Skocz do zawartości

marcink88

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Badanie hormonów

  Czy na badanie hormonów muszę mieć skierowanie czy mogę zrobić na własna rękę? Chyba ze w Belgii przyjmą skierowanie od Polskiego lekarza bo takie posiadam. A muszę zrobić w danym dniu gdzie nie będzie w Pl.
 2. Badanie Krwi

  Chciałam zrobić badani hormonalne, Czy potrzebuje skierowania od lekarza, czy mogę zrobić na własną rękę. Z góry dziękuje za odpowiedz
 3. Kontrol na A1

  Witam, Mam działalność polską i pracuje na zasadzie A1 - Otrzymałem pismo z ZUS o wszczętej kontroli z Belgii związanej z moją firmą. Jak i również pismo otrzymał Belg pod którym pracuję z swojej instytucji, że ma się zgłosić wraz ze mną. Miał ktoś podobną sytuację?Może ktoś wie o co mniej więcej może chodzić? Kompletnie nie rozumiem, dlaczego mam się zgłosić do ich instytucji wraz z Belgiem pod którym pracuję, jeżeli kontrolę będę mieć w Polsce, którą sama wszczęła Belgia. Z góry dziękuje za wszelkie informacje.
 4. Witam, Czy może ktoś korzysta lub korzystał z ubezpieczenia DKV? Albo posiada kontakt do kogoś, kto by udzielił większość informacji o DKV. Chodzi mi dokładnie, czy mogę uzyskać takie ubezpieczenie, gdy posiadam kartę EKUZ. I czy hospitalizacja obejmuje np. poród ? Jeżeli tak to mniej więcej jaki jest okres karencji ?
 5. Meldunek - Deurne

  Witam, Moja narzeczona przyjechała do mnie i mieszkamy razem. Chciałaby się zameldować, ale nie pracuję - jest na moim utrzymaniu i aktualnie uczęszcza do szkoły języka niderlandzkiego. Chodzi ogólnie o ubezpieczenie, którego nie może mieć, ponieważ jest potrzebna karta IDNT. Ja za to pracuję w Belgii na A1, gdzie również nie posiadam meldunku . Stąd moje pytanie , czy jest może możliwość zameldowania, gdybym oświadczył ( napisał oświadczenie ) , że będzie na moim utrzymaniu? Dodam, że narzeczona będzie chciała dopiero szukać pracy po kilku miesiącach, gdy ukończy całkowicie kurs językowy. Z góry dziękuje za każdą informację :)
×