Skocz do zawartości

karole3ka

User_BN
 • Zawartość

  25
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

3105 wyświetleń profilu
 1. Kredyt hipoteczny

  Ktoś może wie czy można otrzymać kredyt jeśli w małżeństwie jedna osoba pracuje na stałym kontrakcie (3 lata w belgi) a druga przez interim na kontraktach tygodniowych (od pol roku w tej samej firmie). Dochód netto na rodzine jakoś 3100 e. Ktos dostał kredyt i czy trzeba mieć kartę stałego pobytu bo mamy tylko na 5 lat. I jak długo trzeba pracować w Belgii żeby ogólnie dostać kredyt hipoteczny.
 2. Wypowiedzenie umowy Electrabel

  Ale jeśli chcesz zmienić dostawce to oni załatwia wszystko za ciebie.
 3. Poród W Belgii

  nie musisz mieć pobytu, najlepiej brać pokój wieloosobowy bo najtańszy, masz ubezpieczenie podstawowe bez hospitalizacji czy wgl nie masz ubez? i jeszcze zależy jaki szptal (każdy ma swoją cene)
 4. Karetka do porodu

  ogólnie za karetkę trzeba płacić bo ubezpieczenie tego nie obejmuje a tutaj to duży wydatek.
 5. Otwarcie Konta W Banku Bez Meldunku I Dowodu Be

  Masz bijlage 19, na to w BNP PARIBAS ale jak dostaniesz kartę od razu do banku ich powiadomić bo po 3 miesiącach mogą zablokować.
 6. epapieros

  Vapor shop Wiegstraat 5, 2000 Antwerpen ( na końcu Meir, uliczka na przeciwko przystanku gdzie jeździ tram 4) Mają duży wybór epapierosow i bardzo duży wybór e-liqidow
 7. Internet Gdzie Założyć?

  Telenet albo scarlet
 8. Dentysta / Stomatolog

  Można się zapisać do szpitala do dentysty czy tylko do gabinetów i jaki koszt piaskowania w antwerpii
 9. Przedszkole / Zlobek - Zapisy

  Szukasz żłobka do jakiego chcesz zapisać dziecko i zapisujesz
 10. Biura Titres-Services (Wybor Biura/opinie)

  Ktoś mi może pomóc? Potrzebuję wzór wypowiedzenia umowy o pracę, pracuje w biurze dopiero 5 miesięcy, jak się zwolnić i ile tygodni to będzie trwać??
 11. Nutramigen LGG, Bebilon Pepti ..... dostępność, cena??

  jest nutrilon, nan, ceny: 10-13 euro w polskich sklepach sa rowniez bebilony ale ceny wyższe niż w belgijskich typu kruidvat czy carrefour
 12. Antwerpia Ginekolog

  masz w Erasmusie Polkę ginekolog Magdalena Bialecka
 13. Poród W Belgii

  To masz z górki. Napiszę jak już będę po. Mam termin na 11 lutego więc potem napisze jak nie zapomnę (;
 14. Poród W Belgii

  a masz ubezpieczenie?
 15. Polski lekarz Ginekolog

  podchodzisz do rejestracji i mówisz po angielsku że byłaś dzisiaj umówiona na wizytę do Bialeckiej i o której godzinie a najlepiej to mieć na kartce napisane bo jej nazwisko jakoś dziwnie wymawiają (albo mi się tylko tak wydaje), dajesz dokument i płacisz na samym początku 100 euro jeśli nie masz ubezpieczenia polskiego, belgijskiego i jak nie masz dowodu belgijskiego (pisałaś chyba że nie masz ubezpieczenia więc piszę ) i ona ci drukuje taką kartkę i idziesz z tym na ginekologie i oddajesz w następnej recepcji i czekasz aż twoja lekarka cię wywoła ale zazwyczaj jeśli to pierwsze spotkanie to przyjdzie do poczekalni po Ciebie, i pamiętaj że ona przyjmuje tam w tym szpitalu ZNA Sint-Erasmus (:
×