Skocz do zawartości

FreeMan

Użytkownik
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

1019 wyświetleń profilu
 1. Najlepsza opcja, żona otwiera w polsce działalność, płaci ZUS 3 miesiące, wystawia rachunki max do trzech tysięcy, bierze wcześniej dotacje na otwarcie firmy. Następnie stara się o dotacje na utworzenie miejsca pracy, a że ja spełniam wszystkie wymagane oczekiwania zatrudniania mnie. Następnie stara się o A1, melduje ją w między czasie w Belgii, sporządzamy z belgijskim szefem odpowiednią umowę, przerejestrowuje dostawczaka na firme abym mógł wozić żarcie i wszystko co jest mi i ewentualnym pracownikom potrzebne. Zatrudniamy ludzi, załatwiamy papiery limose, EKUZ i itd. Firma wystawia rachunki co dwa tygodnie, aby uniknąć ewentualnych problemów finansowych. Teraz proszę o uwagi ludzi „praktykujących” ten biznes, czy jest sens, mam chłopaków chętnych pracować po 9 euro z mieszkaniem. Co na to powiecie, brać to?
 2. Witam, podpowie mi jakąś życzliwa dusza gdzie mogę zapisać się na lekcje francuskiego, najchętniej jakaś szkoła językowa, mam nadzieję, że taka w okolicy działa. Jeśli nie może ktoś udziela prywatnie lekcji lub macie jakieś inne pomysły.
 3. Witam, mam ofertę od firmy w której obecnie pracuję, chociaż słowo pracuje nie jest właściwe bo jestem tu na polskim kontrakcie a nie na belgijskiej umowie, szef proponuje abym otwarł firmę w PL i zatrudnił 2-3 pracowników a potem wykonywał zlecenia od niego, wszystko liczone z godzin. Pytanie jaka forma działalności jest najbardziej korzystna, czy mogę być na A1? Oraz najważniejsze czy 18 euro na godzinę za każdą osobę w tym przypadku to sensowna stawka, nie ponoszę żadnych kosztów typu mieszkanie, narzędzia, ubrania czy amortyzacja samochodu.
 4. Warszawa Modlin - Kraków

  Problem w tym, że loty do Balic z Charleroi są tylko rano a to mi nie odpowiada.
 5. Witam, potrzebuje informacji jak najszybciej dostać się z lotniska w Modlinie, po wieczornym locie z Charleroi na południe Polski nie tracąc czasu czekając na autobus do WAR Cen. a potem na nocny pociąg do KRK. Macie jakieś sprawdzone sposoby?
 6. Witam, jakie leki polecacie na zatkane zatoki i towarzyszący ból głowy, które można kupić bez recepty?
×