Skocz do zawartości

irko

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

449 wyświetleń profilu
 1. Pomocy !

  Pomocy ! Od września 2016 roku przebywam w Polsce .Po bankructwie mej firmy Belgijskiej w styczniu 2016 roku przeszedłem na zasiłek Belgijski dla bezrobotnych pobierałem go do sierpnia 2016 roku (około 7 miesięcy) .Teraz gdy rozliczam się w Polsce potrzebuje rozliczenie podatkowe z tego zasiłku (ile podatku pobrano do Urzędu Skarbowego) bo inaczej w Polsce będę musiał zapłacić 5 tyś zł. Wiadomo Belgia nie spieszy się z takimi rozliczeniami ja mam tylko czas do kwietnia ! Może ktoś mi doradzi jak to przyspieszyć . Z góry dziękuje za jakąkolwiek pomoc !
 2. Witam Mam pytanie czy można w Belgi załatwić tablice zjazdowe na motocykl . Jeżeli ktoś jest w temacie i ma jakieś namiary to proszę o pomoc .
 3. Problem Ze Znalezieniem Lokum

  Miałem z synem ten sam problem z wynajeciem mieszkania. Wszystko było pięknie do chwili kiedy poznali naszą narodowość ,5 Agencji dawało nam mieszkania i potem odmawiało tłumacząc się lepszymi ofertami, gdy póżniej sprawdzaliśmy mieszkania dalej były wolne. Taki już nasz polaków los troche sobie może zasłużyliśmy!!
×