loreal

Użytkownik
 • Zawartość

  49
 • Dołączył

 • Ostatnio


O loreal

 • Ranga
  Użytkownik
 • Urodziny

Ostatnio na profilu byli

882 wyświetleń profilu
 1. Tak dostaniesz odszkodowanie od sprawcy wypadku oraz z pracy.
 2. Co masz na myśli? Jeżeli zdarzy się wypadek w pracy lub w drodze z/ do pracy twój pracodawca musi wypisać dokument do ubezpieczenia Następnie kilka razy w roku jesteś wzywany/wzywana do "medical expert" Lekarz sprawdza twój stan po wypadku i czy nastąpiła poprawa.Do półtora roku mogą trwać takie kontrole. Póżniej teczka zamykana i lekarz wysyła propozycję odszkodowania.( w różnych kategoriach ) oraz określa stały uszczerbek.Jeżeli propozycja odpowiada ,podpisujesz dokument i czekasz za wypłatą. Nie trzeba za nikim biegać i prosić.Procedura rusza z automatu w chwili wypadku.Nie wiem jak to wygląda jeżeli wypadek zdarzył się tylko z twojej Od ponad półtora roku przerabiam temat na własnej autopsji.
 3. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.. Totalna ściema.Jestem po wypadku pracy.Dwa odszkodowania za mną i mało tego tutaj ciebie zdziwię.Nie posiadam extra ubezp.
 4. Wypadek w pracy czy drogowy? Jeżeli drogowy to z czyjej winy?
 5. Witam Znajoma od miesiąca opłaca partenę ale z tego co wiemy musi minąć 6 miesięcy aby można było liczyć na jakikolwiek zwrot. Niestety ma problem z kręgosłupem i musi iść na prześwietlenie.Czy ktoś orientuje się jaki to może być koszt?
 6. Normalnie do 5 każdego miesiąca
 7. Jesteśmy pracownikami .Umowa na czas nieokreślony.
 8. Witam Gdzie można zgłosić pracodawce który nie płaci wynagrodzenia i zanosi się na to ,że upłynie więcej czasu zanim zapłaci.Oczywiście pracujemy na legalu.Nie jesteśmy zapisani do żadnych związków..poprostu od 6 lat nie było takiej potrzeby.
 9. Dziewczyny ile macie za km za dojazd do pracy własnym autem?
 10. Mam pytanie Gdzie w Brukselii można zrobić zdjęcia do paszportu? Najlepiej okolice konsulatu. Dzięki
 11. Witam Chcę wyrobić w konsulacie paszport. Mam pytanie Posiadam dowód belgijski wyrobiony w 2009 na nazwisko ex męża(nazwiska nie zmieniłam po rozwodzie) wszystkie inne dokumenty też posiadam na to nazwisko. Posiadam polski dowód na nazwisko obecnego męża. Czy nie będzie z tego powodu żadnego zamieszania przy wyrabianiu paszportu?Rozumię,że przy składaniu wniosku wylegitymuję się polskim dowodem osobistym? na to nazwisko również otrzymam paszport? Pytam aby się upewnić :-)
 12. Mam pytanie Gdzie odesłać papier z numerem konta aby dostać premię ze związków 95 euro . Na Havenlaan 86 czy bezpośrednio do swoich związków? Dzięki
 13. Witam.Uległam wypadkowi podczas powrotu z pracy do domu.Jestem w trakcie leczenie u ortopedy.Mam papier z policji ect.Jak to ma się do odszkodowania?czy muszę sama zawalczyć od sprawcy czy to jakoś automatycznie ruszy po zwolnieniu lekarskim? Dziękuję za każdą odp
 14. Kurczę nie mam karty EKUZ .zapomniałem wyrobić przed wyjazdem do Polski
 15. Witam Mam pytanie.Obecnie przebywam na Świętach w Polsce.Za 6 dni wracam ale pojawił się problem z moim zdrowiem.Mam trudności z oddychaniem i obawiam się,że będę musiał udać się do szpitala na ostry dyżur.Mam ubezpieczenie w Belgii.Czy będę musiał zapłacić na miejscu za poradę w polskim szpitalu? Jak mam rozwiązać ten problem? Czy Partena zwróci mi za ewentualną fakturę?