora -pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem -indywidualnie ustalony termin wyjazdu -premię za polecenia kandydata do pracy Zakres obowiązków: -obsługa maszyn na linii produkcyjnej. -pakowanie produktów spożywczych – wafli. -kontrola jakości gotowego produktu. -praca w systemie 3-zmianowym. -ścisłe przestrzeganie zasad BHP podczas pracy: na terenie zakładu obowiązuje całkowity zakaz palenia, noszenia biżuterii i makijażu. Wymagania: -Doświadczenie na ww. stanowisku -komunikatywna znajomość języka angielskiego -Własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziany) -Odpowiedzialność, dokładność -Motywacja do pracy Prosimy o wysłanie CV na adres [email protected] Więcej aktualnych ofert pracy na stronie www.abcwork.eu Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

  file_free

 4. Ważność: 5 dni i 9 godzin

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Pracownik fizyczny (produkcja drutu zbrojeniowego) Poszukujemy osób z całej Polski. Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą? Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę. Oferujemy: -stawkę: 13,09 € brutto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo). -pracę w systemie zmianowym (I zmiana: 7.00-15.45; II zmiana:15.45-00.30). -dodatki zmianowe: +10% za pracę na 1 i 2 zmianie,+20% za pracę od godz. 20.00 -dodatek wakacyjny – w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4207 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto). -premię roczną – w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2279 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego. -gwarantowane 40 h pracy tygodniowo. -zatrudnienie na warunkach belgijskich -premię roczną – w skali przepracowanego roku 8,33% rocznych zarobków brutto – pod warunkiem przepracowania 65 dni -możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania -zorganizowane dojazdy do pracy -ubezpieczenie zdrowotne -opiekę polskiego koordynatora -pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem -indywidualnie ustalony termin wyjazdu -premię za polecenia kandydata do pracy Zakres obowiązków: -praca w firmie zajmującej się produkcją drutu zbrojeniowego i siatek zgrzewanych. -ręczne zaginanie drutu spinającego wiązki siatek zbrojeniowych. -przygotowanie gotowych produktów do transportu. -praca w hałasie (zapewnione środki ochrony). Wymagania: -Doświadczenie na ww. stanowisku -komunikatywna znajomość języka angielskiego -Własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziany) -Odpowiedzialność, dokładność -Motywacja do pracy Prosimy o wysłanie CV na adres [email protected] Więcej aktualnych ofert pracy na stronie www.abcwork.eu Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

  file_free

 5. Monter mebli

  Ważność: 5 dni i 9 godzin

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Monter mebli Poszukujemy osób z całej Polski. Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą? Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę. Oferujemy: -stawkę: 14-15 € brutto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo). -dodatek wakacyjny – w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 3900 € – 4800€ brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto). -premię roczną – w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2000 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego. -gwarantowane 40 h pracy tygodniowo. -zatrudnienie na warunkach belgijskich -premię roczną – w skali przepracowanego roku 8,33% rocznych zarobków brutto – pod warunkiem przepracowania 65 dni -możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania -zorganizowane dojazdy do pracy -ubezpieczenie zdrowotne -opiekę polskiego koordynatora -pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem -indywidualnie ustalony termin wyjazdu -premię za polecenia kandydata do pracy Zakres obowiązków: -montaż i instalowanie mebli na zamówienie klienta indywidualnego (meble kuchenne i łazienkowe, zabudowy meblowe, biurka, stoły, regały, schody, itp). praca z wykorzystaniem drewna litego i płyt meblowych. piłowanie, szlifowanie, wiercenie, klejenie elementów mebli. praca w oparciu o rysunki techniczne. dokonywanie (ewentualnych) poprawek w czasie instalacji mebli u klienta. Wymagania: -min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku stolarz meblowy. -komunikatywna znajomość języka angielskiego -umiejętność czytania rysunku technicznego. -mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód. -umiejętność pracy zarówno w grupie, jak i indywidualnie. Prosimy o wysłanie CV na adres [email protected] Więcej aktualnych ofert pracy na stronie www.abcwork.eu Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

  file_free

 6. Lakiernik samochodowy

  Ważność: 5 dni i 9 godzin

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Lakiernik samochodowy Poszukujemy osób z całej Polski. Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą? Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę. Oferujemy: -stawkę: Ustalana jest indywidualne z kandydatem (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo). -dodatek wakacyjny – (15,38 % rocznych zarobków brutto). -premię roczną – (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego. -gwarantowane 40 h pracy tygodniowo. -zatrudnienie na warunkach belgijskich -premię roczną – w skali przepracowanego roku 8,33% rocznych zarobków brutto – pod warunkiem przepracowania 65 dni -możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania -zorganizowane dojazdy do pracy -ubezpieczenie zdrowotne -opiekę polskiego koordynatora -pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem -indywidualnie ustalony termin wyjazdu -premię za polecenia kandydata do pracy Zakres obowiązków: -malowanie karoserii samochodów różnych marek. -piaskowanie, wypełnianie uszkodzonej powierzchni, maskowanie, nakładanie podkładów i końcowych warstw lakieru (praca z użyciem pistoletu do malowania). -wizualna kontrola jakości pomalowanych elementów. -współpraca z pracownikami innych działów firmy. Wymagania: -min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku lakiernik samochodowy. -dobra znajomość języka angielskiego -umiejętność obsługi pistoletu lakierniczego. -znajomość metod lakierowania. -prawo jazdy kat. B. Prosimy o wysłanie CV na adres [email protected] Więcej aktualnych ofert pracy na stronie www.abcwork.eu Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

  file_free

 7. Mechanik samochodowy BMW

  Ważność: 5 dni i 9 godzin

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Mechanik samochodowy BMW Poszukujemy osób z całej Polski. Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą? Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę. Oferujemy: -Atrakcyjne wynagrodzenie (stawka uzależniona jest od doświadczenia) -dodatek wakacyjny – w skali przepracowanego roku wyniesie ok. (15,38 % rocznych zarobków brutto). -premię roczną – w skali przepracowanego roku ( 8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego -roku do czerwca kolejnego. -gwarantowane 40 h pracy tygodniowo. -zatrudnienie na warunkach belgijskich -premię roczną – w skali przepracowanego roku 8,33% rocznych zarobków brutto – pod warunkiem przepracowania 65 dni -możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania -zorganizowane dojazdy do pracy -ubezpieczenie zdrowotne -opiekę polskiego koordynatora -pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem -indywidualnie ustalony termin wyjazdu -premię za polecenia kandydata do pracy Zakres obowiązków: -naprawa samochodów marki BMW. dokonywanie przeglądu samochodów, diagnostyki. regulacja, naprawa i wymiana poszczególnych części oraz podzespołów (systemów paliwowych, hamulców, układów kierowniczych, silników, układów napędowych, układów wydechowych, zawieszeń, układów chłodzenia i klimatyzacji, elektryki i elektroniki samochodowej). przeprowadzanie konserwacji pojazdów: wymiana oleju, smarowanie części, itp. wykonanie naprawy zgodnie z wytycznymi BMW. Wymagania: -dobra znajomość języka angielskiego lub francuskiego. -doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. -prawo jazdy kat. B. -umiejętność pracy w zespole. -zręczność manualna, spostrzegawczość, szczegółowość. Prosimy o wysłanie CV na adres [email protected] Więcej aktualnych ofert pracy na stronie www.abcwork.eu Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

  file_free

 8. Glazurnik

  Ważność: 5 dni i 9 godzin

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Glazurnik Poszukujemy osób z całej Polski. Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą? Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę. Oferujemy: -atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia do ustalenia -zatrudnienie na warunkach belgijskich -premię roczną – w skali przepracowanego roku 8,33% rocznych zarobków brutto – pod warunkiem przepracowania 65 dni -możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania -zorganizowane dojazdy do pracy -ubezpieczenie zdrowotne -opiekę polskiego koordynatora -pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem -indywidualnie ustalony termin wyjazdu -premię za polecenia kandydata do pracy Zakres obowiązków: -Praca w domach prywatnych Wymagania: -Doświadczenie na ww. stanowisku -Komunikatywna znajomość angielskiego -Własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziany) -Odpowiedzialność, dokładność -Motywacja do pracy Prosimy o wysłanie CV na adres [email protected] Więcej aktualnych ofert pracy na stronie www.abcwork.eu Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

  file_free

 9. Tapicer

  Ważność: 5 dni i 9 godzin

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Tapicer Poszukujemy osób z całej Polski. Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą? Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę. Oferujemy: -atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia do ustalenia -zatrudnienie na warunkach belgijskich -premię roczną – w skali przepracowanego roku 8,33% rocznych zarobków brutto – pod warunkiem przepracowania 65 dni -możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania -zorganizowane dojazdy do pracy -ubezpieczenie zdrowotne -opiekę polskiego koordynatora -pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem -indywidualnie ustalony termin wyjazdu -premię za polecenia kandydata do pracy Zakres obowiązków: -Praca przy tapicerowaniu foteli i sof Wymagania: -Doświadczenie na ww. stanowisku -Komunikatywna znajomość angielskiego -Własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziany) -Odpowiedzialność, dokładność -Motywacja do pracy Prosimy o wysłanie CV na adres [email protected] Więcej aktualnych ofert pracy na stronie www.abcwork.eu Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

  file_free

 10. Monter rur/ Spawacz TIG

  Ważność: 5 dni i 9 godzin

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Monter rur / Spawacz TIG Poszukujemy osób z całej Polski. Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą? Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę -atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia do ustalenia (15,02 € /h.) -zatrudnienie na warunkach belgijskich -premię roczną – w skali przepracowanego roku 8,33% rocznych zarobków brutto – pod warunkiem przepracowania 65 dni -możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania -zorganizowane dojazdy do pracy -ubezpieczenie zdrowotne -opiekę polskiego koordynatora -pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem -indywidualnie ustalony termin wyjazdu -premię za polecenia kandydata do pracy Zakres obowiązków: -Spawanie i montaż rurociągów. Wymagania: -Doświadczenie na ww. stanowisku -Komunikatywna znajomość angielskiego -Własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziany) -Odpowiedzialność, dokładność -Motywacja do pracy Prosimy o wysłanie CV na adres: [email protected] Więcej aktualnych ofert pracy na stronie: www. abcwork.eu Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

  file_free

 11. Malarz natryskowy - Belgia

  Ważność: 5 dni i 8 godzin

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Malarz natryskowy Poszukujemy osób z całej Polski. Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą? Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę. Malarz natryskowy -atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia do ustalenia (14,24 € /h.) -zatrudnienie na warunkach belgijskich -premię roczną – w skali przepracowanego roku 8,33% rocznych zarobków brutto – pod warunkiem przepracowania 65 dni -możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania -zorganizowane dojazdy do pracy -ubezpieczenie zdrowotne -opiekę polskiego koordynatora -pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem -indywidualnie ustalony termin wyjazdu -premię za polecenia kandydata do pracy Zakres obowiązków: -Praca przy różnych zleceniach – małe części, ale także ciężarówki i maszyny. Prowadzi dokumentację dotyczącą pracy – na podstawie której wystawiana jest faktura. Wymagania: -Doświadczenie na ww. stanowisku -Komunikatywna znajomość angielskiego -Własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziany) -Odpowiedzialność, dokładność -Motywacja do pracy Prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected] Więcej aktualnych ofert pracy na stronie: www.abcwork.eu ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Malarz natryskowy Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS: [zobacz tel] w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

  file_free

 12. Ważność: 5 dni i 3 godziny

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Pracownik fizyczny – praca z drewnem Poszukujemy osób z całej Polski. Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą? Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę. Pracownik fizyczny - praca z drewnem Oferujemy: -atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia do ustalenia (13,38 € /h.) -zatrudnienie na warunkach belgijskich -premię roczną – w skali przepracowanego roku 8,33% rocznych zarobków brutto – pod warunkiem przepracowania 65 dni -możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania -zorganizowane dojazdy do pracy -ubezpieczenie zdrowotne -opiekę polskiego koordynatora -pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem -indywidualnie ustalony termin wyjazdu -premię za polecenia kandydata do pracy Zakres obowiązków: -Produkcja rozpoczyna się w maszynie do klejenia, kawałki drewna trafiają do maszyny, która rozpyla klej na drewnie. Później jest ich łączenie przez maszynę i lakierowanie. To jest trudna fizycznie praca, kandydaci muszą być silni, to wszystko praca fizyczna. Ostatnim krokiem jest zrolowanie warstwy lakieru. Wymagania: -Doświadczenie na ww. stanowisku -Komunikatywna znajomość angielskiego -Własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziany) -Odpowiedzialność, dokładność -Motywacja do pracy Prosimy o wysyłanie CV na adres: [email protected] Więcej aktualnych ofert pracy na stronie: www.abcwork.eu Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

  file_free

 13. Frezer CNC (drewno)

  Ważność: 5 dni i 3 godziny

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Frezer CNC Poszukujemy osób z całej Polski. Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą? Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę. Oferujemy: -atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia do ustalenia (14,25 € /h.) -zatrudnienie na warunkach belgijskich -premię roczną – w skali przepracowanego roku 8,33% rocznych zarobków brutto – pod warunkiem przepracowania 65 dni -możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania -zorganizowane dojazdy do pracy -ubezpieczenie zdrowotne -opiekę polskiego koordynatora -pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem -indywidualnie ustalony termin wyjazdu -premię za polecenia kandydata do pracy Zakres obowiązków: -Firma poszukuje frezera CNC. Praca z drewnem o długości 20 metrów, więc wymagana jest umiejętność pracy z mostkiem rolkowym.Program to CMS i Reichenbacher. Wymagania: -Doświadczenie na ww. stanowisku -Komunikatywna znajomość angielskiego -Własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziany) -Odpowiedzialność, dokładność -Motywacja do pracy Prosimy o wysyłanie CV na adres: [email protected] Więcej aktualnych ofert pracy na stronie: www.abcwork.eu Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

  file_free

 14. Cukiernik - Belgia

  Ważność: 5 dni i 2 godziny

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku CUKIERNIK – BELGIA Poszukujemy osób z całej Polski. Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą? Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę. Cukiernik Oferujemy: -atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia od 385€ do 425€ netto /40h. (po odliczeniu kosztów zakwaterowania) -zatrudnienie na warunkach belgijskich -premię roczną – w skali przepracowanego roku 8,33% rocznych zarobków brutto – pod warunkiem przepracowania 65 dni -możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania -zorganizowane dojazdy do pracy -ubezpieczenie zdrowotne -opiekę polskiego koordynatora -pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem -indywidualnie ustalony termin wyjazdu -premię za polecenia kandydata do pracy Zakres obowiązków: -praca w piekarni gdzie większość pracowników to Polacy. Praca w systemie nocnym z możliwością nadgodzin+ dodatek za nocki i prace weekendowe. Cukiernia przemysłowa. Wymagania: -Doświadczenie na ww. stanowisku -Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub francuskiego -Własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziany) -Odpowiedzialność, dokładność -Motywacja do pracy Prosimy o wysłanie CV na adres: [email protected] Więcej aktualnych ofert na stronie: www.abcwork.eu Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

  file_free

 15. Ważność: 5 dni i 2 godziny

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Spawacz MIG/MAG – Belgia Poszukujemy osób z całej Polski. Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą? Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę. Spawacz MIG/MAG Oferujemy: -Średnie zarobki za podstawowe 40 godzin to 485 € + możliwość nadgodzin płatnych 150€ -zatrudnienie na warunkach belgijskich -premię roczną – w skali przepracowanego roku 8,33% rocznych zarobków brutto – pod warunkiem przepracowania 65 dni -po przepracowanych 6. tygodniach płacimy jednorazowo za przyjazd z Polski(max.150 euro na podstawie bilety za busa czy bonu za paliwo). -możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania – pokoje 1-osobowe -zorganizowane dojazdy do pracy -ubezpieczenie zdrowotne -opiekę polskiego koordynatora -pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem -indywidualnie ustalony termin wyjazdu -premię za polecenia kandydata do pracy Zakres obowiązków: -spawanie w szczególności kontenery morskie w porcie, które przypływają ze Szwecji. Ze starych trzeba wyciąć szlifierka brzydkie bądź uszkodzone elementy i wspawać nowe. Czyli zrobić ładny nowy kontener. Wymagania: -Doświadczenie na ww. stanowisku -Komunikatywna znajomość angielskiego -Własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziany) -Odpowiedzialność, dokładność -Motywacja do pracy Prosimy o wysłanie CV na adres [email protected] Więcej aktualnych ofert pracy na stronie www.abcwork.eu Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

  file_free

×