Skocz do zawartości

polanki1

User_BN
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

 1. Pracodawca nie opłacił Aserty

  Spoko, pewnie tak.
 2. Pracodawca nie opłacił Aserty

  A więc to było tak, dla mego męża szef nie wypłacił za dwa miesiące wypłaty a potem powiedział, że go zwalnia bez wypowiedzenia. Mąż poszedł do związków i tam się zajęli tą sprawą. Po dwóch miesiącach dostał pieniądze oraz wszystkie papiery. Potem poszedł trochę na belgijski Kuroń. Od 2019r pracuje jako współudziałowiec.
 3. Pracodawca nie opłacił Aserty

  Mój mąż był zatrudniony na zasadach jako Belg, bvba czy coś takiego
 4. Pracodawca nie opłacił Aserty

  Pracodawca nie opłacił Aserty i po dwóch latach mój mąż dostał upomnienie o jej zapłatę za cały III kwartał 2018r wraz z odsetkami. Mąż od 2019r tam już nie pracuje, czy to on ma zapłacić tą asertę? Gdzie powinien iść i szukać pomocy?
 5. Podatki

  Mam pewien problem. Nie wiem w jaki sposób rozliczyć podatek. Mój mąż pracuje w Belgii, jest tam zameldowany. Ja mieszkam w Polsce z dwójką dzieci. W zeszłym roku męża rozliczył sam urząd skarbowy i nie dostał on żadnego zwrotu z podatku, ani nawet szarej koperty. Nie wiem jak to zrobić w tym roku bo chciała bym, aby mąż odliczył jakieś ulgi na dzieci. Dodam, że dostaję rodzinne z Belgii więc coś tam pewnie można odliczyć, nie wiem? Wczoraj mąż powiedział mi, że pieniądze, które mi przesyła na konto w Polsce, to bank w Belgii może opodatkować jeśli mąż będzie się starał o zwrot z podatku, czy to jest prawda? ( w Banku się pytali, czy będzie się starał o zwrot z podatku). Podobno, to jest mój dochód z którego w Polsce się nie rozliczam. Przecież, te pieniądze są już raz opodatkowane i nie wiem dlaczego mieli by jeszcze raz odprowadzać ? Co powinniśmy zrobić, dobam, że w Polsce mąż też się rozlicza z podatku. Co można odliczyć z podatku, mam dwójkę dzieci 8 lat i 11lat, ja nie pracuję?
×