Skocz do zawartości

loreal

Użytkownik
 • Zawartość

  51
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O loreal

 • Tytuł
  Użytkownik

Informacje

 • Płeć
  Kobieta
 • Pochodzenie
  Polska

Ostatnie wizyty

1067 wyświetleń profilu
 1. Zastępstwo 30h Ninove i okolice

  To ogłoszenie zostało oznaczone jako nieaktualne

  • Zatrudnię
  • Pilne

  Witam. Szukam odpowiedzialnej kobiety na zastępstwo przez dłuższy okres czasu. 30h w tyg.Tylko czeki.Okolice Ninove oraz Denderwindeke. Szukam kobiety w wieku około 30 lat + Priv

  file_free

 2. Odszkodowanie

  Moje leczenie trwało 18 miesięcy. Po 15 miesiącach dostałam odszkodowanie od sprawcy wypadku w postaci pełnej kwoty.( przyznano mi 5% stałego uszczerbku)Byłam na 4 komisjach lekarskich.Ag Insurance) Wypadek miał miejsce w drodze z pracy i również otrzymałam odszkodowanie z ubez pracy.Również przyznano mi 5%. Byłam 5x na komisji lekarskiej(Axa) Otrzymyję raz w roku określoną kwotę tytułem renty. Dodam że z niczym nie biegałam.To do mnie przyjeżdzali z AG z zaliczkami aż lekarz nie zamknął teczki.
 3. Odszkodowanie

  Tak dostaniesz odszkodowanie od sprawcy wypadku oraz z pracy.
 4. Odszkodowanie

  Co masz na myśli? Jeżeli zdarzy się wypadek w pracy lub w drodze z/ do pracy twój pracodawca musi wypisać dokument do ubezpieczenia Następnie kilka razy w roku jesteś wzywany/wzywana do "medical expert" Lekarz sprawdza twój stan po wypadku i czy nastąpiła poprawa.Do półtora roku mogą trwać takie kontrole. Póżniej teczka zamykana i lekarz wysyła propozycję odszkodowania.( w różnych kategoriach ) oraz określa stały uszczerbek.Jeżeli propozycja odpowiada ,podpisujesz dokument i czekasz za wypłatą. Nie trzeba za nikim biegać i prosić.Procedura rusza z automatu w chwili wypadku.Nie wiem jak to wygląda jeżeli wypadek zdarzył się tylko z twojej Od ponad półtora roku przerabiam temat na własnej autopsji.
 5. Odszkodowanie

  Nie wprowadzaj ludzi w błąd.. Totalna ściema.Jestem po wypadku pracy.Dwa odszkodowania za mną i mało tego tutaj ciebie zdziwię.Nie posiadam extra ubezp.
 6. Odszkodowanie

  Wypadek w pracy czy drogowy? Jeżeli drogowy to z czyjej winy?
 7. Witam Znajoma od miesiąca opłaca partenę ale z tego co wiemy musi minąć 6 miesięcy aby można było liczyć na jakikolwiek zwrot. Niestety ma problem z kręgosłupem i musi iść na prześwietlenie.Czy ktoś orientuje się jaki to może być koszt?
 8. Brak wypłaty

  Normalnie do 5 każdego miesiąca
 9. Brak wypłaty

  Jesteśmy pracownikami .Umowa na czas nieokreślony.
 10. Brak wypłaty

  Witam Gdzie można zgłosić pracodawce który nie płaci wynagrodzenia i zanosi się na to ,że upłynie więcej czasu zanim zapłaci.Oczywiście pracujemy na legalu.Nie jesteśmy zapisani do żadnych związków..poprostu od 6 lat nie było takiej potrzeby.
 11. Dojazd Do Pracy, Ile Za Km ?

  Dziewczyny ile macie za km za dojazd do pracy własnym autem?
 12. Jakie Zdjęcia Do Dowodu Belgijskiego?

  Mam pytanie Gdzie w Brukselii można zrobić zdjęcia do paszportu? Najlepiej okolice konsulatu. Dzięki
 13. Paszport

  Witam Chcę wyrobić w konsulacie paszport. Mam pytanie Posiadam dowód belgijski wyrobiony w 2009 na nazwisko ex męża(nazwiska nie zmieniłam po rozwodzie) wszystkie inne dokumenty też posiadam na to nazwisko. Posiadam polski dowód na nazwisko obecnego męża. Czy nie będzie z tego powodu żadnego zamieszania przy wyrabianiu paszportu?Rozumię,że przy składaniu wniosku wylegitymuję się polskim dowodem osobistym? na to nazwisko również otrzymam paszport? Pytam aby się upewnić :-)
 14. Premia Roczna, 13-ka

  Mam pytanie Gdzie odesłać papier z numerem konta aby dostać premię ze związków 95 euro . Na Havenlaan 86 czy bezpośrednio do swoich związków? Dzięki
 15. Witam.Uległam wypadkowi podczas powrotu z pracy do domu.Jestem w trakcie leczenie u ortopedy.Mam papier z policji ect.Jak to ma się do odszkodowania?czy muszę sama zawalczyć od sprawcy czy to jakoś automatycznie ruszy po zwolnieniu lekarskim? Dziękuję za każdą odp
×