Skocz do zawartości

serwis_komputerowy

Użytkownik
 • Zawartość

  33
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

6450 wyświetleń profilu
 1. To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Oferuję usługi
  • Zapraszam

  Dojeżdżam do klienta - Gent, Brugia, Flandria Wschodnia i Zachodnia, wybrzeże i okolice. Możliwy również dojazd w inny rejon Belgii. -naprawy komputerów, laptopów, tabletów, smartfonów, GPSów itp. -wymiana podzespołów: dysków, klawiatur, płyt głównych, ekranów itd. -wgrywanie systemów operacyjnych -zmiana języka -likwidacja wirusów -odzyskiwanie danych -przyspieszanie komputera -aktualizacja map i oprogramowania w nawigacjach GPS -wgrywanie polskiego menu do telefonów telefon: 0486 23 33 48

  file_free

 2. Kredyty, Pozyczki

  Zazwyczaj z trzech ostatnich miesięcy.
 3. Gdzie mogę kupic Air Max ?

  W prawie każdym sklepie sportowym.
 4. Zmiana Adresu W Dowodzie Rejestracyjnym

  A mi na gminie powiedzieli że u nich nie zmienią .Więc sama niewiem już gdzie się udać,dziękuje . Trzeba było wejść do środka :D
 5. Mieszkanie Z Interimu

  Wynająć sobie inne mieszkanie na własną rękę. Tylko ze: nie majac stalego kontraktu ciezko mu bedzie cos wynajac, po drugie opuszczajac mieszkanie z interimu automatycznie moze sie pozegnac z praca. Co za farmazony? Ja jakoś nie miałem problemu z wynajęciem mieszkania mając kontrakty tygodniowe z interimu, nie mówiąc już o jakichkolwiek kłopotach z samym interimem.
 6. Mieszkanie Z Interimu

  Wynająć sobie inne mieszkanie na własną rękę.
 7. Cło Za Przesyłki Z Chin Do Belgii

  zamawiane było po 100 i 200 euro i zadnego cła nie było,zdziwiony??? Czytaj ze zrozumieniem i daruj sobie nieeleganckie docinki.
 8. Cło Za Przesyłki Z Chin Do Belgii

  Po pierwsze to podatek celny trzeba zapłacić gdy wartość przedmiotu jest większa niż 45 euro, po drugie otwierają tylko te paczki, na których przy prześwietleniu widać, że jest tam coś cennego typu smartfon, aparat itp. Więc albo dziewczyna miała szczęście i paczka nie wzbudziła zainteresowania celników albo zamawiała przedmioty o niskiej wartości. A z terminem dostawy, to czasem uda się w dwa tygodnie, a czasem trzeba czekać dłużej, szczególnie jak paczka wyląduje u celników.
 9. Cło Za Przesyłki Z Chin Do Belgii

  Wtedy zaglądają do środka i jak nie ma tam żadnej faktury, to proszą o dosłanie jakiegoś dowodu zakupu, np wyciągu z karty kredytowej i na tej podstawie obliczają podatek celny, po opłaceniu wysyłają przesyłkę do adresata.
 10. Cło Za Przesyłki Z Chin Do Belgii

  Ja tam też parę razy kupowałem. Trzeba uważać na produkty o podejżanie niskich cenach u sprzedawców bez opinii, bo można dostać podróbkę lub wogóle nic. Lepiej zapłacić więcej, ale u sprawdzonego sprzedawcy. No i trzeba się uzbroić w cierpliwość, bo średni czas dostawy to czasem miesiąc lub dłużej. Acha, a jeszcze a propos tej opłaty celnej, to jeżeli się samemu nie zgłosi do douane przesyłki, to dodatkowo naliczają jakąś opłatę, chyba coś około 20-30 euro, więc lepiej zgłosić.
 11. Cło Za Przesyłki Z Chin Do Belgii

  Tutaj masz ogólne info http://fiscus.fgov.be/interfdanl/nl/citizens/pakket.htm A tutaj możesz orientacyjnie obliczyć podatek http://thomasvanhoutte.be/bereken-tax-en-douanekosten-internationale-verzending/
 12. 2Dehands, Kapaza- Jak Kupować Na Tych Stronach?

  Te strony to nie są aukcje tylko ogłoszenia.
 13. wymiana centów na euro

  W KBC wymienili mi bez problemu choć wcale nie jestem ich klientem.
 14. Matryca do laptopa

  ebay
×