aneta1560

Użytkownik
 • Zawartość

  49
 • Dołączył

 • Ostatnio


O aneta1560

 • Ranga
  Użytkownik
 • Urodziny

Ostatnio na profilu byli

2107 wyświetleń profilu
 1. Potrzebuje na jutro dwóch pomocników do rozbiórki . Praca w Tienen Wiec ktoś koniecznie mobilny . Proszę o zostawienie nr prive . Oddzwonię .
 2. Może ktoś ma na sprzedaż rusztowanie tic tac chętnie odkupie 200 m
 3. Zabezpieczenie powinno być złożone na zablokowanym koncie bankowym . Gdzie ani Pan ani wynajemcy bez podpisu osoby drugiej nie jest w stanie podjąć tych pieniędzy .... płacił Pan inaczej ? Do ręki ? Co do ogrzewania w dniu wyprowadzki spisuje się stan wszystkich liczników i wysyła do swego dostawcy wraz z nr konta i to oni rozliczają a nie biuro czy wynajemcy .
 4. U nas ubezpieczenie załatwiło wszystko . Jednakże owszem . Należy mieć dokumenty z policji ze takowe zdarzenie zaistniało . I najlepiej nr świadków .
 5. Nigdy nie słyszałam o tym . Może ktoś podać więcej namiarów na te formularze ?
 6. Witam . Wie ktoś może gdzie znajdę strzelnice blisko leuven ? Za wszelkie info z góry dziękuje .
 7. Ja oddałam oryginał i rzadnych tłumaczeń ani innych dokumentów nie było trzeba wypełniać . Z tym ze nadal nie mam be .... ktoś wie jak długo się czeka na zwrot wymienionych ?
 8. A może ktoś ma link do strzelnicy koło leuven ?
 9. Z własna działalnością a1 lub be . Lekka znajomość ang , fr lub nl . Do ustawiania maszyny która tnie plastik , rozwożenia go wózkiem widłowym info 0489335211
 10. Szukam kilku osób na budowe z umiejętnością czytania planów architekta . Potrzebuje postawić ścianę fasady z drewna . Tylko poważne oferty . Wiad 0489335211
 11. Oddam zderzaki samochodowe uszkodzone lekko lub obrysowanie ....
 12. Zatrudnię 2 panów do pracy przy cięciu plastikowych tub na wymiar . Praca lekka , wymagana komunikatywna znajomość ang , fr lub nl żeby zrozumieć system . Własna działalność .
 13. Szukam pracownika na budowe . Na lipiec bądź na stałe . Malowanie , szpachlowanie , płytki . Praca w leuven . Wiec własny transport . 0489335211
 14. Jak w tytule . Proszę dzwonić 0489335211
 15. Zatrudnię na budowę . Od zaraz . Najchętniej a1 ale może być również be firma . Własne auto . Praca w okolicach leuven (3000) proszę nr na prive oddzwonię .