Skocz do zawartości

rrrrr23

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

692 wyświetleń profilu
 1. Sprawa o podwyższenie alimentów

  No właśnie kwestia tego gdzie się z tym udać, bo w Polsce odsylaja ją z miejsca w miejsce. Zna adres firmy w której on pracuje, ale czy zna jego dokładny adres zamieszkania nie wiem.. I tez mi się tak zdawało że może nic zrobić jako osoba cywilna, ale wolalam zapytać. Dziekuje za pomoc :)
 2. Witam, moja znajoma w Polsce ma następujący problem: jest w trakcie rozprawy sadowej o podwyższenie alimentów na syna. Jej były partner (nie są małżeństwem) pracuje legalnie w Belgii, jednak twierdzi że nie stać go na większe alimenty. I tu moje pytanie, czy jest jakaś opcja żeby udowodnić jego pracę tutaj? Jeśli tak, to gdzie się zwrócić?
 3. Lustrzanka na raty

  Dzięki za odpowiedź! :))
 4. Lustrzanka na raty

  Dziękuje za odpowiedź :) A co jest potrzebne do wyrobienia tej karty? I na jakiej zasadzie to działa? Jestem kompletnie niezorientowana w takich rzeczach ;)
 5. Gdzie kupić (lista ogólna)

  Witam :) Chciałabym wziąć aparat na raty, stąd moje pytanie do osób które już tak kupowały. Gdzie najlepiej i najkorzystniej kupić? Co będę potrzebowała? Z góry dzięki :)
 6. Lustrzanka na raty

  Witam :) Chciałabym wziąć aparat na raty, stąd moje pytanie do osób które już tak kupowały. Gdzie najlepiej i najkorzystniej? Co będę potrzebowała? Z góry dzięki :)
×