Skocz do zawartości

wielkiPolak

Użytkownik
 • Zawartość

  25
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Sprzedam rower męski.

  Ważność: 15 godzin i 28 minut

  • Sprzedam
  • Używane

  Witam! Sprzedam rower męski ,bez przerzutek,rama 57 cm,sprawny ,nie kradziony (mam fakturę zakupu),trzymany cały czas po dachem.Cena 45 euro.Tel.0466 397 147 .

  45.00 EUR

 2. Sprzedam rower męski.

  To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Sprzedam
  • Używane

  Witam! Mam do sprzedania rower męski ,siwy kolor ,duża rama,sprawny,nie kradziony!!Cena 45 euro.Tel. 0466 397 147.Normalne ślady użytkowania.

  45.00 EUR

 3. TV Przez Internet

  Może koś wie ,zna sie na zakładaniu ,instalowaniu polskiej tv przez internet na dekoderze Mag 254w1 IPTV set top box lub innych modelach
 4. Prąd- Woda - koszty

  Witam! Wszystko zależy od tego ,kto ile czego zużywa np; wody czy dziennie kąpie się w wannie czy bieże szybki prysznic ,czy całe wieczory śieci się wszystkie oświetlenie z normalnymi żarówkami ,czy co drógi dzień pieczemy w piekarniku,co dwa dni pralka chodzi,codziennie ze 2 razy zmywarka ,czy ogrzewanie chodzi dzień i noc ciągle ,to wtedy pociągnie z kieszeni.Tu prąd należy do drogich mediów,następnie gaz i woda.My we dwoje co miesiąc za prąd i gaz płacimy 140 euro a za wode raz na kwartał 160 euro i należymy do osób średnio zużywających .
 5. Egzamin z kursu integracyjnego.

  Kurs integracyjny jest organizowany dla polaków w naszym języku i prowadzi Polka /Polak i można opóścić przez cały kurs tylko 2 razy zajęcia i nie ma żadnych egzaminów!!!
 6. Dentysta / Stomatolog

  Ludzie na miłośc boską ,gdzie wy chodzicie do dentysty czy innego lekrza specialisty!! Ci polscy stomatolodzy to chyba największe konowały ,w Polsce w swoich miejscowościach ludzie omijali szerokim łukiem,to wyjechali za granice.Belgusy jako dentyści robią super,wiem bo korzystałem nie razi moge polecić.
 7. Czynsz za Mieszkanie

  płacąc do ręki czynsz za mieszkanie- czyli właściciel nie zarejestrował umowy w belastingdienst(urząd skarbowy)!!
×