Skocz do zawartości

marko22

User_BN
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Apartament
  • Szukam do wynajecia

  Szukam odpowiedzialnej i poważnej osoby do wynajęcia mieszkania. Miejsce - Laken. Wiadomość proszę zostawić na priv.

  file_free

 2. Czy może ktoś się orientuje w ww zabiegu? Czy jest to robione w ciągu jednego dnia, czy dłużej? Nie mam hospitalii, i jeśli miałbym to zrobić, będę musiał czekać pół roku po opłacie składek. Do jakiego lekarza warto się udać? Dziękuję za wszelkie informacje.
 3. tani parking

  Nie wiem, czy jest problem. Moje auto stało 2 tyg. Po tyg. tylko ktoś mi przestawił. Zostaw numer telefonu za szybą i tyle. Innego wyjścia raczej nie ma, jak nie masz garażu, czy nie chcesz płacić za płatny.
 4. tani parking

  1853 Grimbergen, Strombeek-Bever KLIK "Stałem" tam kiedyś 2 tygodnie. Po tygodniu ktoś tylko mi sprawdził, czy jest wszystko ok. Można polecić.
 5. Przeglad Pieca

  Odświeżę. A co "grozi" lokatorowi, jeżeli tej faktury nie ma? Zamykają do więzienia?
 6. Polski Neurolog Poszukiwany

  Witam. Czy ten numer to może jest aktualny? Ten lekarz przyjmuje w szpitalu, czy prywatnie? Ktoś może korzystał? Jaki jest koszt takiej wizyty?
 7. Darmowe parkingi - Bruksela

  Bardziej chodziło mi o Schaerbeek....no cóż. Poświęciłem się wczoraj i jednak zmieniałem (no bo skąd miałem wiedzieć). Na części samochodów też widziałem poustawiane godziny, więc tym się sugerowałem....Ale nic. Dzisiaj jeszcze 2 razy i do pracy ;)
 8. Darmowe parkingi - Bruksela

  Ja nie tyle szukam, co interesuje mnie, czy w dni świąteczne też muszę biegać i ustawiać zegar parkingowy....nie mogę nigdzie znaleźć tej informacji...może ktoś podpowie? Wesołych świąt...
 9. Internet Na Karte

  Ja Ci napisałem wyżej co jest potrzebne - aplikacja na smartfonie - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pdanet&hl=pli aplikacja na laptopie - http://pdanet.co/a/ Za pomocą tego po podłączeniu telefonu kablem pod USB udostępniasz net na laptopa. Inaczej to nie zadziała.
 10. Internet Na Karte

  Lycamobile udostępnij sobie ze smartfona na laptopa. Jeśli oczywiście masz smartfona. Tylko że do tego potrzebna jest mała aplikacja z Google Play (PDANet). Instaluje się toto na telefonie i dodatkowo na laptopie. Pełna wersja kosztuje chyba 25zł. Telefon kablem pod USB do laptopa, aplikacja łączy się na laptopie z telefonem i masz net. Inaczej to nie zadziała, bo sieci te sprawdzają czas życia pakietów (TTL). Sam tak mam i działa idealnie.
×