Skocz do zawartości

crazycode0

User_BN
 • Zawartość

  51
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Kupię
  • Proszę o oferty

  Kupię samochód na polskich tablicach do 2000 euro

  2,000.00 EUR

 2. Jak Zdobyć A1?

  Ponawiam pytanie, czy można załatwić a1 bez kontraktu? Część dochodów z Polski nie są problemem, moja firma działa cały czas w Polsce.
 3. Jak Zdobyć A1?

  Jak czytam to wszystko to rzeczywiście wolę pojechać do Polski i udać się do ZUS-u. Nic z tego nie da się zrozumieć, ludzie ogarnijcie się trochę... NIE PISZCIE BZDUR!!! Wiem że na pewno mogę się o to starać mimo że firmę prowadzę sam. Dziwią mnie tylko ogłoszenia, szukam do pracy z a1, praca od jutra, czyli jak? Nie potrzebuje kontraktu i mogę iść do pracy z dnia na dzień? Najlepiej jakby wypowiedział się ktoś kto ma jednoosobową działalność w Polsce i starał się o A1.
 4. Jak Zdobyć A1?

  Możesz mi wytłumaczyć dlaczego pracując jako podwykonawca w polskiej firmie i wystawiając jej fakturę za pracę ma przyjść do mnie komornik? Przecież nie jestem żadnym właścicielem ani wspólnikiem więc skąd jakakolwiek odpowiedzialność? Czyli ZUS wystawi mi a1 bez umowy o pracę, kontraktu?
 5. Jak Zdobyć A1?

  Przez ostatnie 3 lata prowadziłem własną działalność gospodarczą w Polsce i opłacałem składki ZUS. Aktualnie szukam pracy w Belgii i staram się o zdobycie a1. Mam pytanie, czy żeby dostać a1 w Polsce potrzebuje umowy z przyszłym pracodawca? (tak twierdzi mój księgowy) Polacy którzy oferują pracę chcą żeby już mieć ważne a1 i zacząć pracę od zaraz. Czy to nie przyszły pracodawca powinien dać mi umowę?
×