Skocz do zawartości

InTemporis

User_BN
 • Zawartość

  70
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Monter ogrodzeń

  To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  Agencja Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej. Dla naszego klienta w Belgii poszukujemy chętnych do podjęcia pracy na stanowisku: MONTER OGRODZEŃ Zakres obowiązków: Montaż ogrodzeń: prace przy pomocy minikoparki, wykonywanie wykopów, zalewanie betonem, montaż słupów, siatki. Praca w oparciu o rysunek techniczny, mapy, plany. Drobne prace murarskie. Wymagania: Doświadczenie na stanowisku związanym z montażem ogrodzeń. Znajomość typów mocowań, wsporników, itp. Dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od zaraz na dłuższy okres czasu. Status ubezpieczeniowy w Polsce: 30 dni ubezpieczenia społecznego/zdrowotnego w ZUS lub KRUS. Oferujemy: Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową. Stawkę 14,89 € brutto/h. Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek (dokument A1, składki odprowadzane od średniej krajowej). Bezpłatne zakwaterowanie. Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych. Możliwość długofalowej współpracy. Oferta pracy tymczasowej. Licencja Agencji nr. 1954.

  14.89 EUR

 2. PRACOWNIK MYJNI SAMOCHODOWEJ

  To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej. Dla naszego klienta, belgijskiej firmy specjalizującej się w kompleksowym serwisie aut dostawczych i ciężarowych, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: PRACOWNIK MYJNI SAMOCHODOWEJ Zakres obowiązków: Kompleksowe mycie oraz sprzątanie aut (na zewnątrz i w środku). Staranne wykonywanie zleconych prac. Dbanie o stanowisko pracy i powierzony sprzęt. Wymagania: Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego. Mile widziane własne auto na wyjazd. Status ubezpieczeniowy w Polsce: 30 dni ubezpieczenia społecznego/zdrowotnego w ZUS lub KRUS. Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz. Oferujemy: Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową. Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek. Stawkę godzinową 12,00 € brutto/h. Bezpłatne zakwaterowanie. Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych. Możliwość nawiązania długofalowej współpracy. Oferta pracy tymczasowej. Licencja Agencji nr 1954.

  12.00 EUR

 3. Monter ogrodzeń- praca od zaraz!

  To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  Agencja Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej. Dla naszego klienta w Belgii poszukujemy chętnych do podjęcia pracy na stanowisku: MONTER OGRODZEŃ Zakres obowiązków: Montaż ogrodzeń: prace przy pomocy minikoparki, wykonywanie wykopów, zalewanie betonem, montaż słupów, siatki. Praca w oparciu o rysunek techniczny, mapy, plany. Drobne prace murarskie. Wymagania: Doświadczenie na stanowisku związanym z montażem ogrodzeń: min. 2 lata. Znajomość typów mocowań, wsporników, itp. Uprawnienia na minikoparkę - będą dodatkowym atutem. Mile widziana znajomość języka francuskiego. Status ubezpieczeniowy w Polsce: 30 dni ubezpieczenia społecznego/zdrowotnego w ZUS lub KRUS. Oferujemy: Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową. Stawkę 14,89 € brutto/h. Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek (dokument A1, składki odprowadzane od średniej krajowej). Bezpłatne zakwaterowanie. Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych. Możliwość długofalowej współpracy. Oferta pracy tymczasowej. Licencja Agencji nr. 1954.

  14.89 EUR

 4. PRACOWNIK MYJNI SAMOCHODOWEJ

  To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej. Dla naszego klienta, belgijskiej firmy specjalizującej się w kompleksowym serwisie aut dostawczych i ciężarowych, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: PRACOWNIK MYJNI SAMOCHODOWEJ Zakres obowiązków: Kompleksowe mycie oraz sprzątanie aut (na zewnątrz i w środku). Staranne wykonywanie zleconych prac. Dbanie o stanowisko pracy i powierzony sprzęt. Wymagania: Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego. Mile widziane własne auto na wyjazd. Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz. Oferujemy: Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową. Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek. Stawkę godzinową 12,00 € brutto/h. Bezpłatne zakwaterowanie. Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych. Możliwość nawiązania długofalowej współpracy. Oferta pracy tymczasowej. Licencja Agencji nr 1954.

  file_free

 5. Operator frezarki drogowej

  To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej. Dla naszego klienta, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy w Belgii na stanowisku: OPERATOR FREZARKI DROGOWEJ Zakres obowiązków: Praca na maszynach marki Wirtgen. Przemieszczenie się frezarką na różne budowy. Załadunek i rozładunek. Frezowanie asfaltu/ betonu. Regulowanie maszyny. Wymagania: Mile widziane doświadczenie w pracy na ww. stanowisku. Komunikatywna znajomość języka angielskiego, niderlandzkiego lub francuskiego. Prawo jazdy C lub C+E. Mile widziane auto dyspozycyjne na wyjazd. Oferujemy: Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową. Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek. Stawkę godzinową 14,00 € brutto/h. Bezpłatne zakwaterowanie. Szkolenie wprowadzające. Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych. Możliwość nawiązania długofalowej współpracy. Oferta pracy tymczasowej. Licencja Agencji nr 1954.

  file_free

 6. Monter (targi i wystawy)

  To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej. Dla naszego klienta, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: Monter (targi i wystawy) Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Montaż instalacji elektrycznych, hydraulicznych oraz systemów oświetleniowych na targach i stoiskach targowych w Brukseli. Pakowanie, załadunek i rozładunek elementów stoisk. Montaż oraz demontaż konstrukcji. Prace przygotowawcze, naprawcze i porządkowe. Wymagania: Wiedza z zakresu elektryki, dodatkowym atutem będzie znajomość hydrauliki. Mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku oraz wykształcenie kierunkowe. Znajomość języka angielskiego, holenderskiego lub francuskiego na poziomie komunikatywnym (warunek konieczny). Auto dyspozycyjne na wyjazd (warunek konieczny). Zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność. Oferujemy: Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową. Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek. Stawkę godzinową (od 12,69 € brutto/h do 14,59 € brutto/h ). Bezpłatne zakwaterowanie. Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych. Możliwość nawiązania długofalowej współpracy. Oferta pracy tymczasowej. Licencja Agencji nr 1954.

  file_free

×