loreal

Użytkownik
 • Zawartość

  44
 • Dołączył

 • Ostatnio


O loreal

 • Ranga
  Użytkownik
 • Urodziny

Ostatnio na profilu byli

717 wyświetleń profilu
 1. Normalnie do 5 każdego miesiąca
 2. Jesteśmy pracownikami .Umowa na czas nieokreślony.
 3. Witam Gdzie można zgłosić pracodawce który nie płaci wynagrodzenia i zanosi się na to ,że upłynie więcej czasu zanim zapłaci.Oczywiście pracujemy na legalu.Nie jesteśmy zapisani do żadnych związków..poprostu od 6 lat nie było takiej potrzeby.
 4. Dziewczyny ile macie za km za dojazd do pracy własnym autem?
 5. Mam pytanie Gdzie w Brukselii można zrobić zdjęcia do paszportu? Najlepiej okolice konsulatu. Dzięki
 6. Witam Chcę wyrobić w konsulacie paszport. Mam pytanie Posiadam dowód belgijski wyrobiony w 2009 na nazwisko ex męża(nazwiska nie zmieniłam po rozwodzie) wszystkie inne dokumenty też posiadam na to nazwisko. Posiadam polski dowód na nazwisko obecnego męża. Czy nie będzie z tego powodu żadnego zamieszania przy wyrabianiu paszportu?Rozumię,że przy składaniu wniosku wylegitymuję się polskim dowodem osobistym? na to nazwisko również otrzymam paszport? Pytam aby się upewnić :-)
 7. Mam pytanie Gdzie odesłać papier z numerem konta aby dostać premię ze związków 95 euro . Na Havenlaan 86 czy bezpośrednio do swoich związków? Dzięki
 8. Witam.Uległam wypadkowi podczas powrotu z pracy do domu.Jestem w trakcie leczenie u ortopedy.Mam papier z policji ect.Jak to ma się do odszkodowania?czy muszę sama zawalczyć od sprawcy czy to jakoś automatycznie ruszy po zwolnieniu lekarskim? Dziękuję za każdą odp
 9. Kurczę nie mam karty EKUZ .zapomniałem wyrobić przed wyjazdem do Polski
 10. Witam Mam pytanie.Obecnie przebywam na Świętach w Polsce.Za 6 dni wracam ale pojawił się problem z moim zdrowiem.Mam trudności z oddychaniem i obawiam się,że będę musiał udać się do szpitala na ostry dyżur.Mam ubezpieczenie w Belgii.Czy będę musiał zapłacić na miejscu za poradę w polskim szpitalu? Jak mam rozwiązać ten problem? Czy Partena zwróci mi za ewentualną fakturę?
 11. Witam.Mam pytanie:Mam problem aby bez paniki usiedzieć na fotelu u laryngologa a czeka mnie badanie wziernikowanie gardła ( wprowadzana rurka przez nos i gardło) czy można takie badanie wykonać pod narkozą? Jeżeli tak ma ktoś z was adres gabinetu lub szpitalu gdzie mogę się udać na takie badanie?
 12. Głupoty piszesz.Mam kredyt na auto zaciągnięty w Fortis/Alpha credit i z 19.500euro przez 5 lat oddam więcej o 1500 euro..także gdzie tu oszustwo?
 13. Mam pytanko: Pracuję od listopada 2014 r w branzy ogrodnictwo/rolnictwo na całym etacie.Czy należy się mi się premia końca roku?.Szef powiedział,że tak ale do tej pory nie dostałem żadnego papierku .
 14. Dzięki za odpowiedzi.Wiem teraz co robić.
 15. ..a nie jest tak,że agencja na początek musi wydrzeć gwarancję od właściciela i póżniej nam ją oddać?muszę mieć pewność na 100 % czy jest na to jakiś paragraf?..każdy mówi,że agencja ponieważ to agencji dawałem kasę ale muszę się na czymś oprzeć aby przedstawić im czarno na białym.Cała sytuacja jest chora..za tydzień wyprowadzka i potrzebuję tą gwarancję dla nowego właściciela..