Skocz do zawartości

marecki990

Użytkownik
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

1063 wyświetleń profilu
 1. Tablice Zjazdowe,tranzytowe

  My również korzystaliśmy z ich usług. Mają siedziby na granicach Polski oraz w Brukseli. Robią blachy belgijskie, niemieckie, użyczają komisowe. Pech chciał, że mieliśmy stłuczkę- także policja zweryfikowała tranzytowe tablice- bez żadnego problemu. Pozdrawiam
 2. Zatrudnienie pracowników.

  Jesli bym wiedzial, nie zadalbym tego pytania. Interesuja mnie ewentualne formy zatrudnienia pracownika, prowadzac biznes jako 'zelfstandig'. Od kiegowego wiem, ze nie mam takiej mozliwosci (nie intetesuje mnie wspolpraca z A1).
 3. Zatrudnienie pracowników.

  A Pan sie zajmuje moimi finansami? Pytanie bylo zupelnie inne.
 4. Witam, Czy będąc "zelfstandig" mam jakąś możliwość zatrudnienia pracownika? Potrzebuje kilka osób na krótki okres. Proszę o odpowiedź.
 5. Przyczepa Dwuosiowa W Belgii

  Przyczepkę do 750kg nie rejestrujesz w Belgii. Duplikujesz tablice rejestracyjną z auta, którym ją ciągniesz. Ubezpieczenie również jest współdzielone od samochodu.
 6. Rozliczenie rachunków...

  www.huurdersbond.be/
 7. Dom modułowy

  Witam, Chciałem zapytać czy ktoś orientuje się, gdzie można znaleźć miejsce/działkę do ustawienia domku w systemie modułowym? Bez pozwoleń, domek jest stawiany na blokach betonowych. Gent i najbliższa okolica.
 8. Symulator podatku drogowego: https://belastingen.fenb.be/vfp-portal-pub2-web/simulatieVerkeersbelasting.html#/q/top
 9. Symulator obliczenia podatku drogowego: https://belastingen.fenb.be/vfp-portal-pub2-web/simulatieVerkeersbelasting.html#/q/top
 10. FLAMANDZKI: słownik, materiały audio

  http://nederlandsoefenen.be/oost-vlaanderen/ Enjoy. :)
 11. Otwarcie Konta W Banku Bez Meldunku I Dowodu Be

  W BNP Paribas Fortis otworzysz minimum na Aneks19 lub na dowód jeśli masz BE.
 12. Sklep Primark

  W Gent trwa jeszcze budowa, więc ciężko żeby był otwarty. :)
 13. Niderlandzki- Szkoła Weekendowa

  Oczywiście, że Huis van het Nederlands Gent prowadzi kursy również weekendowe. W soboty w godz. 9:00-11:55. Jak zapiszesz się to może jeszcze się załapiesz na trzecią lekcje za tydzień..
 14. Donguralesko Haga

  Siema, Wybiera się ktoś na koncert Gurala do Hagi 05.12.2014? Mam 3 wolne miejsca z Gent, Antwerpia.
 15. Poszukiwanie Pracy

  Z fabrykami może być ciężej, ponieważ duże spółki zatrudniają pracowników przez biura. Jeśli chodzi o szklarnie to z własnego i nie tylko doświadczenia, mogę powiedzieć, że to jeden z lepszych pomysłów na znalezienie tam pracy. Ja odwiedzając ich kilkanaście, zatrzymałem się na kilka miesięcy w jednej, oczywiście na plukkarte.
×