Skocz do zawartości

zmdtk

User_BN
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

687 wyświetleń profilu
 1. Niewykorzystany Urlop

  a jeśli się nie wykorzysta urlopu to co wtedy? wraca się pieniądze?
 2. endokrynolog

  Witam Potrzebuję nr telefonu do gabinetu dr Grabczan, który niestety zgubiłam. Ona czasem go daje swoim pacjentom, którzy mogą sobie sprawdzić u niej wyniki badań nie czekając trzy miesiące na następną wizytę. Bardzo proszę o pomoc.
 3. Gdzie kupić (lista ogólna)

  Dzięki za odpowiedź. Tak był już u lekarza, który przepisał mu maść antybiotykową jednak rana jest na tyle brzydka że szukamy też innych rozwiązań
 4. Gdzie kupić (lista ogólna)

  Witam Gdzie mogę kupić szare mydło? Mój mąż zabrudził sobie ranę na ręce i teraz sączy mu się z niej ropa z krwią. Podobno moczenie takich ran w mydle przyspiesza gojenie.
 5. Odliczenia Od Podatku

  Dzięki za odpowiedź. Jeśli dobrze rozumiem jeśli zakupione mieszkanie jest naszą pierwszą nieruchomością to wtedy nie płaci się podatku katastralnego? Jakich dodatkowych opłat naleźy się spodziewać oprócz rat kredytu? Chodzi mi o ubezpieczenie itp. Dodam że mam małe mieszkanie w Polsce i nie chciałabym tego ukrywać przed tutejszym fiskusem. Ale chciałabym się dowiedzieć jakie opłaty mnie czekają żeby nie było niespodzianek.
 6. Odliczenia Od Podatku

  czy wiecie ile trzeba zapłacić tego podatku? i czy płaci się go jeden raz czy co roku? I czy w związku z tym nie będę mogła odliczać kredytu od podatku?
 7. Odliczenia Od Podatku

  Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić jaka jest różnica w opłatach przy zakupie nieruchomości w Belgii jeśli poinformuje się o posiadaniu mieszkania w Polsce? Interesuje mnie czy można odliczyć kredyt od podatku na takich samych warunkach jak przy zakupie pierwszego domu czyli około 2930 euro/rok?
 8. Okulista

  w okolicach Meiser w Centre Medical przyjmuje okulista dr Kolanowski. Nzwisko może wskazywać na polskie pochodzenie niestety nie wiem jakiej on/ona jest narodowości. Dla zainteresowanych podaję linka z adresem i tel. http://www.pagesdor.be/centre-medical-meiser-schaerbeek-1030/5/
 9. Koszt Porodu - Pokój 1-Osobowy W Szpitalu

  Spędziłam w szpitalu 6 tygodni z moim maleństwem. Miałam trudny poród który zakończył się cesarskim cięciem. Wzięłam pokój 1-os. za który płaciłam cotygodniowe zaliczki, łącznie ok. 1200 euro. Po 2 miesiącach otrzymałam fakturę na 20 tys. euro (tak!!!) z czego ja miałam zapłacić ok. 300 euro a resztę ściągnęli z mojego ubezpieczenia. W rezultacie zapłaciłam ok. 1500 euro, które również moje ubezpieczenie zwróciło mi w całości. Dodam że mam hospitalię+. Polecam wziąć pokój 1-osobowy tym dziewczynom które mają hospitalię+. Można spokojnie odpocząć,a pokoje 1-osobowe mają lepszy standart tzn. są z łazienką, natomiast pokoje 2-osobowe jej nie mają. Tak przynajmniej było w szpitalu w którym rodziłam tzn. Saint-Pierre w w BXL.
 10. Pleśniawki

  Witam Potrzebuję jakiegoś leku na pleśniawki dla mojego malucha, tylko nie wiem czy można go tu kupić bez recepty? Czy możecie mi polecić jakiś preparat?
 11. Witam Czy ktoś może mi podać namiary na park dinozaurów w Belgii? Nie chodzi mi o muzeum ale o park do którego można by było wybrać się z dziećmi.
×