Skocz do zawartości

compfin

User_BN
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Rodzice wykupili nam weekend w zajezdzie w Kruszwicy. Mamy tam jechać za miesiąc z dzieckiem. Zastanawiam sie, co można robić w tym mieście? Jakieś atrakcje?
 2. Czy ktoś z Was orientuje się, jaka jest różnica cenowa między wózkami widłowymi kupowanymi w Polsce i Belgii? Chodzi mi o wózki elektryczne - http://www.autotruck.net.pl/oferta_elektryczne.html.Będę wdzięczny za wszelkie informacje.
 3. Zakup Domu Do Remontu

  Będę podawał w złotówkach. Remont dachu u nas trwał około 2 tygodni (zniszczenia były dość duże) i kosztował około 10 tysięcy. Łazienka z kafelkami, kanalizacją itd. to około 15 tysięcy. Robiliśmy też w tym roku schody, a właściwie montowała je firma Holz-treppen.com.pl schody drewniane , ale szczerze mówiąc nie pamiętam dokładnej ceny. Wiem tylko, ze udało nam się wynegocjować zniżkę 20%.
 4. Chcę pokazać przyjaciołom z Belgii nasze najpiękniejsze miejsca w Polsce. Będziemy nocować w Kruszwicy w http://zajazdkruszwica.pl/. To jest w kujawsko-pomorskim. Jakie inne miasta i zakątki w okolicy mógłbym z nimi zwiedzić?
 5. Jazda Rowerowa

  Kiedy ta wycieczka?
 6. Bakłażany - Przepisy

  Uwielbiam bakłażan, jest bogatym źródłem błonnika!
×