Skocz do zawartości

ogniszka

Użytkownik
 • Zawartość

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

2 obserwujących

Ostatnie wizyty

1918 wyświetleń profilu
 1. To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Szukam pracy
  • Pilne

  Szukam pracy na terenie Brukseli, Dilbeek, Ternat, Kraainem. Mówię po angielsku i trochę po francusku (uczę się). Sprzątam bardzo dokładnie. Agnieszka tel. 0489237258

  0.01 EUR

 2. Problemy Z Sasiadami

  Mnie dzielnicowy powiedział, że taka sytuacja jest powodem do wypowiedzenia umowy najmu przeze mnie (mam na 9 lat).
 3. Sąsiad narzeka na psa, PROBLEM?

  Mam też problem z psami, które hałasują w wynajmowanym domu, gdy mnie nie ma.W nocy nie pozostają same bez opieki. W dzień czasem się zdarzy że szczekają, gdy ktoś rozmawia na klatce, puka do sąsiednich drzwi, podczas zabawy, chwilę gdy wracam do domu z radości. Ale to tylko chwilę. Czy jest gorzej jesli nie ma mnie w domu nie wiem.. Ale nie sądzę, żeby wyły czy szczekały godzinami, bo nigdy tego z męzem nie słyszeliśmy wracając do domu. Sąsiad zgłosił hałasy w środę do właściciela naszego domu i ponoć na policję. Policja nie zostawiła mi żadnej kartki, nic. Tylko właściciel rozmawiał ze mną o tym i kazał kupić psom obroże antyszczekowe i zapewnić im jak najlepszą opiekę, bo jeśli się to powtórzy, policja ma prawo wyważyć drzwi (czy otworzyć specjalnym wytrychem) i zabrać psy. Czy to możliwe w Belgii?
 4. Po konsultacji z adwokatem- są tylko przesłanki, żeby pozwała mnie o odszkodowanie, gdybym chciała nadal pracować z tymi klientami, zwłaszcza gdyby miała dobrego adwokata a ja żadnego. Natomiast klienci, owszem, mają wybór i nie odpowiadam w żadnym stopniu za to, że rezygnują z usług biura wraz z końcem mego wypowiedzenia. Bo ja ich do tego nie namówiłam.
 5. Dzięki, tak właśnie mi się wydaje, że to wolny kraj. Ale jak się słyszy wrzaski i podobne telefony odbierają klienci to można stracić głowę..
 6. Witam! Jestem na wypowiedzeniu w obecnym biurze i część klientów chce, żebym pracowała u nich dalej. Nie mają żadnego kontraktu. Szefowa dzwoniła dziś w tej sprawie, że jeśli się na to zgodzę, wyciągnie wobec mnie konsekwencje prawne, bo są to "godziny" z biura. Czy to możliwe, żeby pozwała mnie do sądu czy zgłosiła to w jakiejś instytucji?
 7. Walka Z Nerwicą

  Nie wiem, jakie Ty masz objawy. Terapia psychologiczna nic mi nie dała. Teraz przypadkiem kinezyterapeutka do której poszłam z silną rwą kulszową, powiedziała mi że jest coś takiego jak mikrokinezyterapia, która leczy skutki traum i stresów zapisane w ciele i powodujące u mnie dolegliwości kręgosłupa. Jak poczytałam w necie o tej mikrokinezyterapii to jest to zalecane przy nerwicach na przykład tez.
 8. Kinésithérapeute

  Katarzyna Pająk, rue Roosendael 130, 1190 Bxl tel.343 62 22, 0496502742 Płacę po każdym zabiegu 33 euro, nie mam ubezpieczenia, więc nie wiem jak wyglądają płatności, jak ktoś jest ubezpieczony.
×