Skocz do zawartości

joannaLZ

User_BN
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Nowicjusze W Szkole

  Witam. Ja również przeprowadzam się do Belgii w lipcu do Moorsele to bardzo blisko. W Menen mamy znajomych z dziećmi 6lat i chyba 10 lat. Nasze dzieciaki 6 i 9 lat będą chodziły do szkoły w Moorsele. Pozdrawiam.
 2. Sklepy z dywanami i meblami

  Witam. Szukam w Kortrijk i okolicy sklepów z meblami, dywanami. Z góry dziękuję. p.s. mogą być też adresy z meblami używanymi.
 3. szkoła w Wevelgem

  http://www.gbswevelgem.be/index.php/en/Czy ktoś może mi udzielić infor. na temat tej szkoły w Wevelgem?
 4. Witam. Czy może ktoś ma infor. na temat szkoły podstawowej w Wevelgem. Może ktoś ma dzieci w tej szkole rocznik 2007 i 2010 lub w innych rocznikach. Będę wdzięczna za wszystkie informacje.
 5. Podatki

  Witam. Trzeba rozliczyć się w Polsce (znajdź kogoś, kto rozliczy Cię na zero, tzn ulgi z tytułu wynajmu mieszkania, opieka nad dziećmi w szkole i wiele innych).
 6. Witam. Czy są polskie szkoły w okolicy Kortrijk?
 7. Nowicjusze W Szkole

  Witam. Mam pyt. odnśnie zapisu dzieci do szkoły na rok 2015/16. Moje dzeci są w wieku 8 i 5 lat, corka jest w 2 klasie a syn w przedzkolu (w 5-latkach). Obecnie jestem jescze z dziećmi w Polsce ale od przyszłego roku chcemy zapisać dzieci do szkoły w Kortrijk lub okolicy, gdyż mąż pracuje w Belgii. Czy ktoś z państwa ma zamiar zapisać dzieci do szkoły od przyszłego roku, lub może już uczęszczają tam do szkoły i są w takim samym lub podobnym wieku. Nie ukrywam, że zależy mi na tym, aby jak się uda były w klasie jeszcze inne polskie dzieci ze względu na barierę językową, wiadomo zawsze rażniej przez pierwsze tygodnie w nowym miejscu. Proszę też o namiary na dobre szkoły w tych okolicach. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×