Innenausbau

Użytkownik
 • Zawartość

  73
 • Dołączył

 • Ostatnio


1 obserwujący

O Innenausbau

 • Ranga
  Użytkownik
 • Urodziny

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. witam, zatrudnimy 2 monterów poręczy/balustrad, etc. Wymagamy prowadzenia działalności oraz aktualnych dokumentów. Mile widziany bus, własne narzędzia. Praca na terenie Leuven i okolic. Wstępnie zlecenie trwa 18-22.12. Jeżeli pracownicy się sprawdzą, wtedy współpraca będzie miała stały charakter. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.
 2. Witam, Zatrudnimy 2-3 elektrykow/montazystow z doswiadczeniem - aktualny projekt polega na wymianie umeblowania w szpitalach (zlecenie panstwowe). Wymagamy prowadzenia dzialalnosci, aktualnych dokumentow oraz podstawowych narzedzi. Mile widziana znajomosc j. obcego. Oferujemy dobra stawke godzinowa oraz kilometrowke (za kazdy przejechany km doplacamy 0,15eur). Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.
 3. Witam, Zatrudnimy 2 elektrykow z doswiadczeniem - aktualny projekt polega na demontazu lamp w szkole (zlecenie panstwowe). Wymagamy prowadzenia dzialalnosci, aktualnych dokumentow oraz podstawowych narzedzi. Mile widziana znajomosc j. obcego. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.
 4. witam, zatrudnimy elektryka z doświadczeniem. Wymagamy prowadzenia działalności, aktualnych dokumentów, posiadania auta i podstawowych narzędzi oraz znajomości j. obcego. Gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz stałe zatrudnienie. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.
 5. Witam, Zatrudnimy 2 monterow - praca polega na montazu karniszy w istniejacych lub swiezo oddanych inwestycjach. Nie wymagamy doswiadczenia. Wymagamy jednak mobilnosci, prowadzenia dzialalnosci, aktualnych dokumentow, znajomosci jezyka obcego przynajmniej u 1 z pracownikow. Praca na terenie Antwerpii i okolic. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.
 6. witam, zatrudnimy dekarzy/brygady dekarskie z doświadczeniem. Praca przy dachach płaskich jak i spadzistych - mile widziane doświadczenie przy obróbkach blacharskich. Wymagamy prowadzenia działalności oraz znajomości j. obcego przynajmniej u 1 z pracowników. Wymagamy również posiadania podstawowych narzędzi. Praca w Antwerpii i Brukseli oraz okolicach. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.
 7. witam, zatrudnimy 2 doświadczonych spawaczy. Praca polega głównie na spawaniu balustrad, płyt, rur, profili, etc. Wymagamy prowadzenia działalności, aktualnych dokumentów oraz znajomości j. obcego przynajmniej u 1 z pracowników. Praca w Tongeren i okolicach. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.
 8. Zatrudnimy hydraulikow z doswiadczeniem. Praca w lommel i okolicach. Wymagamy prowadzenia dzialalnosci oraz aktualnych dokumentow. Praca na dluzszy okres czasu. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.
 9. witam, zatrudnimy monterów izolacji (głównie wełna i pur/pir). Praca polega na izolacji kanałów wentylacyjnych/przewodów grzewczych-chłodniczych. Wymagamy prowadzenia działalności, aktualnych dokumentów oraz podstawowych narzędzi. Mile widziana znajomość j. angielskiego lub francuskiego/flamandzkiego. Praca w okolicach oraz na terenie Genk. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.
 10. witam, zatrudnimy elektryków z doświadczeniem. Praca na terenie i w okolicach Antwerpii. Wymagamy prowadzenia działalności, aktualnych dokumentów oraz własnych podstawowych narzędzi. Nie jest to jednorazowe zlecenie - praca na dłuższy okres czasu. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.
 11. witam, zatrudnimy murarzy z doświadczeniem. Wymagamy prowadzenia działalności. Murowanie na sztuki. Po zakończonym projekcie posiadamy 2 zlecenia na 2 nowe obiekty od podstaw. Praca w regio Antwerpen. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam
 12. witam, zatrudnimy spawaczy mig/mag, tig z doświadczeniem. Wymagane posiadanie auta aby dojeżdżać do pracy. Gwarantujemy: - wynagrodzenie wypłacane co tydzień, - umowa o pracę na warunkach holenderskich, - darmowe zakwaterowanie, - pracujemy 40h tygodniowo - wynagrodzenie tygodniowe to 475eur netto. NIE WYMAGAMY znajomości języka obcego! Ważne: Praca na terenie Holandi - Venlo. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam
 13. witam serdecznie, zatrudnimy elektryka z doświadczeniem oraz działalnością. Mile widziana znajomość j. obcego. Wymagane podstawowe narzędzia. Oferujemy stałe zatrudnienie oraz atrakcyjne stawki. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. pozdrawiam
 14. witam, zatrudnimy hydraulika ze znajomoscia j. niemieckiego na umowe o prace na warunkach holenderskich. Wymagane posiadanie auta (aby dojechac do pracy) oraz podstawowe narzedzia. Praca w Niemczech w okolicach Meppen. Gwarantujemy zatrudnienie na umowe o prace, darmowe zakwaterowanie o dobrym standardzie, wypłaty co tydzień, stałe zatrudnienie. Pracujemy min. 40h tygodniowo - wynagrodzenie tygodniowe to 475eur netto. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.
 15. witam, zatrudnimy spawacza MAG ze znajomoscia j. niemieckiego lub j. angielskiego na umowe o prace na warunkach holenderskich. Wymagane posiadanie uta (aby dojechac do pracy). Praca w Niemczech w okolicach Frankfurt am Main. Gwarantujemy zatrudnienie na umowe o prace, darmowe zakwaterowanie o dobrym standardzie, wypłaty co tydzień, stałe zatrudnienie. Pracujemy min. 40h tygodniowo - wynagrodzenie tygodniowe to 450eur netto. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.