FreeMan

Użytkownik
 • Zawartość

  12
 • Dołączył

 • Ostatnio


O FreeMan

 • Ranga
  Użytkownik
 • Urodziny 04.07.1986

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Pochodzenie
  Kraków
 • Profil na Facebook

Ostatnio na profilu byli

828 wyświetleń profilu
 1. Jak w tytule, szukam pokoju z meldunkiem w Charleroi, trzydziestokilkuletni facet bez nałogów. Tel +48 512778496
 2. Jak w tytule 28.05 potrzebuje wyruszyć do Belgi. Pilne.Tel 512778496
 3. Jak w tytule szukam transportu dla jednej osoby. Tel +48512778496. Tomek
 4. Witam, jak w tytule. W weekendy albo po godzinach zamontuje okna, drzwi, bramy garażowe oraz rolety. Ewentualnie obróbki okien silikonem, plastikowymi listwami lub tynkiem jak kto woli, zgodnie z belgijskie standardami, a nawet bez specjalnych dopłat polskimi. Jeśli ktoś potrzebuje jakiś elementów stolarki otworowej również mogę pomoc. Tel. +48 512 778 496 +32 46 52 61 675 Polecam
 5. Najlepsza opcja, żona otwiera w polsce działalność, płaci ZUS 3 miesiące, wystawia rachunki max do trzech tysięcy, bierze wcześniej dotacje na otwarcie firmy. Następnie stara się o dotacje na utworzenie miejsca pracy, a że ja spełniam wszystkie wymagane oczekiwania zatrudniania mnie. Następnie stara się o A1, melduje ją w między czasie w Belgii, sporządzamy z belgijskim szefem odpowiednią umowę, przerejestrowuje dostawczaka na firme abym mógł wozić żarcie i wszystko co jest mi i ewentualnym pracownikom potrzebne. Zatrudniamy ludzi, załatwiamy papiery limose, EKUZ i itd. Firma wystawia rachunki co dwa tygodnie, aby uniknąć ewentualnych problemów finansowych. Teraz proszę o uwagi ludzi „praktykujących” ten biznes, czy jest sens, mam chłopaków chętnych pracować po 9 euro z mieszkaniem. Co na to powiecie, brać to?
 6. Witam, podpowie mi jakąś życzliwa dusza gdzie mogę zapisać się na lekcje francuskiego, najchętniej jakaś szkoła językowa, mam nadzieję, że taka w okolicy działa. Jeśli nie może ktoś udziela prywatnie lekcji lub macie jakieś inne pomysły.
 7. Witam, mam ofertę od firmy w której obecnie pracuję, chociaż słowo pracuje nie jest właściwe bo jestem tu na polskim kontrakcie a nie na belgijskiej umowie, szef proponuje abym otwarł firmę w PL i zatrudnił 2-3 pracowników a potem wykonywał zlecenia od niego, wszystko liczone z godzin. Pytanie jaka forma działalności jest najbardziej korzystna, czy mogę być na A1? Oraz najważniejsze czy 18 euro na godzinę za każdą osobę w tym przypadku to sensowna stawka, nie ponoszę żadnych kosztów typu mieszkanie, narzędzia, ubrania czy amortyzacja samochodu.
 8. Witam, jak w tytule. W weekendy albo po godzinach zamontuje okna, drzwi oraz rolety. Ewentualnie obróbki okien silikonem, plastikowymi listwami lub tynkiem jak kto woli, zgodnie z belgijskie standardami, a nawet bez specjalnych dopłat polskimi. Jeśli ktoś potrzebuje jakiś elementów stolarki otworowej również mogę pomoc. Polecam.
 9. Problem w tym, że loty do Balic z Charleroi są tylko rano a to mi nie odpowiada.
 10. Witam, potrzebuje informacji jak najszybciej dostać się z lotniska w Modlinie, po wieczornym locie z Charleroi na południe Polski nie tracąc czasu czekając na autobus do WAR Cen. a potem na nocny pociąg do KRK. Macie jakieś sprawdzone sposoby?
 11. Witam, jakie leki polecacie na zatkane zatoki i towarzyszący ból głowy, które można kupić bez recepty?