Skocz do zawartości

m0n1k2

User_BN
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

613 wyświetleń profilu
 1. Zmiana Adresu

  A czy muszę mieć zdjęcia do nowej karty?
 2. Zmiana Adresu

  Witam. Niebawem przeprowadzam się do mieszkania, które znajduje się na innej komunie. Czy ktos mógłby mi napisać jakie dokumenty będą mi potrzebne? Czy muszę iść na starą komunę, aby się wymeldować?
 3. Ubezpieczenie zdrowotne w Belgii

  Witam. Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć czym różnią się hospitalia od hospitalii plus?
 4. wakacyjne

  Dziękuję za odpowiedzi, trche mnie uspokoiliscie. Zaczekam jeszcze cierpliwie ten tydzień :)
 5. wakacyjne

  Ciężko z tą cierpliwością, bo to ostatni tydzień czerwca, a za tydzień jadę do Polski na wakacje. Myślę, że ten mój drugi list mógł się zgubić w drodze, bo to dziwne, że wysyłałyśmy z koleżanką tego samego dnia, mamy ten sam adres zamieszkania.
 6. wakacyjne

  Mam problem. Otóż jestem w Belgii od czerwca 2013 i w tym roku dostałam papiery pierwszy raz na wakacyjne, uzupełniłam je i odesłałam, oni znów mi wysłali kartkę z prośbą o potwierdzenie atentyczności mojego konta poprzez podpis z banku. I dalej cisza... koleżanka jest w tej samej sytuacji i dostała jeszcze 2 kolejne listy z kwotą jaką dostanie. Wiem, że pieniądze te wypłacane są do końca czerwca. Czy ktoś mógłby mi poradzić gdzie muszę się z tym zgłosić i jak to rozwiązać, aby nie przepadły mi te pieniądze? Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.
 7. Weekend Z Dzieciakami

  Czy ktoś mógłby polecić jak można przyjemnie spędzić niedzielę z 5-letnim kuzynem? :)
 8. Gdzie kupić (lista ogólna)

  W każdym polskim sklepie
 9. Tanie Latanie.

  ryanair.com
 10. Konto W Ing

  Witam. Zgubiłam potrfel i nie mogę znaleźć żadnego numeru do ING pod którym pogłabym to teraz, jak najszybciej zgłosić. Czy ktoś pomoże?
 11. Jak Daleko Do Klienta?

  rany to ile czasy potrzebujesz na dojaz ,,,,do pracy czy do domu,,, :huh: Półtora godziny w jedną stronę. Da się przywyknąć :)
 12. Jak Daleko Do Klienta?

  Posiadam 2 razy w tygodniu klientów 58 km od domu. Także chyba nie ma takiego limitu.
 13. Gdzie kupić (lista ogólna)

  Polecam płaskie sznurówki zamiast knota :)
 14. Podatki

  Dziś rano rozliczałam się w finansach nie daleko Liedtsu, fakt czekania około godziny, ale jak już otworzyli to poszło w 3 min. Szybko, za darmo, od razu mi powiedzieli jąką kwotę dostanę zwrotu.
 15. Jak Wysłać List Polecony ?

  Byłam wczoraj na poczcie w Brukseli i powiedziałam Panu, że muszę wysłać list jak najszybciej do Polski, powiedział, że to express i kosztuje 30 euro :O będzie szedł dzień lub dwa, a jak mała miejscowość to 2-3 dni.
×