Skocz do zawartości

KbtiPoland

User_BN
 • Zawartość

  2138
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

4110 wyświetleń profilu
 1. Pakowanie owoców Meer/Belgia

  Ważność: 6 dni i 14 godzin

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  Agencja zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) poszukuje pakowaczy i sortowaczy owoców w zakładzie w miejscowości Meer w Belgii. Opis stanowiska - sortowanie, ważenie i pakowanie owoców egzotycznych na linii produkcyjnej. Wymagania: - komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego, - elastyczność i motywacja do pracy, - własne zakwaterowanie w okolicy Meer i własny transport do pracy, - gotowość do wykonywania innych zadań, jeśli jest to wymagane. Oferta: - wynagrodzenie – 12,91 euro/h brutto, - belgijska umowa, - praca jednozmianowa (od 07:30), - zwrot kosztów podróży. Więcej informacji +48 570 935 868 Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres [email protected] w temacie wpisując: pakowanie owoców / Meer Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

  12.91 EUR

 2. Ważność: 6 dni i 14 godzin

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  Agencja KBTI Poland (cert. 9154) poszukuje dla swojego klienta w Belgii osób do pracy przy produkcji plastikowych pojemników: Miejsce pracy: Meer/Belgia Obowiązki: Praca na produkcji plastikowych pojemników Obsługa maszyn Inne czynności magazynowe Wymagania: Własny transport do pracy Własne zakwaterowanie w okolicach miejscowości Meer Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego Oferujemy: Wynagrodzenie: I i II zmiana 12,39 euro/h brutto III zmiana – 14,12 euro/h brutto Dodatek za dojazdy do pracy Praca w systemie trzyzmianowym Belgijska umowa Więcej informacji +48 570 935 868 Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres [email protected] w temacie wpisując: pracownik produkcji pojemników Meer. Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

  12.39 EUR

 3. Inwentaryzacja - Antwerpia

  Ważność: 6 dni i 14 godzin

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  KBTI Poland (cert. 9154) poszukuje osób do pracy w Belgii na stanowisko: inwentaryzator/-ka Obowiązki: przeprowadzenie inwentaryzacji w sklepach, skanowanie i liczenie produktów. Wymagania: własne zakwaterowanie w okolicach Antwerpii, znajomość j. angielskiego lub holenderskiego. Oferujemy: Wynagrodzenie – 10,66 euro brutto/h, dodatek za produktywność, dodatek za dojazdy do pracy. Więcej informacji +48 570 935 868 Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres email [email protected] z dopiskiem Inwentaryzator/Antwerpia Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

  10.66 EUR

 4. Ważność: 6 dni i 14 godzin

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) do firmy produkującej dania gotowe poszukuje osób do pracy na magazynie lub na produkcji. Obowiązki: W zależności od stanowiska: - pakowanie gotowych posiłków np. kanapki, tortille, sałatki, - przygotowywanie gotowych posiłków lub sosów (np. krojenie warzyw) - etykietowanie, - obsługa maszyn, - układanie pudełek na paletach, - lub prace magazynowe. Wymagania: - znajomość języka niderlandzkiego lub angielskiego, - własne zakwaterowanie w okolicach Oevel, - własny transport do pracy. Oferta: - belgijska umowa, - możliwość długoterminowego zatrudnienia oraz stałego kontraktu bezpośrednio od pracodawcy, - wynagrodzenie 13,37 euro brutto/h, - praca w systemie zmianowym, - możliwość nadgodzin, - zwrot za transport. Więcej informacji +48 570 935 868 Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres [email protected] w temacie wpisując pakowacz Oevel Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

  13.37 EUR

 5. Rzeźnik Meer/Belgia

  Ważność: 5 dni i 20 godzin

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  Agencja zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) dla belgijskiego klienta poszukuje pracowników produkcji Miejsce pracy: Meer w Belgii. Opis stanowiska - zdjęcie półtuszy wieprzowej z haka, zważenie jej, ponowne zawieszenie na inny hak, przesuniecie do ciężarówki; - inne zadania, jeżeli będzie to wymagane. Wymagania: - znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego, - poprzednie doświadczenie w produkcji żywności / mięsa mile widziane, - elastyczność i motywacja do pracy, - własne zakwaterowanie w okolicy Meer i własny transport do pracy, - gotowość do wykonywania innych zadań, jeśli jest to wymagane. Oferta: - wynagrodzenie – 13,68 euro/h brutto, - dodatek 150% za pracę w sobotę, - bony żywnościowe 2,28 euro/ przepracowany dzień, - rozpoczęcie pracy pomiędzy 04:00 – 07:00 (od poniedziałku do soboty), - zwrot kosztów podróży. Więcej informacji +48 570 935 868 Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres [email protected] w temacie wpisując: produkcja mięsa/Meer Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

  13.68 EUR

 6. Ważność: 5 dni i 20 godzin

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) poszukuje obecnie pracowników produkcji żywności (ryby). Opis stanowiska: - filetowanie i przetwarzanie ryb, - kompletowanie zamówień dla klientów, - praca zgodnie ze standardami HACCP, - praca z systemem ERP. Wymagania: - dobra znajomość języka niderlandzkiego, - własne zakwaterowanie w okolicach Brecht, - własny transport do pracy, - gotowość do pracy w stałych godzinach nocnych. Oferta: - stała praca w godzinach nocnych, - stawka 14,50 euro/h brutto, - umowa belgijska, - dodatek za dojazdy do pracy. Więcej informacji: +48 570 935 868 Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres [email protected] w temacie wpisując: Praca przy rybach Brecht Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

  14.50 EUR

 7. Ważność: 5 dni i 20 godzin

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  Szukasz stabilnej pracy, ze stałymi godzinami i możliwością stałego kontraktu? Masz doświadczenie w obsłudze wózków EPT / przy zbieraniu zamówień? Komunikujesz się w języku angielskim / niderlandzkim? Masz możliwość zakwaterowania w okolicy Meer i transportu? Nie przeszkadza Ci praca z żywnością, w temperaturze ok 10 stopni? Mamy ofertę dla Ciebie!!! Dla Naszego klienta w Belgii poszukujemy obecnie orderpickerów z EPT. Oferujemy: - stabilną pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 07:30 – 16:30 (możliwość nadgodzin), - umowę na belgijskich warunkach, - stawkę 12,82 euro/h brutto, - bony na posiłki 7 euro, za przepracowany dzień, - dodatek za dojazdy do pracy. Więcej informacji +48 570 935 868 Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o wysyłanie CV na adres [email protected] w temacie wpisując EPT Meer Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

  12.82 EUR

 8. Ważność: 5 dni i 19 godzin

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  Agencja Zatrudnienia KBTI (cert. 9154) poszukuje mechaników. Mieszkasz w okolicy Sint Niklaas, masz doświadczenie w pracy, jako mechanik i prawo jazdy kat. C? Znasz komunikatywnie język angielski / niderlandzki? Szukamy kogoś takiego jak Ty! Możemy zaoferować stałą pracę, z atrakcyjnym wynagrodzeniem, na belgijskich warunkach. Mieszkasz trochę dalej i będziesz musiał dojeżdżać? Nie martw się, zagwarantowany jest również dodatek za dojazdy! Więcej informacji +48 570 935 868 Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o wysyłanie CV na adres [email protected] w temacie wpisując mechanik Sint Niklaas Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

  file_free

 9. Ważność: 5 dni i 19 godzin

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  Agencja Zatrudnienia KBTI (cert. 9154) poszukuje operatorów produkcji z dobrą znajomością języka niderlandzkiego, do pracy w renomowanej firmie zajmującej się między innymi produkcją smarów i olejów. Oferujemy: - umowę belgijską, - atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki zmianowe, - dodatek za dojazdy do pracy, - pracę w systemie zmianowym (z możliwością nadgodzin). Opis stanowiska: - nadzór nad procesem produkcyjnym, - obsługa maszyn, - kontrola jakości produktów. Oczekujemy: - dobrej znajomości języka niderlandzkiego, - doświadczenia w pracy produkcyjnej lub zmysłu technicznego, - dobrej organizacji czasu pracy, - własnego zakwaterowania i transportu. Więcej informacji +48 570 935 868 Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o wysyłanie CV na adres [email protected] w temacie wpisując operator produkcji Wilrijk Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

  file_free

 10. Order picker EPT Oevel Belgia

  Ważność: 5 dni i 19 godzin

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) poszukuje osób do pracy na magazynie jako order picker EPT Opis stanowiska: - zbieranie zamówień - art. spożywcze, - obsługa wózków EPT. Wymagania - znajomość języka angielskiego lub holenderskiego, - własne zakwaterowanie w okolicy Oevel, - własny transport do pracy. Nasza oferta - wynagrodzenie 13,37 euro/h brutto, - umowa belgijska, - dodatek za dojazdy do pracy, - możliwość stałego kontraktu. Więcej informacji +48 570 935 868 Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres [email protected] w temacie wpisując: order picker EPT Oevel Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

  13.37 EUR

 11. Pakowanie owoców Meer/Belgia

  Ważność: 5 dni i 19 godzin

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  Agencja zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) poszukuje pakowaczy i sortowaczy owoców w zakładzie w miejscowości Meer w Belgii. Opis stanowiska - sortowanie, ważenie i pakowanie owoców egzotycznych na linii produkcyjnej. Wymagania: - komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego, - elastyczność i motywacja do pracy, - własne zakwaterowanie w okolicy Meer i własny transport do pracy, - gotowość do wykonywania innych zadań, jeśli jest to wymagane. Oferta: - wynagrodzenie – 12,91 euro/h brutto, - belgijska umowa, - praca jednozmianowa (od 07:30), - zwrot kosztów podróży. Więcej informacji +48 570 935 868 Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres [email protected] w temacie wpisując: pakowanie owoców / Meer Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

  12.91 EUR

 12. Ważność: 5 dni i 19 godzin

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  Agencja zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) dla swojego klienta w Belgii poszukuje obecnie osób do pracy przy produkcji gotowych posiłków. Różne stanowiska. Opis stanowiska: - krojenie warzyw, - mieszanie składników, - etykietowanie opakowań, - pakowanie gotowych dań. Wymagania: - komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego, - elastyczność i motywacja do pracy, - własne zakwaterowanie w okolicach Oevel i własny transport do pracy, - gotowość do wykonywania innych zadań, jeśli jest to wymagane. Oferta: - stawka – 13,37euro/h brutto - pełnoetatowa długoterminowa praca w rozwijającej się firmie w Belgii z możliwością stałego kontraktu, - świetne środowisko pracy, - zwrot kosztów dojazdu do pracy. Więcej informacji +48 570 935 868 Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres [email protected] w temacie wpisując: Pakowanie produktów/Westerlo Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).

  13.37 EUR

 13. Pracownik produkcji Meer Belgia

  Ważność: 5 dni i 19 godzin

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  Agencja KBTI Poland (cert. 9154) poszukuje dla swojego klienta w Belgii osób do pracy przy produkcji plastikowych pojemników: Miejsce pracy: Meer/Belgia Obowiązki: Praca na produkcji plastikowych pojemników Obsługa maszyn Inne czynności magazynowe Wymagania: Własny transport do pracy Własne zakwaterowanie w okolicach miejscowości Meer Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego Oferujemy: Wynagrodzenie: I i II zmiana 12,39 euro/h brutto III zmiana – 14,12 euro/h brutto Dodatek za dojazdy do pracy Praca w systemie trzyzmianowym Belgijska umowa Więcej informacji +48 570 935 868 Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres [email protected] w temacie wpisując: pracownik produkcji pojemników Meer. Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

  12.39 EUR

 14. Inwentaryzacja - Antwerpia

  Ważność: 5 dni i 15 godzin

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  KBTI Poland (cert. 9154) poszukuje osób do pracy w Belgii na stanowisko: inwentaryzator/-ka Obowiązki: przeprowadzenie inwentaryzacji w sklepach, skanowanie i liczenie produktów. Wymagania: własne zakwaterowanie w okolicach Antwerpii, znajomość j. angielskiego lub holenderskiego. Oferujemy: Wynagrodzenie – 10,66 euro brutto/h, dodatek za produktywność, dodatek za dojazdy do pracy. Więcej informacji +48 570 935 868 Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres email [email protected] z dopiskiem Inwentaryzator/Antwerpia Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

  10.66 EUR

 15. Ważność: 5 dni i 15 godzin

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) do firmy produkującej dania gotowe poszukuje osób do pracy na magazynie lub na produkcji. Obowiązki: W zależności od stanowiska: - pakowanie gotowych posiłków np. kanapki, tortille, sałatki, - przygotowywanie gotowych posiłków lub sosów (np. krojenie warzyw) - etykietowanie, - obsługa maszyn, - układanie pudełek na paletach, - lub prace magazynowe. Wymagania: - znajomość języka niderlandzkiego lub angielskiego, - własne zakwaterowanie w okolicach Oevel, - własny transport do pracy. Oferta: - belgijska umowa, - możliwość długoterminowego zatrudnienia oraz stałego kontraktu bezpośrednio od pracodawcy, - wynagrodzenie 13,37 euro brutto/h, - praca w systemie zmianowym, - możliwość nadgodzin, - zwrot za transport. Więcej informacji +48 570 935 868 Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres [email protected] w temacie wpisując pakowacz Oevel Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

  13.37 EUR

×