Skocz do zawartości

Prezzord

Użytkownik
 • Zawartość

  30
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

1156 wyświetleń profilu
 1. Belgijskie prawo jazdy - pytanie

  A ja musialem wymienić w Gminie w Antwerpii prawo jazdy na belgijskie. Miałem kontrole policji na autostradzie i policja też kazała mi zmienić,bo mam auto na Be tablicach.powiedzieli że jak nie zmienie to moga mi kare do 500 euro wlepić za to że jezdze na polskim prawo jazdy. I musialem przywiesc z Polski,poświadczenie z urzedu komunikacji ze moje prawo jazdy jest oryginalne,i musialem ten papier tlumaczyc do tutejszego urzedu. Prawko mi zabrali polskie i wydali belgijskie Wiec co człowiek to inna opcja jak widze;) Pozdrawiam
 2. Wypowiedzenie OC

  Nic już nie możesz zrobić. Miałeś czas na zrobienie tego,jeśli nie wypowiesz umowy 3 miesiące przed jej końcem,kontrakt automatycznie jest wydłużany na następny rok. Krótko rzecz biorać,nawet jeśli podpiszesz z innym ubezieczycielem umowe to będziesz musiał przez rok i tak jeszcze płacić w tej ubezpieczalni co teraz masz składki plus w tej nowej jeśli chcesz inną umowe. Spróbuj jeszcze w dziale konsuentów,zasłaniając się tym że nie znasz tutejszego języka itd,może to coś pomoże,ale szczerze wątpie Jak coś mogę Ci dać namiary na jednego Pana z Antwerpii,może on Ci jakoś pomoże,sprzedaje ubezpieczeniaale to wszystko musiałbyś Ty u opowiedzieć.Może jest jakiś haczyk żeby zerwać ten kontrakt Pozdrawia:)
 3. Premia Roczna, 13-ka

  Logiczne że nie dostałaś bo dopiero jest listopad.Dostaniesz max do 16 grudnia. Także nie myśl tak dużo o tej premii,będzie to będzie,nie to nie. I tu nie ma reguły że twój kolega/koleżanka już dostała ten list.Oni mają czas do 16 grudnia i tyle. Jak ci się należy przyjdzie list:)
 4. Premia Roczna, 13-ka

  Zależy to od sektora i firmy.Interimy współpracują z firmami które tym się zajmują.Prywatne firmy przeważnie sami się tym zajmują.Dopytaj w pracy czy takowa premia u Ciebie wogóle jest:)
 5. Mandat Za Parkowanie

  Od tego roku Belgia podpisała umowe z Polską w sprawie wymiany danych osobowych. Dużo moich znajomych już dostało mandaty do polski za parkometry,więc najpierw idż z kopią Twojego biletu do firmy która obsługuje owe parkometry.Może Ci odpuszczą a może nie. I lepiej zapłać jak ci nie odpuszczą bo jeden z moich znajomych dostał komornika na swoją mamę,bo cwaniak myślał że go nie ścigną a tu zonk:) Pozdrawiam
 6. Wspólna Zabawa

  Szukamy z żoną kolegów dla naszego 5-letniego syna. Wiadomo,dzieci między sobą lepiej się bawią aniżeli z dorosłymi. Nasz syn ma niecałe 5 lat,więc jeśli ktoś miałby ochotę na wypady wspólne z naszymi pociechami to chętnie zapraszamy. Mieszkamy w Antwerpii niedaleko Amerikalei. Jak coś proszę zostawić kontakt do siebie,napewno oddzwonimy:):):)
 7. Takie pytanie. Czy ktoś jechał tym pociągiem Jan Kiepura Z Utrechtu lub innego miasta na tej trasie do Poznania. Czy są przesiadki itd.
 8. Ma ktoś namiary na jakiegoś polskiego lekarza,który ma wolne miejsca u siebie? Doktor Rozenblum już nie przyjmuje Doktor Borkowska również już nie przyjmuję. Dr Vavrova wiecznie nie ma czasu. Jak ktoś zna jakiegoś lekarza to prosiłbym o kontakt do niego
 • Kto jest online?   0 użytkowników, 0 anonimowych , 15 gości (Zobacz całą listę)

  Brak zarejestrowanych użytkowników online

×