Skocz do zawartości

JanoNR

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Mandat Za Parkowanie

  Otóż to! Wątpię, że to było miejsce ''zarezerwowane'' żadnego znaku na asfalcie i żadnej tabliczki nie widziałem. Napisałem maila i czekam na odpowiedź, w razie jej braku odwiedzę owe biuro.
 2. Mandat Za Parkowanie

  No właśnie ta cena :) ''Parkereen op een parkeerapparatuurplaats zonder betaalticket op de voorgeschreven wijze aanwezig in het voertuig''-parkowanie bez biletu. Data biletu 20.08.2016. 2 tyg na zapłatę, 6 tyg na odwołanie. podali stronę do odwołania http://www.eindhoven.nl/producten/Bezwaar-tegen-parkeerbon.htm. "Aby dowiedzieć się, czy jest sens, aby złożyć skargę, można najpierw zrobić badanego obiektu. Po udzieleniu odpowiedzi na kilka pytań, można złożyć skargę w internecie natychmiast po teście." Co z tym fantem najlepiej zrobić? Szukać nagrania z monitoringu ? choć to bardzo trudne zadanie :)
 3. Mandat Za Parkowanie

  Witam! Czy orientuje się jak mogę wyjaśnić następującą sytuację? Mianowicie byłem turystycznie w Eindhoven zaparkowałem na płatnym parkingu, poszedłem do parkomatu nie mieliśmy drobnych, wiec chciałem zapłacić kartą, włożyłem, pin wpisałem poprawnie karta wyszła i bilecik, na nim 5 euro, rzuciłem za szybę i poszliśmy w drogę. Wracając widzę mandat, po szybkim tłumaczeniu okazało się ze nie odczytało dobrze karty i transakcja nie przebiegła poprawnie i dostałem 63 E mandatu za brak biletu. Co mam zrobić, ktoś pomoże ? Dzwoniłem na numer z parkomatu ale bezskutecznie. Motywuję anulację tego mandatu tym, że nie znam Holenderskiego i jako turysta będąc pierwszy raz nie zorientowałem się że transakcja nie przebiegła pozytywnie oraz najważniejsze( na kamerach zapewne widać) że szukaliśmy drobnych i chciałem zapłacić karta. Pomoże ktoś?
×