Skocz do zawartości

miskaa

Użytkownik
 • Zawartość

  32
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

1408 wyświetleń profilu
 1. poród w AZ DELTA Roeselare

  Za pokój jednoosobowy szpital moze naliczać tzw. franczyzę, która będziesz musiała zapłacić sama. Napisz o jaki szpital konkretnie Ci chodzi. Rodziłam w lutym wiec jestem na bieżąco.
 2. Macierzynski

  Niestety nie liczy się planowana data porodu tylko faktyczny dzień porodu. Od tego dnia liczą urlop macierzyński. Planowana data porodu jest tylko data umowna.
 3. Macierzynski

  Wizyta w partenie nic nie da, to jest normalny termin zakończenia urlopu macierzyńskiego. W Belgii jest tylko 15 tyg z czego 2 tygodnie należy wykorzystać przed porodem. Taka marna polityka prorodzinna niestety. Ilość godzin tygodniowo ma wpływ tylko na kwotę jaka Pani otrzymuje, nie ma nic wspólnego z długością urlopu. Proszę próbować z urlopem na karmienie, to wydłuży urlop do momentu ukończenia przez maleństwo 5 miesięcy. Urodziłam w lutym wiec jestem na bieżąca. W razie pytań proszę pisać. Chętnie pomogę🙂
 4. poród w AZ DELTA Roeselare

  Nie o to chodz że nie uwzględniają, chodzi o to , że już od jakiegoś czasu hospitalia plus nie pokrywa całych kosztów hospitalizacji za pokój jednoosobowy. Nie wiem czy zamierzasz wybrać pokój jednoosobowy czy dwu, ale uważaj bo szpital Delta jest jednym z najdroższych w Bxl.
 5. Mieszkanie do wynajęcia

  To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

  • Apartament
  • Mam do wynajęcia

  Mieszkanie do wynajęcia niedaleko Pl. Sint Denis. Mieszkanie znajduje się na 3 pietrze: salon, jadalnia, sypialnia, kuchnia i łazienka. Dodam, ze jest kompletnie umeblowane, wolne od 1 lipca:620eur plus opłaty. Kontakt pod nr tel. 0476/71/23/92

  620.00 EUR

 6. Zwolnienie lekarskie i wizyta u lekarza z medycyny pracy

  Byłam na takiej wizycie w grudniu ubiegłego roku i szczerze mówiąc cała wizyta trwała moze 5 minut. Lekarz nie pytał o nic, wypełnił papiery, kazał zanieść do mutuelle, życzył szczęśliwego rozwiązania i tyle, ale jak wiadomo zależy na kogo trafisz. Ten lekarz był bezproblemowy.
 7. Zwolnienie lekarskie i wizyta u lekarza z medycyny pracy

  Popieram przedmówczynię. Sama korzystałam z takiego urlopu i jestem bardzo zadowolona że mogłam odpocząć i miałam czas żeby wszystko spokojnie przygotować przed porodem. Myśle ze w tej kwestii nie masz wyjścia. Pracodawca może Cię wysłać na wolne bez Twojej zgody. Z tego co słyszałam to prawo ma się zmienić i pozostawić kobiecie wybór, ale chyba jeszcze nie weszło w życie niestety.
 8. Zwolnienie lekarskie i wizyta u lekarza z medycyny pracy

  Hej, dostarczyłaś już do biura zaświadczenie od ginekologa potwierdzające że jesteś w ciąży? Może takiego zaświadczenia im brakuje, bo jest ono niezbędne do umówienia wizyty u lekarza medycyny pracy. Jeżeli dostarczyłaś, a biuro wymaga jeszcze niewiadomo czego, to po prostu uprzykrzają Ci życie. Może nie chcą się zgodzić na Twoja przerwę w pracy, bo nie muszą.
 9. Niestety nie. Zwolnienie z Pl nie będzie respektowane.
 10. Wynajem Mieszkania Przez Biuro

  Witam, przykro mi ale z umowami tygodniowymi na wynajem mieszkania przez agencje są znikome szanse, zaryzykuje stwierdzenie ze wcale jej nie ma.
 11. Zwolnienie Lekarskie W Ciąży

  To prawda, wszystko zależy od lekarza i przebiegu ciazy. Mój lekarz przy każdej wizycie zadawał mi pytanie jak się czuje, czy nie jestem zmęczona i czy mam sile by pracować, bo jeśli nie wystarczy jedno moje słowo i on wystawia zwolnienie. Dodam, ze ciąża przebiegała prawidłowo i również miałam za sobą 2 poronienia, ale to jak się dowiedziałam nie kwalifikuje odrazu do odsunięcia od pracy
 12. Zaległe rozliczenie podatku fiche

  Za niedopełnienie obowiązku rozliczenia podatkowego grozi kara finansowa. Proponuje pójść do księgowego, przedstawić sytuacje i zrobić rozliczenie póki jeszcze „Finanse” nie ścigają( bo jak rozumiem jeszcze nie wysłali upomnienia). Księgowy bez problemu wydrukuje „fiche” do rozliczenia. Nie zapomnij ze sobą zabrać karty Id i kodu PIN.
 13. Wyrejestrowanie Auta, pojazdu

  Wrzuć tablice rejestracyjna tylna do skrzynki DIV. Skrzynka jest na zewnątrz wiec możesz zrobić to poza godzinami otwarcia biura. Po jakimś czasie przyjdzie poczta info, że auto zostało wyrejestrowane i wtedy ten papier dostarcz do ubezpieczyciela.
 14. Mieszkanie ma Forest

  To ogłoszenie zostało oznaczone jako nieaktualne

  • Apartament
  • Mam do wynajęcia

  Mieszkanie do wynajęcia w dzielnicy Forest niedaleko Pl Sint-Denis. Kuchnia, jadalnia, salon, sypialnia, łazienka-700€ plus opłaty. Wolne od 1 lutego. Kontakt pod nr telefonu: 0476712392

  700.00 EUR

 15. Sprawa o podwyższenie alimentów

  To przecież jest logiczne, że sama nic nie zrobi. Polska to nie jest kraj Trzeciego Świata i od tego są odpowiednie instytucje, trzeba tylko wiedzieć dokąd się kierować. Nie znając adresu pozwanego najlepiej zwrócić się do Sądu Okręgowego o ustalenie kuratora, który pomoże ustalić miejsce pobytu delikwenta. Można też założyć sprawę w kraju pobytu pozwanego. Jest wiele możliwości.
×