Skocz do zawartości

wielkiPolak

Użytkownik
 • Zawartość

  29
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Z BELGII DO POLSKI!!!

  To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Do Polski
  • Pilne

  Z Belgii do Polski-Zgierz -w czwartek wieczór ,szukam.Mój tel. 0466397147.

  -0.01 EUR

 2. Z BELGII DO POLSKI-SZUKAM

  To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Do Polski
  • Pilne

  Szukam transportu w dn.19.04 br. z Belgii -Oostrozebeke do Polski Kutno-Łowicz łódzkie oraz chętnie wrócę z tą samą osobą do Belgii w dn.27 lub 28.04 br.Mój tel.0466397147

  file_free

 3. TV Przez Internet

  Może koś wie ,zna sie na zakładaniu ,instalowaniu polskiej tv przez internet na dekoderze Mag 254w1 IPTV set top box lub innych modelach
 4. Prąd- Woda - koszty

  Witam! Wszystko zależy od tego ,kto ile czego zużywa np; wody czy dziennie kąpie się w wannie czy bieże szybki prysznic ,czy całe wieczory śieci się wszystkie oświetlenie z normalnymi żarówkami ,czy co drógi dzień pieczemy w piekarniku,co dwa dni pralka chodzi,codziennie ze 2 razy zmywarka ,czy ogrzewanie chodzi dzień i noc ciągle ,to wtedy pociągnie z kieszeni.Tu prąd należy do drogich mediów,następnie gaz i woda.My we dwoje co miesiąc za prąd i gaz płacimy 140 euro a za wode raz na kwartał 160 euro i należymy do osób średnio zużywających .
 5. Egzamin z kursu integracyjnego.

  Kurs integracyjny jest organizowany dla polaków w naszym języku i prowadzi Polka /Polak i można opóścić przez cały kurs tylko 2 razy zajęcia i nie ma żadnych egzaminów!!!
 6. Dentysta / Stomatolog

  Ludzie na miłośc boską ,gdzie wy chodzicie do dentysty czy innego lekrza specialisty!! Ci polscy stomatolodzy to chyba największe konowały ,w Polsce w swoich miejscowościach ludzie omijali szerokim łukiem,to wyjechali za granice.Belgusy jako dentyści robią super,wiem bo korzystałem nie razi moge polecić.
 7. Czynsz za Mieszkanie

  płacąc do ręki czynsz za mieszkanie- czyli właściciel nie zarejestrował umowy w belastingdienst(urząd skarbowy)!!
×