Skocz do zawartości

worker_1

User_BN
 • Zawartość

  66
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

2 obserwujących

 1. Ważność: 3 dni i 16 godzin

  • Zatrudnię
  • Pilne

  Witam. Nawiąże współprace z monter/pomocnik okien/drzwi/fasad aluminiowych i innych prac z tym związanych. Praca w okolicach Bruxeli/Antwerpii/Haschelt - pracujemy tam gdzie jest praca. Wymagana własna działalność gospodarcza , doświadczenie w pracy z elektronarzędziami. - CHĘCI DO PRACY. Osobom z problemami alkoholowymi, lubiącymi ,,chodzić" po budowie , wszystko wiedzącym - po kilku miesiącach pracy z góry dziękuje , nie marnujmy swojego czasu i zdrowia. ps. pozdrawiam tych panów którzy mieli stawić się w pracy - wystarczyło wysłać sms . nr kontaktowy - 0487616577 pozdr.

  19.00 EUR

 2. To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Pilne

  Witam. Nawiąże współprace z monter/pomocnik okien/drzwi/fasad aluminiowych. Praca w okolicach Bruxeli/Antwerpii/Haschelt - pracujemy tam gdzie jest praca. Wymagana własna działalność gospodarcza , chęci do pracy, doświadczenie w pracy z elektronarzędziami. Osobom z problemami alkoholowymi, lubiącymi ,,chodzić" po budowie , wszystko wiedzącym - po kilku miesiącach pracy z góry dziękuje , nie marnujmy swojego czasu i zdrowia. ps. pozdrawiam tych panów którzy mieli stawić się w pracy - wystarczyło wysłać sms . nr kontaktowy - 0487616577 pozdr.

  19.00 EUR

 3. To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Pilne

  Witam. Nawiąże współprace z monter/pomocnik okien/drzwi/fasad aluminiowych. Praca w okolicach Bruxeli/Antwerpii/Haschelt - pracujemy tam gdzie jest praca. Wymagana własna działalność gospodarcza , chęci do pracy, doświadczenie w pracy z elektronarzędziami. Osobom z problemami alkoholowymi, lubiącymi ,,chodzić" po budowie , wszystko wiedzącym - po kilku miesiącach pracy z góry dziękuje , nie marnujmy swojego czasu i zdrowia. pozdr.

  19.00 EUR

 4. Instalacje Lpg w aucie

  Witam. Może ktoś polecić dobry zakład do założenia instalacji Lpg . Czy po założeniu instalcji muszę zrobić nowy przegląd na auto, pozdr
 5. [email protected]

  https://www.socialsecurity.be/site_fr/employer/infos/index.htm Możesz zrobić rejestracje z tej strony,
 6. Wymiana dachu

  Witam, Może ktos polecic jakąs solidna firme do wymiany dachu w domku jednorodzinnym - pozdr
 7. A1 Stawki za godzine

  Chyba nie rozumiem - Fakturując dla firm Budowlanych wystawiamy faktury bez Btv. W przypadku fakturowania dla osób prywatnych nie wiem nie wypowiadam się. Co najwyżej jako główny wykonawca biorąc podwykonawców kombinuje aby usługę wykonać jak najtaniej. ???
 8. A1 Stawki za godzine

  A mógłbyś napisać w jaki to sposób Belg omija ten podatek ?
 9. Karta paliwowa

  Witam. Jaka karte paliwową polecacie. Ewentualnie jaką firme co sie tym zajmuje.
×