crazycode0

Użytkownik
 • Zawartość

  13
 • Dołączył

 • Ostatnio


O crazycode0

 • Ranga
  Użytkownik
 • Urodziny
 1. Kupię samochód do 1500 euro
 2. Peugeot Bipper 1.4 hdi 2008, 2 osobowy+paka, tablice polskie, 2200 euro BXL
 3. Sprzedam felgi z oponami letnimi 15", 4x100 2 opony roczne 7mm bieznika, 2 opony 3 letnie 5mm bieżnika Cena jaka mnie interesuje to 200 euro Odbiór w Brukseli
 4. Sprzedam aparat cyfrowy w 100% sprawny. W komplecie aparat, futerał, ładowarka, kabel do komputera, pudełko, dokumenty. Cena jaka mnie interesuje to 50 euro.Odbiór w Brukseli.
 5. Sprzedam aparat cyfrowy w 100% sprawny. W komplecie aparat, futerał, ładowarka, kabel do komputera, pudełko, dokumenty. Cena jaka mnie interesuje to 50 euro.Odbiór w Brukseli.
 6. Ponawiam pytanie, czy można załatwić a1 bez kontraktu? Część dochodów z Polski nie są problemem, moja firma działa cały czas w Polsce.
 7. Jak czytam to wszystko to rzeczywiście wolę pojechać do Polski i udać się do ZUS-u. Nic z tego nie da się zrozumieć, ludzie ogarnijcie się trochę... NIE PISZCIE BZDUR!!! Wiem że na pewno mogę się o to starać mimo że firmę prowadzę sam. Dziwią mnie tylko ogłoszenia, szukam do pracy z a1, praca od jutra, czyli jak? Nie potrzebuje kontraktu i mogę iść do pracy z dnia na dzień? Najlepiej jakby wypowiedział się ktoś kto ma jednoosobową działalność w Polsce i starał się o A1.
 8. Możesz mi wytłumaczyć dlaczego pracując jako podwykonawca w polskiej firmie i wystawiając jej fakturę za pracę ma przyjść do mnie komornik? Przecież nie jestem żadnym właścicielem ani wspólnikiem więc skąd jakakolwiek odpowiedzialność? Czyli ZUS wystawi mi a1 bez umowy o pracę, kontraktu?
 9. Przez ostatnie 3 lata prowadziłem własną działalność gospodarczą w Polsce i opłacałem składki ZUS. Aktualnie szukam pracy w Belgii i staram się o zdobycie a1. Mam pytanie, czy żeby dostać a1 w Polsce potrzebuje umowy z przyszłym pracodawca? (tak twierdzi mój księgowy) Polacy którzy oferują pracę chcą żeby już mieć ważne a1 i zacząć pracę od zaraz. Czy to nie przyszły pracodawca powinien dać mi umowę?