Skocz do zawartości

wielkiPolak

Użytkownik
 • Zawartość

  23
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Do Sprzedania!!

  Ważność: 17 godzin i 42 minuty

  • Sprzedam
  • Nowe

  Witam! Są dwie działki budowlane do sprzedania po 20 arów każda w miejscowości Chełchy gm.Sypniewo(mazowieckie)Wkoło czyste tereny,dużo lasów(1km),cisza i spokój.Więcej pod tel. 0466397147.

  file_free

 2. TV Przez Internet

  Może koś wie ,zna sie na zakładaniu ,instalowaniu polskiej tv przez internet na dekoderze Mag 254w1 IPTV set top box lub innych modelach
 3. Prąd- Woda - koszty

  Witam! Wszystko zależy od tego ,kto ile czego zużywa np; wody czy dziennie kąpie się w wannie czy bieże szybki prysznic ,czy całe wieczory śieci się wszystkie oświetlenie z normalnymi żarówkami ,czy co drógi dzień pieczemy w piekarniku,co dwa dni pralka chodzi,codziennie ze 2 razy zmywarka ,czy ogrzewanie chodzi dzień i noc ciągle ,to wtedy pociągnie z kieszeni.Tu prąd należy do drogich mediów,następnie gaz i woda.My we dwoje co miesiąc za prąd i gaz płacimy 140 euro a za wode raz na kwartał 160 euro i należymy do osób średnio zużywających .
 4. Egzamin z kursu integracyjnego.

  Kurs integracyjny jest organizowany dla polaków w naszym języku i prowadzi Polka /Polak i można opóścić przez cały kurs tylko 2 razy zajęcia i nie ma żadnych egzaminów!!!
 5. Dentysta / Stomatolog

  Ludzie na miłośc boską ,gdzie wy chodzicie do dentysty czy innego lekrza specialisty!! Ci polscy stomatolodzy to chyba największe konowały ,w Polsce w swoich miejscowościach ludzie omijali szerokim łukiem,to wyjechali za granice.Belgusy jako dentyści robią super,wiem bo korzystałem nie razi moge polecić.
 6. Czynsz za Mieszkanie

  płacąc do ręki czynsz za mieszkanie- czyli właściciel nie zarejestrował umowy w belastingdienst(urząd skarbowy)!!
 • Kto jest online?   0 użytkowników, 0 anonimowych , 23 gości (Zobacz całą listę)

  Brak zarejestrowanych użytkowników online

×