Skocz do zawartości

ES2015

Użytkownik
 • Zawartość

  2018
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

3 obserwujących

Ostatnie wizyty

2017 wyświetleń profilu
 1. Cleaner produkcji

  To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  O tej pracy 12.04 euro/h Dla naszego klienta w Meer, w Belgii, obecnie poszukujemy pracownika do sprzątania w pakowalni grzybów. Wymagania: - dobre umiejętności komunikacyjne w języku angielskim, - wcześniejsze doświadczenie w produkcji jest zaletą, - elastyczność w pracy na popołudniowej zmianie, - motywacja do pracy w systemie codziennego planowania, - własne zakwaterowanie w / wokół Meer i własny transport do pracy, - gotowość do wykonywania innych zadań, jeśli jest to wymagane. Oferta: - zatrudnienie w niepełnym wymiarze, - zwrot kosztów podróży. Obowiązki - praca z myjką ciśnieniową, - praca pianka o wysokim ciśnieniu, - polerowanie, - czyszczenie, - inne zadania, jeśli jest to wymagane.

  12.04 EUR

 2. BT Operators

  To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  O tej pracy 12.00 euro/h Dla naszego klienta w Sint-Katelijne-Waver w Belgii szukamy obecnie operatorów BT. Wymagania: - dobre umiejętności komunikacyjne w języku angielskim i / lub niderlandzkim, - wcześniejsze doświadczenie w produkcji jest zaletą, - szybkość i dokładności, - elastyczność w pracy w późnych popołudniowych zmianach, - motywacja do wykonywania ciężkiej pracy fizycznej, - własne zakwaterowanie w okolicach Mechelen i własny transport do pracy (możliwość pomocy w zakwaterowaniu), - gotowość do wykonywania innych zadań, jeśli jest to wymagane. Oferta: - stabilne i długoterminowe możliwości zatrudnienia w rozwijającej się firmie w Belgii, z umową na czas nieokreślony, - świetne środowisko pracy, - późny popołudniowy schemat zmiany biegów z pracą w weekendy, - świadczenia pracownicze, takie jak bony na posiłki i / lub inne dodatki, - zwrot kosztów podróży. Obowiązki - działanie BT w celu umieszczenia produktów w magazynie, - orderpicker, - inne zadania logistyki magazynowej.

  12.00 EUR

 3. PRACOWNIK PRODUKCJI OLEN

  To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  O tej pracy 13.39 euro/h Dla naszego klienta w Olen w Belgii szukamy obecnie doświadczonych pracowników produkcyjnych. Wymagania: - komunikatywny język niderlandzki i / lub angielski - poprzednie doświadczenie w produkcji, - elastyczność i motywacja do ciężkiej pracy fizycznej, - własne zakwaterowanie w okolicach Olen i własny transport do pracy, - gotowość do wykonywania innych zadań, jeśli jest to wymagane. Oferta: - zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, - jeden wzór zmiany, - zwrot kosztów podróży. Obowiązki - pakowanie żywności (produkty mięsne) - praca na linii produkcyjnej - inne zadania, jeśli jest to wymagane

  13.39 EUR

 4. OPERATOR PEER

  To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  Szczegóły ogłoszenia O tej pracy 11.76 euro/h Dla naszego klienta w Peer w Belgii szukamy obecnie operatorów. Wymagania: - komunikatywny angielski lub holenderski, - wcześniejsze doświadczenie w produkcji jest zaletą, ale nie wymogiem, ponieważ zostanie przeprowadzone pełne szkolenie, - elastyczność i motywacja do pracy, - własne zakwaterowanie w okolicy Peer i własny transport do pracy, - gotowość do wykonywania innych zadań, jeśli jest to wymagane. Oferta: - długoterminowe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, - praca zmianowa, - atrakcyjne płace i świetne środowisko pracy, - świadczenia pracownicze, takie jak bony na posiłki i dodatki zmianowe, - zwrot kosztów podróży. Obowiązki Po nałożeniu szpuli, mocno związać koniec nici, a następnie zaczepić drugi koniec szpuli na drugim końcu ogromnej linii roboczej. Po nawinięciu nici na szpulę zdejmij ją, połóż na palecie i zawiń specjalną przezroczystą folią.

  11.76 EUR

 5. OPERATOR PEER

  To ogłoszenie zostało oznaczone jako nieaktualne

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  O tej pracy 11.76 euro/h Dla naszego klienta w Peer w Belgii szukamy obecnie operatorów. Wymagania: - komunikatywny angielski lub holenderski, - wcześniejsze doświadczenie w produkcji jest zaletą, ale nie wymogiem, ponieważ zostanie przeprowadzone pełne szkolenie, - elastyczność i motywacja do pracy, - własne zakwaterowanie w okolicy Peera i własny transport do pracy, - gotowość do wykonywania innych zadań, jeśli jest to wymagane. Oferta: - długoterminowe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, - wzór przesunięcia, - atrakcyjne płace i świetne środowisko pracy, - świadczenia pracownicze, takie jak bony na posiłki i dodatki zmianowe, - zwrot kosztów podróży. Obowiązki Po nałożeniu szpuli, mocno związać koniec nici, a następnie zaczepić drugi koniec szpuli na drugim końcu ogromnej linii roboczej. Po nawinięciu nici na szpulę zdejmij ją, połóż na palecie i zawiń specjalną przezroczystą folią.

  11.76 EUR

 6. Kierowca wózka widłowego.

  To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  O tej pracy 12.56 euro/h Dla jednego z naszych klientów w Puurs w Belgii szukamy obecnie kierowców wózków widłowych. Wymagania: - dobre umiejętności komunikacyjne w języku angielskim lub holenderskim, - wcześniejsze doświadczenie w prowadzeniu wózka widłowego z 4 w jest koniecznością, - motywacja i sprawność fizyczna do wykonywania ciężkiej pracy, - własny transport, - gotowość do wykonywania innych zadań, jeśli jest to wymagane. Oferta: - długoterminowe zatrudnienie, - świetne środowisko pracy, - zwrot kosztów podróży. Obowiązki - załadunek i / lub rozładunek kontenerów, - praca ze skanerem, - inne zadania, jeśli jest to wymagane.

  15.56 EUR

 7. PRACOWNIK PRODUKCJI

  To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  O tej pracy 13.87 euro/h Dla naszego klienta w Aartselaar w Belgii szukamy obecnie pracownika produkcji. Wymagania: - dobre umiejętności komunikacyjne w języku niderlandzkim, - poprzednie doświadczenia w środowisku produkcyjnym, - elastyczność i motywacja do pracy na zmianę (wczesna, późna i nocna), - własne zakwaterowanie w / wokół Aartselaar i własny transport do pracy, - znajomość obsługi i użytkowania sprzętu (system dozujący, mieszalnik) i sprzętu pomiarowego (miarka, waga i termometr) - wykształcenie średnie preferujące szkolenie techniczne / zawodowe. Oferta: - praca na pełny etat z możliwością stałego kontraktu, - świetne środowisko pracy, - praca w trybie zmianowym, - świadczenia pracownicze, takie jak bony na posiłki i / lub inne premie, - zwrot kosztów podróży. Obowiązki - przygotowanie ciasta zgodnie ze specyfikacją, - ustawianie parametrów dawkowania i parametrów procesu na urządzeniu do ugniatania, - ważenie, dozowanie i zbieranie różnych surowców w komorze mieszania, - obsługa zagniatarki ciasta i transportu ciasta, a także odzyskiwanie ciasta zwrotnego na linii i przerabianie ciasta w zależności od określonej dawki, - przeprowadzanie kontroli jakości, - przeprowadzenie niezbędnych prac konserwacyjnych.

  13.87 EUR

 8. Kierowca wózka widłowego

  To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  O tej pracy Dla naszego klienta z Hoogstraten w Belgii poszukujemy obecnie kierowcy wózka widłowego. Wymagania: - dobre umiejętności komunikacyjne w języku niderlandzkim, - poprzednie doświadczenia, - elastyczność i motywacja, - wymaga własnego zakwaterowania w okolicach Hoogstraten i własnego transportu, - gotowość do wykonywania innych zadań, jeśli to konieczne. Oferta: - możliwości zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu z możliwością długotrwałego zatrudnienia, jeżeli zostanie znaleziony odpowiedni kandydat; - świetne środowisko pracy, - półroczne premie za ocenę, - świadczenia pracownicze, takie jak bony na posiłki (po 3 miesiącach). Obowiązki Bezpieczna i dokładna obsługa wózka widłowego w celu przemieszczania towarów, lokalizowania ich, zatrzymywania produktów w magazynie.

  11.80 EUR

 9. Order Picker

  To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  O tej pracy Dla naszego klienta w Grobbendonk w Belgii szukamy obecnie doświadczonego Orderpickera. Praca oparta na projekcie: od 16.11.2018 (Czarny piątek) do końca roku. Wymagania: - dobre umiejętności komunikacyjne w języku angielskim i / lub niderlandzkim, - wcześniejsze doświadczenie w logistyce / komisjonowaniu, - elastyczność i motywacja do pracy w systemie codziennego planowania, - własne zakwaterowanie w okolicach Grobbendonk i własny transport do pracy, - gotowość do wykonywania innych zadań, jeśli jest to wymagane. Oferta: - stabilne i oparte na projektach możliwości pracy z możliwością zatrudnienia na pełny etat, - praca zmianowa, - świadczenia pracownicze, takie jak bony na żywność, - dodatek do kosztów transportu. Obowiązki - praca ze skanerem, - wprowadzanie produktów do magazynu, - komisjonowanie, - inne zadania logistyki magazynowej.

  12.59 EUR

 10. To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  Dla naszego klienta w Geel w Belgii szukamy obecnie doświadczonych osób na wózki wysokiego podnoszenia. Wymagania: - komunikatywny angielski i / lub niderlandzki, - poprzednie doświadczenie. - elastyczność i motywacja do pracy, - chec do pracy zmianowej, - własne zakwaterowanie w okolicach Geel i własny transport do pracy, - gotowość do wykonywania innych zadań, jeśli jest to wymagane. oferta: - projekt oparty na pełnym zatrudnieniu z możliwością nadgodzin, - atrakcyjne płace i świetne środowisko pracy, - świadczenia pracownicze, takie jak bony na posiłki i dodatki zmianowe, - zwrot kosztów podróży. Obowiązki - odkładanie, przenoszenie i magazynowanie produktów (drukarki, zabawki, ekspresy do kawy itp.), - bezpieczna eksploatacja sprzętu, - wykonywanie innych zadań logistycznych w magazynie, jeśli jest to wymagane.

  12.83 EUR

 11. PRACOWNIK PRODUKCJI MEER

  To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  OPIS STANOWISKA Sortowanie, ważenie i pakowanie owoców na linii produkcyjnej. Wymagania: - elastyczność i motywacja do pracy, - własne zakwaterowanie w / wokół Meer i własny transport do pracy, - gotowość do wykonywania innych zadań, jeśli jest to wymagane. Oferta: - wynagrodzenie – 12,64 euro/h brutto - dodatki za pracę zmianową, - zwrot kosztów podróży.

  12.64 EUR

 12. Order Picker

  To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  Szczegóły ogłoszenia O tej pracy Dla naszego klienta w Meer w Belgii szukamy obecnie doświadczonego selektora zamówień BT / EPT. Wymagania: - dobre umiejętności komunikacyjne w języku angielskim i / lub niderlandzkim, - wcześniejsze doświadczenie w logistyce / produkcji / komisjonowaniu, - elastyczność i motywacja do pracy w systemie codziennego planowania, - własne zakwaterowanie w / wokół Meer i własny transport do pracy, - gotowość do wykonywania innych zadań, jeśli jest to wymagane. Oferta: - wynagrodzenie 13,12 euro / h brutto - zatrudnienie w niepełnym wymiarze czasu pracy w pełnym wymiarze godzin, - wzór przesunięcia, - świadczenia pracownicze, takie jak kupony na żywność 6 euro / dziennie, - częściowy zwrot kosztów podróży. Obowiązki - prowadzenie wózka BT / EPT lub wózka widłowego, - wprowadzanie produktów do magazynu, - komisjonowanie, - inne zadania logistyki magazynowej.

  13.12 EUR

 13. Production Workers

  To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  About this job For our client in Olen, Belgium, we are currently looking for experienced Production Workers. Requirements: - communicative spoken Dutch and/or English - previous experience in production, - flexibility and motivation for hard physical work, - own accommodation in/around Olen and own transportation to work, - readiness to perform other tasks, if required. Offer: - salary 13.39 euro/h gross - full-time employment, - one shift pattern, - partial refund of travel costs. Duties - food packaging and re-packing (meat products) - work on production line - other tasks, if required

  13.39 EUR

 14. Pakowacz

  To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  Opis stanowiska - język obcy nie jest wymagany - sortowanie, ważenie i pakowanie truskawek lub papryki na linii produkcyjnej, - kontrola jakości produktów. Wymagania: - elastyczność i motywacja do pracy, - własne zakwaterowanie w okolicy Hoogstraten i własny transport do pracy, - gotowość do wykonywania innych zadań, jeśli jest to wymagane. Oferta: - wynagrodzenie – 12,54 euro/h brutto - bony żywnościowe 8 euro/dzień, - zwrot kosztów podróży.

  12.54 EUR

 15. Packers - Westerlo

  To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Zatrudnię
  • Zapraszam

  For our client in Westerlo, Belgium, we are currently looking for experienced Packers to work in a vegetable processing facility. Requirements: - good communication skills in English, - previous experience in food production/ kitchen environment/ packing, - flexibility and motivation to work, - own accommodation in/around Oevel and own transportation to work, - readiness to perform other tasks, if required. Offer: - full- time long-term job opportunity at a growing company in Belgium with a possibility of a permanent contract, - great working environment, - reimbursement of travel costs. Duties - filling the salads and pastas, - making sandwiches and wraps, - packing items, - other tasks, if required. How to apply? Please send your cv in English to the following e-mail: [email protected] with a subject – Packers Westerlo

  file_free

×