Skocz do zawartości

ELECTRO-THERM

User_BN
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

 1. Kredyt na dom, zarabiam ok.1500/1600e msc

  Osoba zatrudniona na umowę o pracę w razie zwolnienia dostanie zasiłek, w razie choroby dostanie za zwolnienie, nie masz pracy to i tak dostaniesz wypłatę, a co maja powiedzieć samozatrudnieni ? Jeżeli nie masz pracy nie masz dochodu, w razie choroby dopiero po trzech tygodniach możesz o coś się domagać w mituelu. W przypadku wspólnika w każdej chwili możesz zostać zwolniony tzn. znaleźć się na ulicy. Samozatrudnieni mają konta firmowe w banku, obracają pieniędzmi, mają kredyty na auta czyli historię kredytową . Więc czym większymi pieniędzmi obracasz tym lepiej- a wspólnik aktywny dostaje tylko wynagrodzenie. Dlatego tak ciężko dostać kredyt. Zależy też oczywiście od wkładu własnego i dochodu, no i oczywiście czy się płaci podatki, lub co gorsza dostaję się zwrot podatku.
 2. Kredyt na dom, zarabiam ok.1500/1600e msc

  Brany jest pod uwagę dochód na członka rodziny. Jeżeli kredyt jest samodzielny to szanse max. 150 000 eur. Wszystko zależy od formy zatrudnienia ( niestety samozatrudniony i wspólnik w spółce jako pracownik ma najgorzej).
 3. Kredyt na dom, zarabiam ok.1500/1600e msc

  Kredyt w Polsce czy w Belgii?
 4. Partena

  Izabela Rzosińska . Jak kilka lat temu zakładałem działalność w Partenie to dostałem informację o tej osobie. Finalnie dużo mi pomogła, chociaż opinie co do sposobu działania są podzielone.
 5. Partena

  Z tego co wiem to nikt taki tam nie pracuje. Jest jedna polka współpracująca z Parteną.
 6. Przeglad Pieca

  Jeżeli w umowie wynajmu nie jest nic zawarte co do terminów to zgodnie z prawem lokatorskim przegląd należy wykonywać co dwa lata. Proszę nie mylić tylko zwrotów ''ETRETIEN" a "DETARTRANT". Jeżeli ktoś to zaniecha to w przypadku awarii, właściciel może odmówić kosztów naprawy kotła ponieważ lokator nie wywiązał się ze swoich obowiązków. Wszystko to jest umowne między lokatorem a właścicielem mieszkania, zależy czy czynsz jest płacony w terminie , czy nie ma problemów np. ze zwierzętami , czy mieszkanie jest dobrze utrzymane.
×